Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

tak samozrejme podla tejto vlastnosti sa mozu riadit dva typy ludi - prezidenti alebo agenti a paranoicki stihomani - ostatnym staci bezne zabezpecenie osatnych smartfonov - takze by som sa s tym moc nevytahoval
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od veigy »

Ono když ho odstřihneš od všech reklamoslužeb a dovolíš nainstalovat 10 aplikací, tak se snad ani Android nemůže zasekat [emoji2]
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Komirek tiež to svedči o tom že novy model neponúkne to co starý a to je hanba :D a predpokladám že je to jediný android ktorý splnil podmienku - inak podmienka bola zabepecenie takže kľudne mu môže aj lagovať hlavne že používa knox :D:D chudák obama
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

a preco nezvolil iOS ? najdrahsie telefony - najbezpecnejsi OS najhodnotnejsia firma ?
co to je za odkaz ? Nejake porovnanie - a co dalej ? :) dozvedel som sa tam ze cez vacsiu baterku vydrzi menej farby su vyblednute citatelnost na slnku onicom a nekvalitne foto :) preco davas odkaz ktory hani tvoj telefon ?
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

komirku, tak si výmen batériou a vlož kartu, len nechápem prečo nás o tom informuješ, ....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Ja takisto :-) s rozdielom že ja svoj názor nikomu nenútim a ani ani nepredkladam ako najlepsi - keby si to robil aj ty tak tu dávno niesi :-) podobných súkmeňovcov mas v android téme - ale chápem tam je mŕtvo tak sa zabávaš tu

protože to nevíte .... a nemáte tu možnost a tiše závidíte

Njn buď si decko alebo psychicky chorý - inak tuto možnosť nemajú ani u applu - aj tam zasieras diskusiu ?
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od zlieva »

relouth píše:Ja sa vam cudujem ...
Ved je to asperger :-D
On je "starý ujo"... ako to svojho času povedal Gašpi....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

To že je preňho najlepší os je jeho vec snáď sa podľa neho nerozhodnu ostatni predsa - alebo dnes nikto nemá internet - alebo si nemôže odskúšať telefón počas 14 dni ? Veď 1% potvrdzuje že u w10 ostali iba ti ktorým to vyhovuje - hráš sa na vševedka ? Myslíš že tu nikto neskúšal iné OS ? trapne
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Komírku, ty jelito...
Jak jsem říkal - buď seš úplně blbej a neporozuměl jsi dosud psanému (tedy že tvé názory chápeme, akceptujeme je, ale již není nutné, abys je tu omílal nadále), a nebo to děláš schválně, patrně z nedostatku jiného vyžití. V obou případech hlasuju pro BAN.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Komírku, já to řeknu na rovinu (se smazáním, potažmo banem počítám):

V tomhle threadu jsi akorát na obtiž, asi nikoho tvoje hemzy nebaví, tak dodrž slovo, který jsi dal a táhni o dům dál.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

komirek nie je egge ci jak sa volal ten nick ?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od koumes »

Tak nas "komirek" ma BAN.
Kdo dalsi?

A premyslejte co tady dokola porad plkate.Vlakno na par postu,nazor a konec.Mazu blbosti narazky a dalsi plky.A BANany jak komu.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od qwerty »

Super, zasluzil si to. Mimochodom, MS sa v poslednej dobe celkom snazi aj ked sa tvari ze mobily nie su tento rok priorita. Tento tyzden aktualizacia .420 v oficiálnej vetve a dve v insideri ;oI
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od kocicak »

Počet aktualizaci je k ničemu, když pořád něco nefunguje a i nejdražší lumie jsou ve srovnání s konkurencí pomalé
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak aktualizace v případě w10m a potažmo i stolní verze jsou fajn a příkladné, až takovou podporu zase android nemá, ale je to způsobeno jeho roztříštěností a xxx modelů od skoro už xx výrobců.
Pokud má ale člověk model aspoň vyšší střední třídy od některého renomovaného, update na novější verzi a pár bezpečnostních se povětšinou dočká, aktualizace služeb Google které jsou základ a aplikaci jsou jinak výborné a tento stav většině lidem i vyhovuje, komu ne má možnost volby přejít na jinou platformu.
Me systém jako takový celkem vyhovoval, stejně tak Lumie ale důvodem proč jsem se vrátil k A byla kvalita aplikaci, to ze větší vývojáři platformu v začali opouštět a jeden z důvodu a ted me budete mít za hlupáka, bylo i to že vinou neshod mezi Google a MS, kdy první odmítal své služby a aplikace na MS platformě, nebyly dostupné a v mém případě mi vadila absence Chrome, který používám na PC léta stejně tak mobilu tabletu +výborná synchronizace, podobně jako u Apple, edgi jsem na chuť zkratka nepřišel.

Odesláno z mého XT1092 pomocí Tapatalk
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

kocicak píše:Počet aktualizaci je k ničemu, když pořád něco nefunguje a i nejdražší lumie jsou ve srovnání s konkurencí pomalé
Nejvyšší jsou rychle možná i srovnatelné s top modely na androidu, posoudit nemohu možnost srovnání nemám, snad jen podle videí na netu by to šlo.
Co ale zamrzí je ze s příchodem w10m padla jedna z předností tohoto OS, nejpatrnější u WP8 a o trochu méně 8.1, tedy ze OS jel stejně jak na LOW tak na TOP modelech, nova verze je ale náročnější na hw takže Low a MID třída je ve srovnání s předchozí verzi tak o 30% pomalejší a lagy nejsou také ničím výjimečným.
Totéž paměťová karta, u nové verze je to nějak jinak, nepamatují ze by mi u WP8.1 někdy "doskakovaly" ikony aplikací instalovaných na kartě nebo po vyp/zap či restartu, hlásil systém chybné sektory

Odesláno z mého XT1092 pomocí Tapatalk
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Tedy píše:OS jel stejně jak na LOW tak na TOP modelech
zas jeden co nema skusenosti a rozdava rozumy

8.1 nesiel ani nahodou rovnako na low a top..uz na mojej 640 siel ten system ovela rychlesie ako na 520

ohladom doskakovanie ikon..to som mal takmer furt na 520 na 8.1..na 640 a w10 to nemam
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od tgriger »

A nie je problém skôr v tej karte? Mám 64GB kartu, ktorá všade fungovala a v Note4 robila problémy. Kúpil som Samsung 64GB a bez problému. Mám ju teraz i v Lumia 950XL a funguje výborne.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak zkušenosti myslím mám, 520 jsem měl jako prvotinu a 640 donedávna (tak dva roky zpět krátce i n830) ale máš pravdu týkalo se to spíše WP8 to uznávám relouthe.
Ohledně chodu na top modelech, věřím tomu co psal htcjirka, který sam někde zmínil "máš si koupit 950/950xl" pak ti W10m pojedou o dost lépe, nemám důvod mu nevěřit, když jsem kupoval současné moto x v MP ze zvědavosti jsem si nechal 950ku předvést

Odesláno z mého XT1092 pomocí Tapatalk
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10M (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

tgriger píše:A nie je problém skôr v tej karte? Mám 64GB kartu, ktorá všade fungovala a v Note4 robila problémy. Kúpil som Samsung 64GB a bez problému. Mám ju teraz i v Lumia 950XL a funguje výborne.
Nevím chlape, je to San disk 32GB vyšší model a class10 až budu doma, můžu ti poslat do SZ přesná specifika, pokud chceš.

EDIT:
Tak na 90% jde o tuhle kartu
http://www.hyperelektro.cz/photos/origi ... 124122.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Teď má využití v lenovo tabletu, moto nemá slot na microSD a ani mi to vzhledem k mým potřebám nevadí.
Odesláno z mého XT1092 pomocí Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů