Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Tak mozte si precitať clanok aj ohľadlm buducnosti w10m a surfacu

Zaujíma vôbec niekoho Surface Phone ?

všetci su vítaní :-)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

Kolikrát to tu hodláš dát? Jednou to nestačí?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

stači stači neboj končim uz ;)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

imperator píše:Tak mozte si precitať clanok aj ohľadlm buducnosti w10m a surfacu

Zaujíma vôbec niekoho Surface Phone ?

všetci su vítaní :-)
len tak dalej
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mato289 »

Po dlhom váhaní som po Lumii 1520 prešiel na Xiaomi Max... Je super že všetko funguje tak ako má, za tri týždne používania systém pracuje absolútne bez menšieho zaváhania, bez reštartov a bludov, ktoré tu niektorí zaujatí užívatelia vždy prezentujú. Aplikácie sú kategória sama o sebe - kto vyskúšal ten vie - pošte všetko funguje, čo pre bývalého používateľa windowsu je prekvapenie. Veľmi pozitívne hodnotím spotrebu dát..S 500Mb dát na mesiac sa dá krásne vydržať, pri w10 sa to nedalo povedať..Tam som to prečerpal aj za 2 týždne. Veľkým kladom je optimalizovaný systém a spotreba batérie.. Percentá neutekajú pri každom zapnutí obrazovky ako na w10.S kúpou som rozhodne veľmi spokojný, snáď moje zhrnutie pomôže niekomu pri rovnakom rozhodovaní aké som mal ja.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

Neboj, nebudeme :-P ;-)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od veigy »

Jemu ano, má totiž porovnání a nevaří z vody ;)

Sinpa: Ssh, měli bysme se nějak domluvit ale :D
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od joeslovakia »

mam Lumiu 930 uz viac ako 2 roky a nemam sa na co stazovat. necitim potrebu menit telefon kvôli stavu telefonu. teraz som menil baterku a telefon mam ak sa nepokazi na dalsie 2 roky. ak budem kupovat druhy tak len zo zvedavosti a novym technologiam. kazdopadne by som chcel pri windowse zostat. ak porovnavam android a windowst tak mne android pripada skor ako system zamerany pre deti (nemyslim to urazlivo) je to vec pohladu. to ze nie je vela aplikacii neznamena ze kvôli tomu platforma padne. tie aplikacie co treba pre mna su. Facebook a messenger na mobile nepouzivam. pouzivam whatsupp a ten ide paradne.

prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu rodiny :)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od TomasSX1 »

"S 500Mb dát na mesiac sa dá krásne vydržať, pri w10 sa to nedalo povedať"

Wow. Mne nestaci na dva tyzdne ani 2GB tak isto ako ani priatelke na N5X aby sa nepovedalo ze W10M je nenazrany system :D
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

Na androidu máš 100x vic aplikaci, 100x vic reklam a různých sledovačů, tak proto tě pak telefon žere méně dat :-)
Na Win nic není, tak si to system sam kompenzuje.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Osobně na Xiaomi, jak jsem již psala dříve, s 500 MB stejně jako Mato vydržím celý měsíc (s odřenýma ušima ale přece jen, maximálně několik dní jedu na omezené rychlosti). Na Windows jsem to vyčerpala zpravidla po necelých dvou týdnech, všimla jsem si, že nejvíce žral Edge a vydržela jsem taktak s přikoupeným balíčkem 1 GB od Vodafone. A baterka mi, pokud nemám pořád zapnutý bluetooth, při běžném používání vydrží dva dny v pohodě, Lumia 640 vydržela tak den. Ale to srovnání je tak trochu irelevantní, když kapacita baterie Xiaomi 3S je o dobré 2/3 vyšší než v případě Lumie 640...
Každopádně všem (uživatelům Windows, zeleného robůtka i iOS) přeji bohatého Ježíška a do nového roku 2017 samá nej
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Nejvetší hloupost a můj důvod ke smíchu/výsměchu je tvrdit že na W10M chybí jen "pár" aplikací a o ty apky Facebooku se nějak obejdu.... Už jen když si na Androida uživatel dá jakýkoliv lepší dialer (já používám ExDialer) a SMS apku (Textra) tak teprve člověku dojde, co vše lze dělat při každodenním používání telefonu s tím nejrutinnějším, a samozřejmě i to, jak omezená mobilní Wokna jsou. Je to jen o tom otevřít oči, já to udělal a z Lumie mám pouhopouhou navigaci, více od ní nežádám ani neočekávám. Je to ale každého boj
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od street-dog »

No vidíš a já zase mám Androida (Lenovo Vibe P1)jako pouhopouhou navigaci a víc od něho nečekám ;-) a Lumiu jako hlavní telefon. Appky co chci na W10M jsou a že není/nefunguje facebook apod. mě žíly fakt netrhá :-D a kdybych nemusel tak nemám ani to Lenovo. Jak psali jiní předtím, pro mě Android určitě ne :!:

PS: jediná výhoda toho Lenova je baterka
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Oba víme, že s tím Lenovem lžeš.... ale když Tě to baví...
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od street-dog »

Nevím proč bych měl lhát ?? používám ho kromě volání, sms a e-mailu (firemní) hlavně na waze, protože to je lepší na androidu než na W10M, to je vše. Myslíš, že bych s sebou tahal dva telefony kdybych nemusel ?
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od joeslovakia »

hotovyrado píše:Oba víme, že s tím Lenovem lžeš.... ale když Tě to baví...
neviem co ocakavas od telefonu ale podla toho co pises to uz velmi prehanas s pouzivanim smart veci. nie na kazdu vec je potrebna aplikacia. niekedy treba pouzivat aj hlavu aby ludia rozumovo neupadali. ak bude trend s aplikáciami pokracovat tak skoncime rozumovo ako vo filme Absurdistan. netreba byt az tak velmi naviazany na technologie. je pekne ze ulahcuju pracu ale netreba to prehanat. neber to ani ako urazku ani ako nejaky utok.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

hotovyrado píše:Oba víme, že s tím Lenovem lžeš.... ale když Tě to baví...
A tohle mu podsouváš, protože tě baví trolit nebo žiješ ve vlastním světě, bez schopnosti si představit, kolik je způsobů používání smartphonů, a že každý může mít naprosto jinak vyvážené preference? Nebo jsi jen zhrzený z toho, jak WM dopadl? [emoji10]

Sent from mTalk
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Přesně tohle (že není třeba na vše mít aplikaci) jsem jako obhajobu mobilních Woken říkal taky, ale po návratu (s primárním přístrojem) k Androidu po 4 letech musím říct, že prostě ty aplikace dávají uživateli zcela jiný komfort, než tatáž funkce puštěná přes mobilní rozhraní například... Je to jen o tom odhodit růžové brýle a přiznat si to, protože nemyslím si že kdokoliv se vzdá komfortu, pokud se nabízí....

Nemyslím si, že nepřemýšlím, ale proč se vzdávat něčeho co mi usnadňuje život, který pak mohu ve větší míře trávit svými zájmy? smysl života vidím v užívání si "zbytečností", ne v přemýšlení nad "užitečnostma"

Tade > Mám v životě vyšší cíle, než být zhrzený nad úpadkem mobilních Windows, kterých osud je mi lhostejný. Ty snad nežiješ ve vlastním světě? Každý máme svůj vlastní svět, za nikoho z nás vlastní život druzí nežijí.... Má reakce na "majitele" Lenova P1 se odvíjí od jeho aktivity zde na fóru, já si 1+1 spočíst dovedu, já ano.....
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mberdych »

Navíc ne všechno lze vyřešit přes browser.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

chlapci klud..kazdy nech si pouziva co chce ;)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů