Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Radim Stehlík píše:HTC Jirka: a jak to řešíš se svými 2-mi manželkami/přítelkyněmi? :-D
.
Mám jednu zlatou, nenahraditelnou. ;-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

tvle to je zabijak cena - https://www.alza.sk/google-pixel-very-s ... d=18855072" onclick="window.open(this.href);return false;

to uz mam fakt 3x 950XL za to :D :D
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

lld
To bohužel, jeden tu shání dobrý fotoaparát za 6k a chce koupit telefon :-)
No je tohle možný ?! :-)
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od lld »

Tak už je na čase opustit ty invektivy jeden proti druhému a bavit se o věcech, které nás nějakým způsobem obohatí, nemyslíte ?
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

Přesně tak! Třeba hunt na spamery :-D
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

lld píše:Tak už je na čase opustit ty invektivy jeden proti druhému a bavit se o věcech, které nás nějakým způsobem obohatí, nemyslíte ?
No to je tak, samo že se tu každý chce každý něco dozvědět, ale jakmile začneme řešit problémy a rady, okamžitě se sem slétnou...
Je to jako když nasypete do krmítka :-)
Tak potom nikdo nechce sdílet problémy, a já se ani nedivím.
A kdybych měl být věcný, tak za mne opravdu nyní nemám žádný problém, vše funguje jak má, tak spíše jenom poradit, když se někdo zeptá a kouknout s doporučením na nějakou zajímavou aplikaci, jako třeba výše uvedenou "Zvednout to?".
Žádné nové telefony se taky nepřipravují, takže ani diskuze o nich, tak proto vlastně je to takové jaké to je....
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

slav píše:Tvrdím ale že se sejdeme ve vláknech o androidu - protože už z finančních důvodů ( čtu za kolik si kupujete ty své dlaždice) nepůjdete do nakousnutého jablka.
Jaký je teda finanční strop když budete muset přejít?
Ja nemam financny strop, vzdy kupujem podla potreby. Ked som pred 12 rokmi relativne dost cestoval a popritom pocuval hudbu, tak som si kupil Sony Ericsson W800 za vtedy astronomickych 17000 SK. HTC 7 Trophy som kupil za nejakych 500 EUR, L925 za 430 EUR a naposledy L950 za 250 EUR. Ked sa teraz pozriem na ponuku zariadeni bez ohladu na OS, tak momentalne by som viac ako 300 EUR za ziadny telefon nedal. Neexistuje totiz zariadenie bez kompromisov a cinania dokazu chrlit top HW za 200 EUR (mozno az na fotak), takze dat dnes viac ako 300 EUR patri do kategorie financnej negramotnosti. Ak by sa ale na trhu objavil po dlhom case konecne mobilny highend, t.j. bezramcekovy 4", top SOC, top fotak, GS, QI a baterka s vydrzou 4+ dni a idealne s W10M, tak ho beriem vsetkymi desiatimi bez ohladu na cenu.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Luks »

Byl sem osvícen a jdu do S7,sem zvědavej za jak dlouho ho budu vracet...protože když se podivám na vlákno o S7 na androidforu tak zlatej WM :D
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

-Pavel- píše:mposvar: kdyby si zbytečně nerýpal a chtěl rozumět co lidi píšou, tak to budeš mít snadnější. Mě se zdá L950 na focení a na hraní za 6000kč dobrá. Větší cenu za telefon na hraní s W10M investovat nechci. Tohle téma má otázku, která se zde diskutuje, takže najdi si téma, kde se chceš něco dozvědět, protože tady se nic nedozvíš. ;-) Fórum je i o kritice, zvykni si na to a tohle téma je guláš ode všech.
Text byl určen jako odpověď konkrétní osobě.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

Pavel
jasný :-)
V pohodě....mažu to.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

yxcv
:-)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od qwerty »

chalani, nemate pocit, ze sa iba hadate a uz ani neviete, o com to povodne bolo?
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od tascert »

Pánové, založte si vlastní fórum. Nejlépe přístupné jenom vám!
Tady se chci dozvědět o úvahách uživatelů "kam přejít a proč" nebo proč zůstat. Začínal jsem s Nokií od Eurotelu (byl to kufr, stál 60.000,- a minuta hovoru byla za 12,-). Měl jsem Nokie se Symbianem, WP 8 a teď mám WM 10. Zatím to držím, i když mi spousta věcí nevyhovuje, ale spousta věcí naopak vyhovuje. Pokud uvažuji o změně, tak AoS nebo IoS? Zatím mě nic z toho neoslovilo tak, abych řekl: Jo, do toho jdu.
Tak pište o svých zkušenostech: přešel jsem protože ...., nepřešel jsem protože ...., Jsem spokojen ...., jsem nespokojen ...
A NEURÁŽEJTE NÁS OSTATNÍ SVÝMI UBOHÝMI HÁDKAMI.
Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
yrsej
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 06, 2016 12:23
Zařízení: nokia 830

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od yrsej »

ja som mal dlho lumie aj s win.10, v septembri 2016 som presiel na lg g4 stylus a androidom 6, vsetko napardu spokojnost - 5,7 displej, 3000mah vymenitelna bateria,dobry fotak - 8mpx f2/4 - fotky ujdu aj za sera a v interiery, pri mojom pouzivani - volanie sms, doma wifi, fotky, vydrz 2az 3 dni,ale kedze som mobilomagor, po 3,4 mesiacoch ma telefon omrzi a zacnem sa obzerat po niecom inom,cital som a pozeral recenzie na blackberry q10, z 10,, na xperiu zr,lg g4, na ajfony - 5s,5c,a vela vela dalsich, na lumie 950,950 xl,, ale zistil som ze zatial tazko najdem telefon, ktory by ma donutil vymenit tento ktory pouzivam, bud maju slabe baterie - 1500mah,1800,, 2500mah,, male displeje,displeje s vysokym rozlisenim qhd.. kazdodenne nabijanie telefonu.. alebo nevymenitelne baterie - nutnost riesit servis pri kupe bazaroveho mobilu, velkosti displeja - vyhovuje mi na prezeranie netu 5,7 palcov, neviem si predstavit uz nieco pozerat na mensom displeji ako 5 palcov.. takze som skoncil tak ze ostavam zatial pri tom co mam, uvidim dokedy mi nepreskoci a nekupim si nieco ine a neobabrem sa a nebudem nadavat :)
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od tgriger »

Keď sledujem "diskusiu", ktorá sa tu vedie, tak si hovorím či to tu niekto moderuje.
To čo sa tu rozoberá je silne OT.
Môžem Vás ubezpečiť, že sú v živote dôležitejšie hodnoty ako je mobilný telefón.
Ak to niekto nechápe, tak mi je ho ľúto, časom sa k tomu možno prepracuje a možno nie.
Najlepšie bude na veci, ktoré sú mimo tému vôbec nereagovať.
Fascinuje ma, že niektorý ľudia si tlačia svoj názor za každú cenu a vôbec nie sú ochotný sa ani zamyslieť nad názorom iného, prípadne sa nato pozrieť jeho optikou. V dnešnej dobe nadnárodných firiem, kde sa všade vyžaduje tímový duch je to s podivom.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

co s tym maju cisla ? najpredavanejsi je justin bieber a pre mna to je synonymum najlepsieho spevaka na svete :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Prosím, pochopte že i invalidní důchodci se nudí a musí se nějak zabavit. Když už se tu vytahávají identity, tak ať to stojí za to.

K věci - teď upřímně, Pavle a slave.

Jste jak osina v p*deli. Proč tu jste? 90% lidí vám tu oprávněně nadává za vyvolávání flamewar a blbý kecy, o který tu nikdo nestojí (a ano, "otevřete oči" a "koukněte co má XYZ v podpisu, je to lež!!!" jsou blbý kecy).

Oba jste tu už xkrát napsali, že poslední post a končíte. Umíte dodržet slovo a sebrat se a táhnout někam do p*dele?

P.S.: A ne že mi zase budete brečet do vzkazníku, moc mě to neba. Díky za pochopení.
Dantechno
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 29, 2010 17:38
Zařízení: L950 XL

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Dantechno »

Když to tu po čase čtu , tak ten slav je pěkná ****. Tohle už není o diskuzi...

EDIT: Napsal jsem p*í*č*a
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Luks »

Tady je to fakt jak telenovela :-D
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

nechcete ich tu,tak na nich jednoducho nereagujte ..nic lahsie
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů