Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

instalace na další zařízení pod stejnou platformou není ale podle mě deaktivace... podle mě se zde deaktivací rozumí přerušení délky aktivace u časově omezeného předplatného. Pokud mám doživotní licenci, tak tohle nemám důvod řešit
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

ale jak jsem Ti psal, mám Navitel na pátém zařízení, z toho vždy dvě mám současně
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

No tak si to uwarezím pro Android, morálně si to obhájím... Pokud bych měl jako další foun kupovat L950 (což je zatím má priorita) a nepůjde to, tak ji vrátím a tím snadněji si odchod od Woken obhájím, jsem v klidu, o nic nepříjdu - já ne...

EDIT... pokud jsem koupil v době, kdy bylo v Podmínkách 10 zařízení, měl bych teda ještě 5 mít v rezervě, ne?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Cleric »

Tady máte tu vaši budoucnost pěkně v číslech :D
http://www.zive.cz/clanky/nova-cisla-ga ... fault.aspx
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

To už se ví pul roku, ovšem někteří pohadkari s růžovými brýlemi, si to stále nejsou ochotni připustit....jako za me, at to bude pokračovat jakkoliv, potřetí už do stejně řeky nevstoupim, mimochodem jsem při prodeji 640ky nedávno poměrně tratil a není se čemu divit....mobil s mobilními win, si koupi leda blázen a v případě modelu za 11-15k tuplem.

Jinak s článkem nezbývá než souhlasit az na maličkost, všiml si někdo práce marketingového oddělení MS při propagaci mobilních Windows?/já tedy ne....tištěná periodika, reklamní spoty, billboardy nic....jo občas na mě vykoukne banner s nabídkou lumie ale poslední dobou už vůbec, cílená reklama funguje, přestal jsem se o články s lumiemi zabývat, stejně tak nabídky eshopu a tak to systém Google už patrně vzdal.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od osso »

Ja som kúpil 950 xl z nostalgie a som spokojný počkám s mobilnými win do konca [emoji3], ale koniec nepride tak skoro keďže MS este skusa Enterprise market [emoji38]

Sent from mTalk
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Zkusí je protlačit do firemní sféry ale bude to mít těžké, ten systém hromadné opouštějí vývojáři proto že se jim to nevyplatí a na reklamosystemu (označení jedním členem SM) vydělají daleko vic.
Dobře je ale číst diskuzi pod článkem a hned první příspěvek, klasika.... za to nemůže MS to někdo jiný...věci blbost jsem dlouho nečetl.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Pán v článku se vyzná
že se Microsoft snažil protlačit svůj mobilní systém všemi možnými cestami, marketingové oddělení utratilo miliony dolarů v propagaci a stejně to bylo k ničemu.
No ms neutratil na pr ani dolar o w10m nikde ani zmienka...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Přesně to jsem psal, na propagaci se Microsoft totálně vykaslal....ne pardon on se nevykaslal ale Vys..l !

Jinak pokud někomu koncept win a jeho uživatelské prostředí vyhovuje a nechce ikony, na droidů je spousta vice či méně povedených launcheruba nastaven, vč. i nějakých tech custom ROM které budou vhodnější.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od osso »

Ked už sú teraz von kľúče k secureboot tak bude na win fóny aj ukuchtený droid čo chvíľa, možno bude aj na 950 radu [emoji51]

Sent from mTalk
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

A proc by to nekdo delal?

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Tedy píše:Přesně to jsem psal, na propagaci se Microsoft totálně vykaslal....ne pardon on se nevykaslal ale Vys..l !

Jinak pokud někomu koncept win a jeho uživatelské prostředí vyhovuje a nechce ikony, na droidů je spousta vice či méně povedených launcheruba nastaven, vč. i nějakých tech custom ROM které budou vhodnější.
kdysi jsem to zkoušel... ale má to jednu podstatnou chybu - nejsou to opravdová win. Pořád to je droid.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

Tedy píše:Jinak pokud někomu koncept win a jeho uživatelské prostředí vyhovuje a nechce ikony, na droidů je spousta vice či méně povedených launcheruba nastaven, vč. i nějakých tech custom ROM které budou vhodnější.
Stravil som cca 3 tyzdne hladanim "dlazdicoveho" launchera na Xperiu Z5 Compact. Vsetko to boli len nevydarene parodie, ani jeden sa ani len nepriblizil k WP/W10M.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Navíc Win 10 Mobile není jen o dlazdicich, takze nejaky launcher na droidu to fakt nemůže nahradit nebo zastoupit :roll:
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

Neuvěřitelné...
http://www.zive.cz/titulni-strana/nova- ... EM_1384214" onclick="window.open(this.href);return false;

Edit:
Aha, tak omluva...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

uz to tu niekto daval... megabulvar
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od bigt »

Čekal někdo něco jiného s takovým přístupem Microsoftu? Má tisíce programátorů a nejsou sto za pár let dohnat konkurenci?! O HW v tomto případě nešlo, ten byl konkurenceschopný... Bohužel je to smůla pro nás, konkurence je vždy spojena s inovacemi...
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od bigt »

Teď mluvíš jako ti náctiletí fakani, "Google je na smrtelné posteli" a tím nás budeš masírovat... To že háže klacky pod nohy je pravda, ale kdo ne?!
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

bigt: Ano, preto som to napisal. Teraz si vytvorim blog kde budem nadavat na Google, rozsirovat ako zomiera, ... Prip., ako na SM alebo ZIVE zvykom, do kazdej diskusie co sa tyka Google (a vobec ma nezaujima), zacnem vypisovat vsetky hejty na Google (snad sa niekto prida :-) ). Chapeme sa?
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

SmetyCZ: Tak na Nexus 5 snad nemá být ofiko Nugát, tak bych do toho nešel... Když už bych měl něco testovat, tak momentálně asi něco s 2GB ram a jistoty and.7, protože pokud si pořídíš něco, co nebude podporovat nejnovější verzi, tak ti garantuju, že to bude první, co ti tady vpálí, že máš starej android, tak proto ti to nefunguje.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů