Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

https://www.svetandroida.cz/squarehome- ... er-201707/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud chcete domácí obrazovku jako na Windows 10 v androidu

Obrázek Obrázek

Obráceně to nejde ...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Nazdar slave. Zase si zapomněl dodržet slovo?

1) je to hnusný jak p*d*l

2) že to nejde, díky bohu
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

To je jen informace nic víc ....
Ono čas změn se blíží :twisted:
( já to nepoužívám - mám na výběr z mnoha motivů, launcherů, tapet či ikon a widgetů, pokud je někdo hračička a šikovný tak si to vymazlí k obrazu svému a nemá tyto možnosti - dlaždice - dlaždice a opět dlaždice ... )
Ano máš pravdu ,,,,,je to hnusný jak p*d*l ,,,, bez ohledu v jakém systému to je :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Jsme strašně rádi, že to víme.
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

S chorým človekom je zbytočné sa baviť..... Žiaľ, chvíľu ho tu budeme musieť strpieť, netreba si ho ale všímať....
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

hmmm ono se zase maže zde .... jen reakce na výše napsané ....
nevěříte ??
http://egee.sweb.cz/Bezejmenn%C3%BD.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Proč a komu to vadí že jsem to napsal - já na rozdíl od pisatelů nikoho opakuji nikoho nejmenoval .....

Obrázek
Nevypadá toto lépe než dlaždice?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

tvle to je hnus :-O
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mich77 »

To je hnus velebnosti. Jak domovská obrazovka nějakého lovce tornád :tlem:
Kdo má proboha na 80% domovské obrazovky informace o počasí v celé ČR, možná nějaký pilot? :tlem:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Jj, ta přehlednost je super.

Vpravo nahoře je čas, vlevo velkej čas, dole to doufám že už není čas (21:10), nahoře v liště ukazatel LTE, vpravo dole pod Chodovem nějakej VF widget s LTE ukazatelem.

A dole pod tím velký tlačítko "Aplikace", pod kterým už (doufám) vyjede nějakej seznam s aplikacema (=tím nejdůležitějším na telefonu).

Tohle bych fakt chtěl používat každej den :-D

A ano, já vím, můžu si stáhnout jinej launcher, tohle byl příklad, je to open-source, komunita na XDA, Linux, svobodnej systém, nikdo nic nediktuje, Mrkvosoft a tak dále.
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Toto je jistě krásnější

Obrázek

no každému se líbí něco jiné ... no a jak tak koukám - i on je lovec tornád ale nesmějte se mu je to pohled na mobily Jirky .......asi je taky pilot
Má to dokonce 5 x a já jen jednou .......

No pochlubte se i vy svou plochou ...
máte něco takové ?
https://twitter.com/search?q=%23ukazWP&src=typd" onclick="window.open(this.href);return false;
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

[quote="SmetyCZ"]Jj, ta přehlednost je super.

mám to jak já chci

Vpravo nahoře je čas, vlevo velkej čas, dole to doufám že už není čas (21:10), nahoře v liště ukazatel LTE, vpravo dole pod Chodovem nějakej VF widget s LTE ukazatelem.
čas 21.10 je čas poslední aktualizace počasí ( Meteor (Počasí) » Meteoradar aplikace )
Nějakej widget ?
hmm ukazuje potřebné informace o síti a připojení (Network Signal Info Pro najdi si k čemu to je )

Horní notifikační lišta se dá vypnout ( schovat )
http://i62.tinypic.com/1zlpwgh.png" onclick="window.open(this.href);return false;
( Nova Launcher Prime )
a nemusí být ani spodní dok s ikonami


A dole pod tím velký tlačítko "Aplikace", pod kterým už (doufám) vyjede nějakej seznam s aplikacema (=tím nejdůležitějším na telefonu).
Ano otevřou se aplikace - no ale můžu je mít i na hlavní ploše nebo v boční liště ( žádnej nějakej seznam ale podle abecedy nebo vlastní nastavení), nebo na další ploše - normálně nebo ve složce

Tohle bych fakt chtěl používat každej den :-D

A ano, já vím, můžu si stáhnout jinej launcher, tohle byl příklad, je to open-source, komunita na XDA, Linux, svobodnej systém, nikdo nic nediktuje, Mrkvosoft a tak dále.[/quote]


PS
jo a dávat si fotku přítelkyně na plochu - tak to v žádném případě :-D

Pokud budeš chtít další vysvětlení co na co je rád to popíšu.Jak čteš nikoho nezesměšňuji - nikomu se nevysmívám a nikomu nestanovuji diagnózu.

nějaké jiné varianty neexistují ?
https://www.google.cz/search?q=plocha+w ... fRPl11H5wM" onclick="window.open(this.href);return false;:

nebo
https://wmmania.cz/clanek/ukazwp-6-orig ... h-ctenaru/" onclick="window.open(this.href);return false;


Jak to ohodnotíte ?
https://wmmania.cz/data/image_cache/6a1 ... 1440-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Já - má tam to co potřebuje.

a další pilot - lovec počasí
https://wmmania.cz/data/image_cache/986 ... _448-0.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Sinpa: Ano, je tady vlákno na screenshoty launcherů z androidu, ale tuhle pro moderátory "podřadnou" diskuzi už hodně dlouho nikdo nemoderuje...
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

A víš že nemáš pravdu?
Já prvotně napsal - co lze až někdo opustí tento nejdokonalejší a nejstabilnější systém že lze mít vzhled - opakuji vzhled
dlaždic - kdo a jak reagoval je jasné.
Psal jsem o mém vzhledu ale pokračovat budu jinde aby toto vlákno bylo o tom KAM PŘEJÍT ... No ale proč neukázat kam a jaké jsou možnosti.
viewtopic.php?f=110&t=41543" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže podle tebe jaká je budoucnost a kam až nastane den D přejdeš? Nebo budeš přístroj udržovat x let bez aktualizací a podobně?

Možná se změní za čas i název na
My co přešli
a budou informovat k nelibosti tvrdého jádra o jiných možnostech ( historie se opakuje - totéž bylo u symbianu - kde se zakazovaly a mazaly informace o androidu jen proto že admin a jeho pravá ruka přešli na dlaždice)
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od jkubovic »

Duch (a všetky tvoje predchádzajúce inkarnácie) - nechápem ťa, ja som tiež prednedávnom opustil Windows Mobile po X-rokoch (začínal som s WM5) a prešiel som na Android. Nerobím však z toho takú kovbojku ako ty :-)
Jednoducho je to len mobil a jeho systém a nie zmysel a podstata existencie.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

duch píše: Možná se změní za čas i název na
My co přešli
a budou informovat k nelibosti tvrdého jádra o jiných možnostech ( historie se opakuje - totéž bylo u symbianu - kde se zakazovaly a mazaly informace o androidu jen proto že admin a jeho pravá ruka přešli na dlaždice)
Přešel jsem na Galaxy S8 a pořád se nemůžu dobabrat stejně krásné a přitom funkční plochy jako jsem měl na L950
Launcherů jsem zkusil asi 20 :???:
Buď mám všechno několikrát na ploše (viz tvoje 3x hodiny, 2x LTE atd.) a jako bonus všechno různým písmem, nebo mám čistý design, ale zase nic na první pohled nevím. :roll:
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

duch: je to prostě hnus. Smiř se s tim :-D Nenáviděné dlaždice můžeš podstatně eliminovat nastavením 100 % průhlednosti. Navíc ikony, které jsou na Androidu a iOS, jsou taky ,,dlaždice", jen se zakulacenými rohy a větší mezerou mezi sebou - asi aby se na ně nevešlo zbytečně moc informací žejo? :-D :-D Zbarvené jak omalovánky a většinou statické. Prostě pecka, kdo by se za tuhle nádheru nešel mlátit do diskuzí? Až doslouží WM a pokud nebude od MS adekvátní nástupce, přejdu na Android. Tleskat tomu ale rozhodně nebudu a těšit se na to už vůbec ...

Navíc kecy o přizpůsobení vzhledu, launcherech atd. ... to je všechno moc krásný, ale kolik uživatelů to reálně používá (kolik z nich to vůbec ví)? Drtivá většina prostě jede stále stylem po prvním zapnutí (odinstaluje balast, pokud to jde, nainstaluje svoje apky, změní si pozadí a jede, dokud tomu nepraskne display, morálně nezastará atd. Takže abych to shrnul: ano, můžeš si to přemalovat na větší nebo menší hnus dle své libosti mnohem víc, než WM. Zásadní to ale pro masy fakt není :-D
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Sinpa
no kdybys četl pořádně - lze horní lištu schovat
lze mít u všeho stejné písmo - mít stejně veliké ikony
viz.viewtopic.php?f=110&t=41543&p=415836&hilit=nova#p415836" onclick="window.open(this.href);return false;
Stačí si jen chvíli pohrát .

Tade
máš naprostou pravdu
já ale psal o vzhledu a ne 100% funkčnosti - nemám ten launcher a ani nemíním instalovat. Nic méně pod tím článkem si jej chválí tak teda nevím.
Navíc kecy o přizpůsobení vzhledu, launcherech atd. ... to je všechno moc krásný, ale kolik uživatelů to reálně používá (kolik z nich to vůbec ví)?
souhlasím - máš naprostou pravdu a proto jsou fóra kde se o tom můžou dozvědět - proto se o tom píšou články a recenze.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

Novu mám, ale ani ta tě nesjednotí fondt jednotlivých widget ů a o jejich obsahu (3x čas atd.) ani nemluvě.
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Poslal jsem ti SZ abychom to tady neřešili a náhledy dám sem
viewtopic.php?f=110&t=41543" onclick="window.open(this.href);return false;
.......................

Je to pravda?
Sotek
31 | 07 | 17 11:39
Ve čtvrtek mi odstřihli skype, následně jsem po víkendovém zkoušení novějších verzí zjistil že zmizelo ze storu Endomondo. Už mi došla trpělivost a jsem nucen jít ke konkurenci. 4 roky a 2 měsíce jsem byl víceméně spokojenej.
To je smutné že.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Kdyby ses radši věnoval tapetování sekce pro android, tam ti to jde docela slušně. Ale než tam hodíš všechny aplikace ze store, o kterých tam není zmínka, to ti bude trvat minimálně do konce života... no vlastně, života asi těžko, když jsi duch... :-D
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů