Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Kde jste byli vy?
V naprosté pohodě jako dnes. ;-) Jen nám tu teď na fóru řádí nějaký jehovista a nutí nám jiné telefony, jiné systémy.Asi mu "houplo".Ten asi v pohodě nebude a začne-li léčbu, možná se z toho ješte dostane. :)
Za celou dobu co mám mobily se mi žádný nepodělal a nebyl v servisu .....
Jóóó venku se dnes pohybují různá individua a okradou tě raz dva, zatřese se mě ruka, upadne mě telefon, rád turistiku, vršky, to nikdy nevíš, co se může stát.Těch náhodných situací je habaděj a člověk může být opatrný/obezřetný sebevíc..
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Telefon mi ukradli všehovšudy jednou z auta, asi před čtrnácti lety, byl to tlačítkový alcatel.
Kdyby se to stalo ted, nebo bych si jej rozbil, koupím jiný, to samé platí o televizi, hi-fi atd...nevidím jediný důvod, proč bych musel mít od každého jeden totožný kus v zásobě, kdyby něco.
Dvě přítelkyně, kdyby už moderní věda umožnovala klonování, bych tedy taky nechtěl...to by to dopadlo :-D
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

Tak je tu máme zase skoro všechny.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

jo a nevycházej v Praze ven - zlí lidé tě okradou a nebo nepij abys mobil nenechal někde.
Neboj, dám si bacha ;-) a nemusíš mit ani o mne a ani o další uzivatele a jejich systém starost.Víme co máme, co nám vyhovuje a taťku jehovistu k tomu nepotřebujeme. :tlem:
Já si koupím jednu a pořádnou.....
Já si koupím pořádné a kvalitní věci a hned dvakrát. 8-) Každý to nějak máme. ;-)
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

Len stručne, na "dlaždiciach" sa dali nechcené čísla blokovať odkedy ich používam, teda minimálne od WP8 a samozrejme aj na WM10, takže nemusel som na žiadnu aplikáciu čakať . Takže žiadnu špeciálnu aplikáciu nepotrebujem instalovať.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

tak ti ho v zápětí vrátí, až uvidí co sebral
No vidíš, taky výhoda.Tak už jen dávat bacha třeba při té turistice.Ale druhý kousek to vždy jistí. ;-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

slav - no bohuzial tie cisla co mne vyvolavaju - niesu ani v inych appkach (predaj kavy, cenne papiere, bambusove ponozky a databazy firiem za poplatok) takze som si ich vzdycky pridal a blokol...to uz vedelo wp8 pred par rokmi - preto tuto app ani nestahujem je mi na nic :)

inak ios nevie blokovat sukromny hovor (ked niekto vola s CLIR) do dnes - jeden z dovodov preco ho nemam - hlava mi nebere preco tisic eurovy telefon nema tuto primitivnu funkciu :) tam je to samozrejme v poriadku - jablckarom volaju len zname cisla celebrity a uspesny podnikatelia :)

tade a rado - rozdiel medzi telkou hifi vezou a telefonom je ze telefon potrebujem do par sekund mat taky ako som mal - to znamena prehodim sim a nech si ho opravuju aj par mesiacov (mimochodom viete ze pri reklamacii u pravnickych osob nie je stanovena lehota 30dni - a ja to mam kupene na firmu) - a nie ze pri kradezi/poruche este len davam v eshope do kosika :) - momentalne su najlacnejsie 950tky na eshope za 370 eur... ja som nedavno kupil zaloznu za 240e - nie je o com - 1000 eur vam nie je vela za iphona ale 2x 950tka za 500e ktora urobi ovela vacsiu sluzbu to uz je na chocholuska... inak ja prechadzam aj iphonacke fora ked chcem vediet kde a ako sa ios posunul... a napr na letem svetem uzivatel reklamoval ip 6s uz 3krat ... vacsinou napr kvoli tlacitkam ale aj tak musis telefon zaslat...a v rukach ti ostane prd... a 2x zalozny iphone to je troska iny špás... a to sa bavime o najdrahsom a najspolahlivejsom telefone na svete da sa povedat - takze to ze sa ti nejaky cinanko nepokazil je sice fajn - ale spolahnut sa neda ani na najspolahlivejsich - okrem toho si viem pohodovo odskusat veci na telefone ktory nemusim pouzivat alebo nanho niekto nevola (buildy, spotreba, insidery...co len chcem) podla mna v cene bazarovej ip5 je to dobry kauf hehe... ale vidim ze ste z toho poriadne nervozny :D :D

obdobne mam 2x macbook 12inch ale obidva sa pouzivaju ale jeden menej - na jedneom odisiel medzernik a touchpad po tyzdni prace - cez winclone som si ulozil bootcamp - nahral bootcamp z druheho (pripadne obnovit timemachiny) a pracuje sa dalej do 1 hodiny... nu kto nepracuje ma casu caskat na novy telefon / notebook aj 2 mesiace
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

Už sa to tu pekne zvrháva na osobné útoky a invektívy, stojí vám to za to? Cítite sa teraz lepšie ? Myslel som si že tieto fóra slúžia na niečo iné, zjavne som sa mýlil, žial.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

-pavel- hej a este k tomu dualsim - tie boli vzdy drahsie - v datarte mali vypredaj hned som supol do kosika...o hodinu uz tam neboli - 5 kusov bolo asi...
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

imperator > reaguji na "uvažování" (opravdu uvažování?) dotyčného, který kupuje vše do zásoby - buď kecá, nebo je to nebetyčný ***. Pokud mám něco dvakrát (mobil 640 + P8Lite, motorku Ducati Monster 1000 + Ducati 999, auto Alfa 159 + Alfa GTV6 u mě třeba) tak ne do zásoby, ale každý kousek je diametrálně odlišný kvůli pestrosti..


Zlieva > nikoho jsem adresně nenapadl, nicméně nepopírám, že jsem cílil na něčí znalost rčení "O potrefené huse"...

Z mé srany k diskusi, kde necítím oponenty za hodné své pozornosti vše....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

tak ja to mam jednak jak zalohu - jednak keby som chcel natocit video napr na svojej lumci tak pouzijem druhu... jednak na nej skusam a potom to mam vacsinou 1:1 urobene takze ako som spominal pri podozreni na reklamaciu vymenim sim a nech sa paci nech riesia :D 500 eur za 2 telefony je vtip... za tu cenu nedostanem este ani ip6s 16gb :-/
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od blanicky »

Zajímalo by mě, kolik lidí pomlouvajících wp10 bude v budoucnu používat jiný os než win také na pc [emoji1] Já všem garantuju, že na win zůstanu co budu živ [emoji13]

Sent from mTalk
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Na PC používám už léta Windows, aktuálně desítky a nehodlám na tom nic měnit, s telefony ale tahle verze nesouvisí.
Je fajn že Ms stále w10m vyvíjí a aktualizuje, je to příkladná podpora, ale na čem ten os v budoucnu pojede?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

tak ono macOS + iphone + watch - je pre tych ktorym apple vyhovuje uplna parada to sa musi nechat ale zaroven za to aj celkom slusne zaplatite...

ked porovnam len samotny macOS a win10 uz to taky rozdiel nie je ale win stale nema ten ekosystem tak elegantne prepojeny... keby to konecne aspon skopiroval cele od applu + nove zariadenia tak uz by to bolo hned o level vyssie... a plus nejake solidne surface watch heh...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

hej vedel som este kupit aj XL za 260e bez dph - ale odradila ma velkost - potom musel by som kupit aspon jeden mozo (aj ked vo vypredaji su za 18e ci ako) a nesedi na pomalu ale funkcnu stojanovu bezdrotovu nabijacku dt-910 tak som sa na to vykaslal... takto mi sedi aj mozo co mam :) inak ta nabijacka k lumii v pohode dobija macbook a sama o sebe stoji 20eur :D
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

Pavel
To pro 2k myslíš vážně ?
To jsou unás dva dny mezi regálama :-)
Jestli ji opdavdu chceš, založ konto a já něco pošlu :-)
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Zaklinac »

Vie mi niekto vysvetliť, prečo to tu zaplavuje nejaký neborák s prehistorickým črepom LG G3, keď zjavne nemá nič k téme?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

to bol datart eshop - nebolo to na kamennych predajniach
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Radim Stehlík »

HTC Jirka: a jak to řešíš se svými 2-mi manželkami/přítelkyněmi? :-D

Jinak částečně zpět k tématu - poslal jsem služební 640 opět na reklamaci a oživil 820 s 8.1.
Ten rozdíl v rychlosti je nehoráznej. A je to jen procesorem (na 640 ty 8.1 tak rychlý nebyly).
Kdyby do 8.1 dali aktuální navigaci a outlook s kalendářem z 10, tak bych byl pořád spokojenej.
A mimochodem na 8.1 stále zůstává na Lockscreenu viset stará událost kalendáře - takže oni pořádně nefungujou ani ty 8. Alespoň já považuji nefunkční kalendář za podstatnou chybu.
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od lld »

Jsem myslel, že jsme inteligentnější národ :-(
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů