Power banka Xiaomi 16000 mA - originál?

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Power banka Xiaomi 16000 mA - originál?

Příspěvek od Mahtiel »

Zdravím, zakoupila jsem si ze zahraničí údajnou power banku Xiaomi, jenže buďto je to opravdu originál nebo velmi zdařilý fake. Je poměrně těžká, ale nemohu zvážit, páč doma nemáme příliš přesnou kuchyňskou váhu. Kabel ke zřejmě originál. Je na něm vyryt pouze blesk, nic jiného. Co se týče popisu, je stejně jako u originálu světlý a čitelný. Power banka vypadá kvalitně, co se týče dílenského zpracování. Ovšem na druhou stranu je obdobně jako fake poměrně lesklá a uvnitř usb konektoru jí chybí logo Xiaomi (našla jsem tam akorát zřejmě čínskou řasu). Zkusila jsem rovněž nabíjení sebe sama. Zpočátku diody nic nedetekovaly, po chvíli se rozsvítily všechny 4, ale neblikaly a neindikovaly nabíjení. Co si myslíte, originál nebo zdařilý a potencionálně nebezpečný fake? Rýpat se uvnitř, abych se podívala na nabíjecí články, rozhodně nemíním.

Edit: Logo Xiaomi v usb portu údajně u novějších power bank již není. Zato sériové číslo, které mám na dodané krabičce je na netu vyhledáno několik tisíckrát.
Galatovec
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 20, 2017 13:05
Zařízení: Xiaomi

Power banka Xiaomi 16000 mA - originál?

Příspěvek od Galatovec »

Tak se skoč někam zeptat za odborníkem, takhle je to celkem těžký odhalit. A kdyby to byl fake tak ji přestaneš používat? A tím ze zahraničí myslíš ali, atd?
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů