Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

Současná verze zůstává na Storu, je plně funkční a budeme ji i nadále podporovat, aby plně funkční zůstala, jen nelze očekávat nové funkce a vylepšení.



To je vyjadrenie k WMM Jízdni rady od vyvojara. Trošku to inač vyznieva ako od teba, Rado...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

@rado

Ale já jsem nikde neřekl, že jsou jenom placený.

Na předchozí stránce jsem ti dal x možností. Ten plugin do Outlooku by měl bejt zdarma. Hledat ti ho nebudu, nejsem tvůj babysitter. Jak že jsi to kdysi říkal? Kdo hledá důvody?

Vývojář ukončil další vývoj, aplikace je normálně ke stažení. CG - je to možný, WMM taky. A co?

Autobusy a vlaky - https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p ... blgggxslqh" onclick="window.open(this.href);return false;

Fakt za tebe musím dělat všechno?

Každej kdo nemá DS -> nezodpovědnej lempl?
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

zlieva > pokud si myslíš,že pouhé zakonzervování v současném stavu (oba víme, že první větší změna jejich systému rovná se konec pro Wokna) rovná se odjajfknutí v aplikační základně, tak jsi opravdu chudý duchem
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Smety > plugin možná gratis je, ale Outlook nikoliv... Otázka na to, kdo je či není lempl je na pozadí toho, že DS opravdu neni pod Wokny zdarma irelevantní

Aplikace Autobusy a vlaky ve Store (Lumia 640) opravdu není... ale v pohodě, na pozadí (letitých) hodnocení uživatelů ve Store opravdu není o co stát..

Tvl, to je zoufalství, takové jsem zde snad ještě nezažil. Prase pod řezníkem v posledním tažení kvičí vždy nejhlasitěji... a kope okolo sebe, a kope.... tak jako (nejen) Ty.... ale je třeba si zvykat, aplikací bude už jen ubývat a jednoduchý póvl bude kvičet více a více
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Ty krávo, teď už fakt končim, protože tohle nemá cenu.

Za chvíli se dostaneme k tomu, že se dokonce musí platit za elektřinu, abys pustil DS na kompu.

Outlook opravdu není zdarma, máš pravdu. Ono by to šlo "obejít" použitím zkušební verze Office. Dále. Většina manažerů má nafasovanej notebook s Windows, licenci platí firma. Hint - co udělá manažer? Nechá si tam nastavit svojí soukromou (klidně i firemní, je to fuk) DS.

A naposledy - kdybys byl trochu bystřejší, našel bys i jiný řešení:

https://www.mozilla.cz/zpravicky/do-dat ... nderbirdu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Edit:

Tvl, to je zoufalství, takové jsem zde snad ještě nezažil. Prase pod řezníkem v posledním tažení kvičí vždy nejhlasitěji... a kope okolo sebe, a kope.... tak jako (nejen) Ty.... ale je třeba si zvykat, aplikací bude už jen ubývat a jednoduchý póvl bude kvičet více a více

Ty seš fakt mentál.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Mentál je někdo, kdo dává na rověň aplikace placené a gratis. Jsi opravdu zoufalý z toho, že WM jdou do faku a kopeš okolo sebe čímdál více. I ten sebestředný arogantní hlupák s názvem jedné HK firmy v nicku by se měl od Tebe učit. Ne, já se Ti nesměji, lidská ubohost je k pláči... Tvůj odkaz na článek o ÚVAHÁCH přístupu do DS přes Thunderbird (stolní, nikoliv mobilní) z roku 2009 který nemá už žádné pokračování je k smíchu, ubohý, tak jako Ty.....

Pokud nemusím platit, neplatím, navíc DS pro Android je opravdu komfortní plnocenná apka...

Omezenost limituje jen Tebe, chudáčku... (uživatel - přidat do - ignorace)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

hotovyrado píše:P.S.: Můžeš mi citovat, koho jsem nazval ubožákem? (nepopírám, že slova volím s přihlédnutím k něčí vztahovačnosti, ale sám svými slovy nikoho opravdu nenapadám...) Narozdíl od "někoho" fakt ne-e....
https://s15.postimg.org/k3q8ihh97/rado.png
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

@rado

Mentál jseš pro mě za ten text s italikou.

Já zoufalej nejsem. V rámci možností jsem spokojenej, až nebudu, zařídím se podle toho, jsem velkej kluk a ne nezodpovědnej hlupák, kterej musí žebrat na fóru o tipy na DS zdarma na windows.

Já kopu? Naopak, já jsem klidnej, mě tu nervy nestříkaj.

Zbytek je taková ta omáčka, na kterou jsme zvyklý od Pavla. Ale ten byl v tomhle dokonalejší, pravda.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

hotovyrado ... nechápu proč se stále musíš vyjadřovat jak kanál. Ublíženej člověk, co má potřebu kolem sebe neustále kopat a ostatní urážet. Nedokážeš argumentovat, aniž bys někoho s jiným názorem neurazil. A tvoje neschopnost pochopit požadavky a potřeby jiných uživatelů, než jsi TY, je samostatná kapitola. Je spousta lidí, kterým ten systém s výhradami stále přijde nejlepší volba. Jenže to bys musel změnit styl myšlení, abys to pochopil a velkou dávku sebezapření, abys to přijal. Nechápu, proč sem neustále chodíš ...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

V podstate ľudia ako rado su základným stavebným kamenom intolerancie, vojen, arogancie a egoizmu - historicky prezitok pretrvavajuci dodnes
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Však ono se to tu zase vyčistí, opět se to přejde, ban dostane zase někdo jinej, tupoun dá měsíc pokoj a začne nanovo :D
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Tade píše:hotovyrado ... nechápu proč se stále musíš vyjadřovat jak kanál. Ublíženej člověk, co má potřebu kolem sebe neustále kopat a ostatní urážet. Nedokážeš argumentovat, aniž bys někoho s jiným názorem neurazil. A tvoje neschopnost pochopit požadavky a potřeby jiných uživatelů, než jsi TY, je samostatná kapitola. Je spousta lidí, kterým ten systém s výhradami stále přijde nejlepší volba. Jenže to bys musel změnit styl myšlení, abys to pochopil a velkou dávku sebezapření, abys to přijal. Nechápu, proč sem neustále chodíš ...
Budu rád za citaci, kdy a koho urážím - nejsi jen laciný tlučhuba, nebo ano?... Opakuji, že počítám se vztahovačností druhých a na tomto pozadí cíleně volím svá slova, abych u druhých tento pocit vyvolal, ale sám nikoho opravdu (jako první) nenapadám, to za prvé... za druhé, pokud Ti nepříjde jako argument fakt, kdy nedávám na stejnou rovinu aplikace placené a gratis (na druhou stranu bereš jako argument mého oponenta článek OSM let starý, bez další relevance - ale to jsme zase u toho pokrytectví a dvojího metru některých nadutých tupounů majících jen tu svou pravdu) tak se s neschopností obrať na člověka, kterého vidíš ráno v zrcadle - netvrdím, že do něj koukáš.

Je to pár na prstech spočtených zabedněnců, kteří mnohonásobně větší přesile uživatelů vnucují svá moudrá a své pravdy, a nejsem to já, kdo by měl pochopit, jenže zde bude zakopán pes, protože kde nic (v hlavě) není, ani smrt nebere.... A nabubřelostí/sebestředností rozhodně těch pár mohykánů/nýmandů (nehodící-se škrtněte) stav věcí nezmění.

A propos... kopou okolo sebe opravdu jiní. Já se jen dotyčným směju a popichuji je, aby okolo sebe kopali ještě více, neboť "duševní strava" na úkor druhých je opravdu výživnější, než půlkilový steak. :-) Ublíženost? Jo, ale ne u mě, mi totiž nikdo hračku nebere :-)
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Radku jdi už do p*****e...
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

Tady nejde o tvoje názory a názory oponentů ... to je normální průběh diskuze. Jde o tvoje vyjadřování ...

Mimochodem, pokud napíšeš někomu tohle: „Omezenost limituje jen Tebe, chudáčku... " ... co si z toho má ten člověk vzít? Použiješ v oslovení velké písmeno a hned za čárkou ho bez mrknutí oka nazveš chudáčkem.

Nahoře na stránce chceš od Smetyho citovat, kde jsi ho nazval ubožákem, ale o pár příspěvků níže mu už pošleš „ ...nemá už žádné pokračování je k smíchu, ubohý, tak jako Ty....."

Tak by se dalo pokračovat, ale nemá to smysl, stejně jako když se člověk hádá s Egee. Měj si své názory na systém, ale chovej se, prosím, jako člověk.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Tade: zbytečný, on to opravdu nepochopí - spíš je škoda, že je tady nevím z jakého důvodu "hájený". Nejlepší mu psát s humorem - ono ho to akorát naštve a začne kolem sebe kopat ještě víc :)... Třeba jak dával imperator na téhle stránce odkaz, kde někoho uráží a on znova chce po někom aby poslal důkaz - to už hraničí se stařeckou demencí (i když to bych asi urážel chudáky důchodce...)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Manžel nakonec asi přejde na. mé doporučení z Lumie 640 na Xiaomi Redmi 4X Global. Doufám, že bude spokojený :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

kazdi raz na prejdeme :D
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od JuaNex »

Ja si osobne myslim ze najvacsi problem je nie len v aplikaciach ktore bud stagnuju alebo uplne ukoncuju, ale hlavne v zariadeniach ktore podla mna uz prakticky ziadne na tejto platforme nebudu.
Ano aj ja mam uz 4 roky stare zariadenie, ale nikdy ked kupujem nove tak nepozeram po rok (a viac) starom zariadeni.

@mobile
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

JuaNex > přesně tak, "nejmladší" W10M přístroj vyjma HP za 20+ tisíc s podporou MS je více než rok starý. Nechápu, co zde ten "klub veteránistů" obhajuje směrem k budoucnosti :-)
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Kufy »

Divím se, že tu vůbec reagujete na ty komplexy méněcennosti psychicky narušeného jedince, evidentně postiženého Krymskou krizí. Jemu vůbec nejde o mobily, jemu jde jen o prosazování svých vlastních názorů, když ve své zemi tohle dělat nemůže, tak si to kompenzuje na fórech a žije z radosti, že tady s ním aspoň někdo diskutuje.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů