Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od JirkaTom »

SmetyCZ píše:........Teď mi tu kolega nabízí za pár šupů Nexus 5, si tak říkám, že na to ozkoušení droida by to mohlo stačit.........
Určitě bych na testování pořídil minimálně Nexus 5X. Chystám se něj taky...
Platformu W10M ale neopouštím, zatím není důvod. Na Lumii 640 XL mi to běhá skvěle... :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Hele, ale ono to má 2GB RAM a Androida 5. I tak fakt nebrat?
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od JirkaTom »

Jak psal pogo8303: asi na něj nebude A7, kdežto na 5X to má být zanedlouho... :)
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od JuaNex »

Citam to tu prakticky od zaciatku a aj ked som casto len krutil hlavou nad doslova fanatizmom, tak som sa radsej nezapajal do konverzacie (hadok) ktora je absolutne k nicomu (fakty su aj tak zrejme).
Ale, preco sa tu sakra niekto vyhraza BANom pri konstruktivne polozenych informaciach a skusenostiach?
Osobne mi je suma fuk ako sa vola system ktory pouzivam pokial na nom vsetky aplikacie funguju ako maju a nic nehapruje. Ja pouzivam aplikacie a je mi jedno na akom systeme pojdu. Sledujem aj Windows, ale uz by som o nom ani nemohol uvazovat, pretoze nevidim jediny problem s tym co mam. Ale nebudem sa ako hlupak s niekym hadat ze moj system je dobry, ked mi neumozni pouzivat vsetko co kedy budem chciet bez obmedzenia. Ked ma zacne moj system obmedzovat v pouzivani aplikacii tak nebudem smutit ale pojdem tam kde ma neobmedzia. Kvalitnych aplikacii je na svete dost a je predsa jedno na akom systeme pojdu. Poriadne aplikacie predsa robia kvalitnu platformu. Pouzival som iOS a pouzivam Android a paradoxne mi pripada Android stabilnejsi. iOS casom (naberanim funkcii) spomaloval na zariadeni a castejsie tam padali aplikacie. Na Androide skor naopak, aktualizacie sa snazia system zrychlit a padanie aplikacii sa mne zrejme vyhyba lebo mne sa uz snad rok okrem Sygicu (ten mam verziu Voucher) nic neukoncilo (nepadlo). Nepouzivam ziadne upravene ROM, tie nikdy nefunguju stabilne a pri overenych vyrobcoch su ich predinstalovane oficialne systemy absolutne stabilne (iba pri SONY som si vsimol ze nejak sa mu nedari optimalizovat a s opravou jednej veci pride ina chyba). A este je celkom mylna domienka ze Nexus je najlepsia moznost. Nexus je ale skusobne zariadenie Google na ktorom testuje stabilitu svojho systemu. Sluzi na vychytavanie bugov v systeme rovnako ako Lumie pri Microsofte.

@mobile
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od JirkaTom »

Tohle je diskusní fórum, ne blog.... :) ;-)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

SmetyCZ: osobně, kdybych musel přecházet na android, tak si držím stejný názor jako na první stránce téhle debaty, kde je myslím zřetelně, konstruktivně, nefanaticky popsáno, co by, kdyby... Takže nyní bych asi volil P9 Lite - podpora androidu 7 sice ještě není ofiko oznámena, cena je 1,5x vyšší než 640, ale myslím, že ne nijak strašná.

qwer: ač Tě vůbec nemusím, a ty to víš, tak jsem si nemohl nevšimnout toho, že jsi napsal normální příspěvek a reakce na to byla více než rýpavá: "...po dovolené?". Tohle je to pruzení o kterém jsem psal...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Osobně bych ráda porovnala svou Lumii s Xiaomi, nyní je s evropskými LTE frekvencemi k mání myslím Xiaomi MI 3S Special Edition (omlouvám se, jestli jsem název uvedla špatně) :) , ale Lumča slouží a snad ještě dlouho bude sloužit :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Ale ale :) keby zajtra W10M skoncil tak ho budem používať kľudne ďalej v stave akom je nakoľko tam mám všetko. Takže tvoje umieranie naviac podotknuté tučným písmom je troška oničom. Ak si niekto myslí že system umrel je to ok. Ak to napíše 50x a ostatným nadáva do hlúpakov tak BAN nie je zbraň za pravdu ale odstránenie blbca :)
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

imperator píše:Ale ale :) keby zajtra W10M skoncil tak ho budem používať kľudne ďalej v stave akom je nakoľko tam mám všetko. Takže tvoje umieranie naviac podotknuté tučným písmom je troška oničom. Ak si niekto myslí že system umrel je to ok. Ak to napíše 50x a ostatným nadáva do hlúpakov tak BAN nie je zbraň za pravdu ale odstránenie blbca :)
Absolutní souhlas. Pokud by hnedle W10M zamrzly na dnešním stavu, tak si klidně ještě tu L950ku koupím, protože mi to vyhovuje tak jak to je...naopak, nerad jdu s mnohdy tupým stádem, takže i proto mi Wokna vyhovují, třebaže semtam nadávám a přemýšlím o odchodu, tak L950 za dnešních 8000 korun (za 6000 ji lze koupit na UA) díky HW hrubé síle všechny zádrhele přetlačí, vadila by mi jen jedna věc... neprůhledná ikona u Messengeru :-) Nic víc....

Mimochodem, včera se skvělá apka pro počasí "Forecast" aktualizovala do nové UWA, doporučuji!!
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od JuaNex »

Ono keby je ten system naozaj konkurencieschopny tak je to len dobre, lebo by bol zase lepsi vyber a zdrava konkurencia je len plus.
No uznavam ze v tomto stave novych pouzivatelov nema cim prilakat.
Uvidime co bude, ale touto cestou ktorou idu, nevidim ako by mohli pribudnut pouzivatelia, tym aj zaujem, vyvojari a vyrobcovia...

@mobile
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

Vzdyt je to provokater "egee" :)
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

win10p mi ide teraz ako hodinky, stava sa ze urcita app zblbne ale to je uplne normalne a fakt zriedkave, ziadny soft nikdy nebude na 100bodov, ja sa iba smejem ked super vymakany samsung teraz zmrdal note a baterky a straca velke prachy, kde su pankovia experti co radi zosmiesnuju nokiu,microsoft winphone, ako si moze taky velky podnik co ma neviem akych expertov a super predaj a love dovolit to ze baterky vybuchuju, ak by sa to stalo microsoftu to by bolo radosti hmm ale karty sa obracaju a terasky sa radujem ja, nech vam ty roboti zhoria aj s gulami
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak chyba byla na straně výrobce baterie, to se bohužel někdy stane, před lety to byly vadné články od matsushity tuším BL pro některé nokie.
Na Samsung to nevrha dobře světlo, ale výrobce to řeší, vadné kusy mění i když by mohl i nabídnout vrácení peněz.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

vauvauvau píše:nech vam ty roboti zhoria aj s gulami
:lol: :lol: :lol:
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

vauvauvau
"kde su pankovia experti co radi zosmiesnuju nokiu,microsoft winphone"

O jakých expertech to hovoříš?
Nepamatují se že bych někdy zesměšňoval nokii,MS či winphone,produkty MS spokojeně používám stolní Windows a skvělou myš s klávesnici a jsem spokojen, jejich mobilní windows mi však nesedly a nevyhovují,toť asi vše.

Dokonce a klidně to sem napíší, považuje uživatele Apple produktu, za lidi s podprůměrnou inteligenci a v nedávnem článku, kdy jednoho iphonistu s pouzdrem ve tvaru pistole, zadržela letištní ochranka, psal ze kdyby ho picli, nebyla by to žádná škoda, zkratka chudák.....divim se ze lidi s takovými názory, maji vůbec přístup na internet a nebyli zbaveni svéprávnosti, jako tohle už neni sranda, že by jeden budoucí radikál?

EDIT:
Jen tak mimochodem, telefon mi snad neshori, tenhle zelený robot taky ne a s koulemi už teprve ne, žádné nemá :P
Obrázek
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Radim Stehlík »

tak to s tím pouzdrem - tam asi nebylo myšleno že by ho nebylo škoda, že měl iPhone. Tam by ho prostě nebylo škoda protože to je idiot. Co asi čekal.
Jinak je mi celkem jedno, co kdo používá, ať používá to co mu vyhovuje. Ale nedokážu pochopit, proč někdo leze do fóra jiného systému a prudí tam. Jediné kdy mi to dává smysle je, pokud zrovna uvažuji o přechodu. Jinak mě to nezajímá. Ale někdo to má jako koníčka
Katikakus
varování
varování
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 30, 2015 9:35
Zařízení: Sony

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Katikakus »

vauvauvau - jak souvisi hw problemy Samsungu s Androidem? Ty budes jeden z tech intelektualnich impotentu ci si mysli, ze Samsung = Android.
Imperator bude zrejme take podobne intelektualne nedomrly.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Využil příležitosti tak jako další, si do Samsungu kopnout, úspěch se holt neodpouští.
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

dotknuty sa citi iba magor, ooooch kolka dotknutost, ved ja narazam skor na tu normu ktora sa vybudovala, samsung a jablka a ich operacne a dokonalost sama, ved ja skor srandujem, co ste dotknuty, no a co ked to posral vyrobca baterii, ako hovoris vrha to zle svetlo a mna to tesi lebo namyslenost robotov je az prilis velka
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od vauvauvau »

skodoradostne sa tesim a smejem ked treba miliony kusov baterii opravovat alebo co, kolka sranda bola aky bol win10m nedokonceny, hmm terasky je dokonceny a frajerom na druhej strane to bude palit trenky ked baterka sprav bum
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů