Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

hmm koukam ze se vyznas, pochybuji ze samsung pristoupi na to aby vadne baterie opravovali....ty kusy zrecykluji a vyrobi nove.
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

nejdem sa uz k tomu vyjadrovat, nechce sa mi tu tliachat bla a bla, nech si s nimi robia co sa im zachce, dolezite je ze ten skvely obraz aky je samsung ppci pojde dole vodou, vyjadril som sa jasne, tesi ma ze sa im to stalo a vobec by ma neprekvapovalo kedy boli taketo veci umyselne robene
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

jasne umyslne v dobe nejvetsich uspechu pozadaji korejskeho vyrobce/finishera? clanku, at jim vyrobi jednu serii levneji i za cenu zmetku, takhle to vidis jo?
Pokud je to takhle asi opravdu nema cenu se dal vyjdrovat a tohle nesmyslne tlachani radeji ukoncime,souhlasis?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Tedy píše:hmm koukam ze se vyznas, pochybuji ze samsung pristoupi na to aby vadne baterie opravovali....ty kusy zrecykluji a vyrobi nove.
Vadný kusy budou recyklovat?

Pokud je to normální firma, tak vadný kusy podrobí testům, udělá se pár reportů, grafů, výkazů a auditů aby měly korporátní krysy co žrát, dodavateli se pošle faktura a karavana potáhne dál.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Ne zle jsem se vyjadril, vyrobce je zlikviduje.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Jasný, mezi recyklací a likvidací je vlastně jenom nepatrný rozdíl.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

to je uz celkem jedno, zjisti kde je problem a dalsi serie budou jiz v poradku, tipuji na vadnou eletroniku zabudovanou ve clanku a hlidajici nabijeni.
V samotnych clancich Li-On snad problem nebude, napis korea byva na vetsine v mobilech pouzivanych, obcas je napsano Cell origin Korea/Assembled China
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Tedy píše:Využil příležitosti tak jako další, si do Samsungu kopnout, úspěch se holt neodpouští.
A prečo sa kope do ms keď nemá úspech ?
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

to ja ti nepovim, nejsem si vedom toho,ze bych to kdy delal, mobilni win jsem pouzival docela rad, ale soucasna situace s aplikacemi a jejich kvalitou plus absence tech od google,me donutila se vratit k androidu.
Ten system je mozna "slepenec" linuxu a javy, chce to hledat nez clovek najde to nejlepsi, ale je na vyber z nebreberne nabidky znacek a modelu a 5-6kove verze jedou naprosto bez problemu i na low a mid tride.
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

ano v podstate je moje chovanie ubohe, ale co uz, pokazila ma tato atmosfera ked vyrobcovia a konzumenti uverili sile propagandv ze ten a ten system je dobry a ten od ms zly, to co sa deje v samsungu iba dokazuje ze nic a nik nie je dokonaly a ja len dufam ze to vycvici tie velke samsungacke ega, k tomu co som pisal ze by som sa necudoval ak by to bol zamer tak bolo to skor myslene ako cista spekulacia ale skratka ja neverim tomu ze v dobe v ktorej zijeme je mozne vymyslet baterku v milionoch kusoch s tym ze je zla, moze to byt aj priemyselna vojna kde sa giganty snazia sa zamerne poskodit si povest
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

tedy - toto uz davno neplati,win je uz v poriadku, aplikacie najdes, neopakujte stale dookola nieco co platilo tak cca pred pol rokom, vela sa zmenilo, neznamena ze ked si mal zlu skusenost ze to trva stale
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Promin ale 640ku s jinak dobrým systémem jsem skoro před čtvrt rokem po třech měsících používání opustil právě kvůli aplikacím, ano na store jich je už hodně ale to co jsem chtěl bud není nebo nebylo v te kvalitě co jsem já požadoval, tohle se píše snad všude a články poukazují na současný stav.
Jinak situace jak jsi psal byla před dvěma třemi lety, to byla v te době skutečně bída, nikoliv před pul rokem....to bylo stejně jako ted.
Stále mluvím o store, win jako takové se během pul roku zlepšily, poslední build xx označení, mi tehdy na lumii běhal už dobře.
Vlastně rozdíl tu bude, MS odrezava a stejně tak vývojáři uživatele od WP 8/8.1 které mezi nimi drží skoro 80% podíl a chce za každou cenu přimět k upgrade na nové w10m at cestou se updatu, nebo koupi nového přístroje a tímhle přístupem spolehlivě odrazují i skalní příznivce,kteří platformu nakonec opustí.

Jinak nejde o žádnou propagandu toho že android je superba wm stoji za starou backoru, je to vina jen a pouze MS ze dokáže vyrobit dobrý OS ale nedovede jej prosadit, přilákat uživatele a výrobce hw, kteří o něj ztratili zájem už před lety, droid v současné podobě a uživatelské základně, je pro ne prostě jistota.
Zásadní problém mob.win je v tuhle chvíli ten, ze prostě není co koupit, lumie se doprodávají, jediný další je acer s jedním Löw za 3k a top za 16k a to je vše, střední třída zoufale chybí a můj skromný odhad je ze do konce tohoto roku, se to nijak nezmění.

Jinak tohle hovoří samo ua sebe a nějak nestymuje s tím co tady ma jeden člen fóra v podpisu
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... #p11274497" onclick="window.open(this.href);return false;
Na druhou stranu, já na desítkách nic takového neřešil, fungovalo vše jak melo krom fb a messengeru (ted je to už údajně lepší)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Facebook a Messenger jsou naopak dle mne momentálně nejhorší aplikace, které mám v telefonu, neexistuje zřejmě žádná alternativa. K mání jsou jen tyto vyložené sračky od Facebook Inc., aplikace FB od MS byla v mnohém daleko lepší. Mně to zavání skoro naschválem od Facebook Inc., jinak si nedovedu představit, že by firma s takovým obratem si dovolila vypustit takový šmejd do storu...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Jj mahtiel to je proste masaker - odinštaloval som ich a skúsim ich možno o rok
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Imperator: Netušíš, zda čistky ve storu bude MS dělat jen u aplikací, které nejsou dlouhodobě aktualizované nebo i u těch s hoooodně špatným hodnocením? V tom případě by to teoreticky aplikace od FB Inc. měly schytat v první lajně :D
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak tři měsíce zpět me nevyhovovala appka FB od MS, takže jsem používal m.Facebook.com na webovém prohlížeči edge, naopak s messengerem od FB jsem žádný problém neměl, nebýt toho ze notofokace na chat občas chodily ještě pres systém do not. centra par minut pote co jsem původní zprávu již přečetl.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Buď rád, žes nevyzkoušel ten nový FB. To by se ta tvoje původní 640tka ani nedožila prodeje, jakou bys měl chuť ji vzteky rozflákat, byť by za to nemohla :D
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od qwerty »

Tedy, mne na mojej 640 nic nechýba okrem poriadnych apiek na FB, je to des a hrúza. Tie od MS boli lepsie
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Mahtiel
Jo o te konverzi a zprasene z iOS jsem četl...

QWERTY
Tak pokud to nás takhle a jsi jinak spokojen, není důvod zatím měnit.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Messenger ještě jde, ten přestože má své mouchy, tak zpravidla nepadá, ale FB je opravdu děs a hrůza... Někdy pokud něco chci postnout (zvláště video), tak musím z PC přes OneDrive, jinak nemám šanci.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů