HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
maartascz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2013 20:59
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od maartascz »

Zajímalo by mě, jaký nazor máte na tohodle "odborníka"
"konecne normalni fotomobil? konecne se zastavi honba za megapixely? konecne lidi zacnou chapat, ze kvalitni 4Mpx cip udela mnohem lepsi zabery, nez nejaky zpotvoreny 40Mpx?
zda se mi to jako sen, lidi si budou stejne rikat ze 4Mpx je malo a proto ten fotak zavrhnou, skoda ze marketing udelal z megapixelu hlavni meritko fotaku, je to velka skoda, protoze treba display tohoto telefonu (mimochodem, telefon s vetsim rozlisenim neexistuje a pochybuji ze by byl v tomto roce nejaky takovy oznamen) dokaze zobrazit jen 2Mpx (full-hd = 1920x1080px = 2Mpx), coz je stejne jako dnesni nejlepsi plazmove a temer nejlepsi LCD televize (od 80 000 korun se da koupit i lepsi LCD, ty zobrazi potom cca 8Mpx, neznam nikoho kdo by takovou tlevizi mel, nebo o ni uvazoval)
je skoda ze honba za megapixely zabila kvalitni foto cipy, kdyby treba Samsung Galaxy S III mel polovicni rozliseni fotoaparatu, laicky receno, cip by pohltil vic svetla - fotky by byly mnohem lepsi, mene sumu...
jsem rad ze se toto pokousi HTC napravit :)"
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foť

Příspěvek od mberdych »

Android me nebere, ale tohle HTC se mi opravdu ve vsech smerech libi. Az na ten android.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od htcjirka »

Urcite zajimave zarizeni,ikdyz jak mam zkusenost HTC vzdy prepaluje,jak skvele repro ma,jak skvely zvuk ma,da tomu marketing pridavky/nazvy jako HTC Boom,Beats,Bac apod a ve vysledku je to spise zklamanim..A bohuzel Android to cele zabiji.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od GreenArrow »

Sice má nejjemější displej, ale zdaleka ne nejlepší. Řekl bych, že Lumia 920(aby htcjirka neřekl) nebo iPhone 5 s IPS budou mít lepší displej. Od 300DPI je to jen honění za parametrem,jako jádra a megapixely. Foťák(tipuju) taky asi lumii 920 nepřekoná, HTC nikdy neumělo foťáky...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od htcjirka »

Ale umi to dobre marketingove prodat "novymi" nazvy by HTC.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od milennium »

Taky jsem docela překvapený. Až na některé drobnosti (chybějící slot na paměť.kartu), se mi HTC One líbí. A docela se mi líbí i to nové Sense 5... Konečně změna...
A jestli to bude stačit ? Pokud nebude cena moc vysoko a pokud půjde rychle do prodeje, tak má One šanci...
Ale začínám být mírně skeptický k WP k reinkarnaci Nokie... Když vidím co dnes vrhají výrobci na trh, třeba Sony, BB, LG a HTC a i Samsung a s jakou rychlostí, tak se obávám, že WP8 a Lumie nebudou prostě stačit... Sami dobře víme podle čeho se dnes rozhoduje 90% potencionálních kupců... Jasně, že to jsou "jádra" a "megapixely" a teď už i "Full HD displeje"... Co na tom, že to uživatel nemá možnost využít. Třeba Full HD displej na uhlopříčce 4,7" je podle mně naprostá zbytečnost... A upřímně se těším na nějakou recenzi. Hlavně na foťák a výdrž...
maartascz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2013 20:59
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od maartascz »

Mě by zajímal nazor na to, co on napsal, mně to jako přijde nesmysl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od htcjirka »

HTC nikdy neumělo foťáky...
Ne vzdy tomu tak bylo,takovy HTC titan fotil velmi dobre nez konkurence.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od GreenArrow »

Tak že se povedl jeden... Vim ze One X foti otřesně, stejně jako vsechny androidy od htc.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od htcjirka »

Jj,asi jeden z mala...HTC One nezklamalo,zde jsou prvni fotky,u fotky s hodinkami je nad nimi ruzovy flek jako blazen.Jinak i celkove fotky vypadaji bidne,vystihuji to i komentare a zklamani pod clankem.Opet velkohube HTC.

Obrázek

http://blog.gsmarena.com/here-are-the-f ... el-camera/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od YAMATO »

htcjirka píše:Urcite zajimave zarizeni,ikdyz jak mam zkusenost HTC vzdy prepaluje,jak skvele repro ma,jak skvely zvuk ma,da tomu marketing pridavky/nazvy jako HTC Boom,Beats,Bac apod a ve vysledku je to spise zklamanim..A bohuzel Android to cele zabiji.
Ne Android, ale Sense to zabíjí.

A hele, růžový flek, že by i HD2 záviděla :lol:
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC představilo svoji chloubu - HTC One s revolučním foťákem

Příspěvek od milennium »

htcjirka píše:Jj,asi jeden z mala...HTC One nezklamalo,zde jsou prvni fotky,u fotky s hodinkami je nad nimi ruzovy flek jako blazen.Jinak i celkove fotky vypadaji bidne,vystihuji to i komentare a zklamani pod clankem.Opet velkohube HTC.

Obrázek

http://blog.gsmarena.com/here-are-the-f ... el-camera/" onclick="window.open(this.href);return false;
No tak to je fakt síla... A že mně to ani nepřekvapuje...
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů