Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od CyberDeath »

Hm tak po prechodu na android jsem zjistil ze cortana na nem funguje lepe jak na windows :-D ... hezky rozeznava pozadavky , vyhledava a pak diktuje ... Prekvapive funguje lepe :-(
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od niki66 »

Na androide je dostupna Cortana?
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od CyberDeath »

jj vse od MS funguje na androidu lepe.
Cortana se musi nainstalovat z apkmiroru protoze neni oficialne dostupna v nasem regionu.
Jedine s cim sem na vazkach je outlook .. sice funguje a nezobrazuje neustale ze je zastarale nastaveni ... ale zase nevypada dobre a placa mistem :-(
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

asi to bude tym,ze android funguje lepe
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od CyberDeath »

Daruji jednu Lumii 950XL komukoliv kdo naportuje na Lumii 950XL Android 7 (plne funkcni ! ) :-(
Za ten fotak by mi to stalo :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Me by za to nestal zase ten OS.To uz by pro me Lumia prestala mit cenu i smysl a radost z pouzivani.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Nie každý preferuje sadomaso
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

To souhlas, sadomaso s Windows 10 Mobile nemam/nezazivam, takze proto jej preferuji.
Ja zazivam zase sadomaso s ostatnimi OS, jako Android.Ale proto tu je na trhu vyber a ten kdo je nespokojeny ma moznost zakoupit si telefon a OS, ktery mu vyhovuje.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od spellshaper »

CyberDeath píše:Daruji jednu Lumii 950XL komukoliv kdo naportuje na Lumii 950XL Android 7 (plne funkcni ! ) :-(
Za ten fotak by mi to stalo :-)
Tohle napiš na XDA :-D Nechci místní komunitu podceňovat, ale na tohle tu nikdo nemá...
A redaktoři smartmanie jsou bohužel také spíše cvičené opice na přepis článků než nějací odborníci :-(
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Já bych třeba i Android používal, ale musel by být trochu "blbuvzdornější". Co jsem si s tím naposledy hrál, povedlo se mi omylem (při pokusu zkopírovat mp3 do složky ringtones) prakticky uvést telefon do stavu, kdy nezvonil a když jsem chtěl přepnout písničku v nastavení tak aplikace nastavení přestala pracovat a čau. Sem málem brečel.

Ne teď vážně, já se ani moc nedivím, že si plno BFU dokáže nechtěně do*ebat droida do stavu, kdy mu pomalu nepomůže ani svěcená voda. Mě se to povedlo taky a to dělám v IT. Spíš se divím, že těch případů není daleko víc a Google je to u ři*ti, protože to implementujou výrobci a když se rozbije telefonek, udělá BFU co? Jde si koupit jinej. Trochu divoká teorie, já vím, ale...

iPhone bych si asi nekoupil, příčí se mi dát za telefon víc jak 10k, ale ve finále mi asi nic jinýho nezbyde, jestli to takhle půjde dál a MS se nechytne za rypák.

Btw v insideru je hádejte jaká chyba? Pamatujete na vložení obsahu schránky po stisknutí @? No, tak v aplikaci twitter mi po vložení zavináče vyplivlo obsah schránky.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

htcjirka píše:To souhlas, sadomaso s Windows 10 Mobile nemam/nezazivam, takze proto jej preferuji.
Ja zazivam zase sadomaso s ostatnimi OS, jako Android.Ale proto tu je na trhu vyber a ten kdo je nespokojeny ma moznost zakoupit si telefon a OS, ktery mu vyhovuje.
To jsi ooravdu výjimka, naprosté většině lidí, funguje android bez problémů, tak jako tobě W10m.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Vyjimka urcite nejsem.A hlavně kazdý má opravdu na výběr.
Nejhorší jsou ti, co poprskávají jak jsou nespokojení, ale krok jinam neudělají, to opravdu sado maso je.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Třeba stále věří že se to zlepší a styl dlaždic jim vyhovuje.
Na androidu je možnost Launcheru který se snaží dlaždice napodobovat ale je to o ničem.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od CyberDeath »

Tak ja byl velice spokojen s Windows ... no pak prisla Lumie 535 ... a jeji luxusni dotykova vrstva .. no a ja poridil android ... mou chybou bylo ze jsem zvolil lenovo .. dlasiho 3/4 roku jsem nedelal nic jineho nez nahraval ruzne romky atd a snazil se najit takovou na ktere by vse fungovalo (vzheledem k tomu i kdyz aktualizace od vyrobce vychazely vetsinou rozbily vic nez opravili). No a vratil se zpet k Windows (950XL) v domeni ze to bude jako drive :-) ... pul roku jsem cekal na opravy nekterych zakladnich chyb a system fungoval hure a hure :-( ....
Android ... spravne zvoleny telefon od vyrobce ktery nema podporu uplne na h***o, dokaze udelat divy ! U telefonu vyrobce /model ma hodne velky vliv nato zdali bude vse fungovat OK nebo budete na 2roky starem androidu .. nebo nedej boze na aktualnim androidu ale s takovyma chybama ktere brani uzivani :-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Jo u androidu musíš dobře vybrat, výrobců a modelu je mraky.
Jinak brácha má firemní Lenovo P90 tuším s originální ROM něco přes rok a naprosto bez problémů.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

SmetyCZ píše:Já bych třeba i Android používal, ale musel by být trochu "blbuvzdornější". Co jsem si s tím naposledy hrál, povedlo se mi omylem (při pokusu zkopírovat mp3 do složky ringtones) prakticky uvést telefon do stavu, kdy nezvonil a když jsem chtěl přepnout písničku v nastavení tak aplikace nastavení přestala pracovat a čau. Sem málem brečel.

Ne teď vážně, já se ani moc nedivím, že si plno BFU dokáže nechtěně do*ebat droida do stavu, kdy mu pomalu nepomůže ani svěcená voda. Mě se to povedlo taky a to dělám v IT. Spíš se divím, že těch případů není daleko víc a Google je to u ři*ti, protože to implementujou výrobci a když se rozbije telefonek, udělá BFU co? Jde si koupit jinej. Trochu divoká teorie, já vím, ale...

iPhone bych si asi nekoupil, příčí se mi dát za telefon víc jak 10k, ale ve finále mi asi nic jinýho nezbyde, jestli to takhle půjde dál a MS se nechytne za rypák.

Btw v insideru je hádejte jaká chyba? Pamatujete na vložení obsahu schránky po stisknutí @? No, tak v aplikaci twitter mi po vložení zavináče vyplivlo obsah schránky.
S těmi BFU máš naprostou pravdu, pro ně android vůbec není. Dojebat se dá toho opravdu hodně, osobně pokud instaluju aplikaci mimo GooglePlay​, tak vždy projíždím antivirem. Zrovna nedávno mi Eset upozornil, že aplikace pro Xiaomi kartáček Soocas obsahuje trojského koně... A podezřelé přílohy neotevírám nikde. Ale na to si spousta BFU, zvláště děcek, pozor nedává... Mít děti, tak dokud nebudou mít dostatečný rozum, tak by to jistil hloupý telefon nebo tablet bez internetu...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

Antivir ti je na androidu k ničemu. Z podstaty systému nemůže nic relevantního zjistit.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Tak proč mne tedy upozornil, že aplikace obsahuje trojského koně???
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Protoze to je nesmysl a vydelava to akorat na hlouposti.Android neni PC.
Antivir na Androidu dava uzivateli akorat falesny pocit bezpecnosti, ale rozhodne ne ochranu.
Trosjký kun, opravdu pobavilo. :tlem:
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Nejhorší jsou ti, co poprskávají jak jsou nespokojení, ale krok jinam neudělají, to opravdu sado maso je.
Ano máš pravdu - víc nespokojených je v tvé komunitě, víc problémů je opět v tvé komunitě. Víc vláken o problémech WM je opět v tvé komunitě. Nebudeme si přece nic nalhávat.
Pokud si normální uživatel koupí mobil tak chce aby mu od vybalení z krabičky fungoval tak jak to je u jiných systémů. Aby se neobával že nějaká aplikace přestane v nějakém modelu fungovat.
Každý má své priority a finanční strop. Každý je taky jinak šikovný a platí že každý systém se dá rozladit a nejhorší jsou ti kteří se začnou v systému vrtat a pak prohlásí že stojí za ho.no, že se seká, restartuje a podobně.
Neznám nikoho v ČR a na žádném fóru jsem nečetl příspěvek že má zavirovaného androida. Nikdy jsem antivirák nepoužil.
Instaluji i apk třetích stran a stále vše v pohodě.
Užívejme si každý svůj systém a hlavně nelžete sami sobě jak dokonalý přístroj máte.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů