IPhone 6/ budoucnost

Volná diskuze na libovolná témata...
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od Davedroid »

Nevite nekdo jak bude vypadat nejpravdepodobneji iPhone 6? Popr.kudy se bude Apple u
ubirat? Co myslite, pujde v iOS upravovat obrazovka jinak nez jen aby to byly samotne aplikace? Rikam si, jedtli co ted predvede Apple pro ne nebude rozhodujici. Budto lidi uveri, ze budou prukopniky a inovatory i do budoucna a nebo se zacnou priklanet k nazoru, ze bez Jobse to pujde pomalu dolu. Netusite?
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od GreenArrow »

A kam by se odkláněli? Android je zabugovanej a windows phone polofunkční. Nebýt mě líto vyhodit 16k za telefon, tak už mám 5tku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od htcjirka »

a windows phone polofunkční
Polofunkcni?Zrejme jsi zamrznul nekde u WP7.x,tam ano,ale ne WP8.Je na tom o mnoho lepe jak iOS.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od GreenArrow »

U iPhonu vyřešíš všechno nějakou aplikací. U WP to nevyřešíš nijak. Pro mě je stále windows phone nejomezenější OS...
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od Simon »

V čem bude zmena? Místo 5tky tam budeš mít 5S nebo 6ku ;)
Nevím co by si chtel řešit na WP7.x
Zune vs Itunes...jasne vyhráva Zune.

Apple BYL nekdy prukopnikem...ted se jenom veze na vlne
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od uni »

Taky jsem nějak nepochopil, kam by se měli odklánět, prakticky všechny hodnoty mají rekordní, atd. Měl by sis uvědomit, že poslední co lidi chtějí je, aby se jim zařízení měnilo pod rukama. Uvědom si, že iOS koluje ve stovkách milionů aktivních přístrojů. Apple pak má nejvyšší loajalitu uživatelů mezi společnostmi. Ne, překopávat OS lidem pod rukama rozhodně není dobrý nápad:-)
Simon: Tvá zmínka o iTunes (asi myslíš aplikaci) vs. Zune mě vede jen k jedinému výsledku, ty aplikaci jsi snad nikdy nepoužíval:-) A pokud hovoříš o distribučním kanálu, když porovnám co v ČR nabízí iTunes a co Zune....tam mi to přijde ještě více mimo:-D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od htcjirka »

U WP to nevyřešíš nijak. Pro mě je stále windows phone nejomezenější OS...
Bud konkretni co te konkretne omezuje ve srovnani oproti iOS?Nejomezenejsi OS platilo u WP7.x,u WP8 je situace zcela jina.WP8 umi i v neterych vecech vice nez soucasny iOS a nemusi na to byt aplikace.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od tslany »

GreenArrow je např. dotčený, že si z uložta nemůže na WP stáhnout film v MKV a opakovaně se na něj dívat kdykoliv se mu zlíbí :???:
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Treba pro me je zasadnim nedostatkem nemoznost pouzivat www browser s jinym jadrem nez IE a absence alternativniho emailoveho klienta - ten dodavany nelze vubec prizpusobit
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od Simon »

Uni: myslím aplikaci v PC...Zune sem behem chvíle pisničky, obrázky do mobilu...
V iTunes? Náhodne sem dostal pár pesničiek do ipodu, o filmech, obrázkach a celkovému chodu aplikace. Hrúza...
Ano program který te nasere a nejde tak jak chceš...tak ano kromne odinštalovaniu iTunes neudelal nic užitočnejšího.

A tiež som nechápal sťažnisti užívateľov na Zune... Apple má iTunes a nikomu to nevadí...protože je to nakouslé jabko...
Vrazit tolik penez do kouslého jabka...Ne to radši ne :) Fake Iphone umnel dřív neco co original ne.

A ne nejsem antiapple...mnel sem a mám ješte starej iPod a neco vydržel to uznávam... :)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od weth »

Nekteri jste OT, panove:). Prece se tu nezacnete hadat o WP...

Davedroid: Vzhledem k predchozim zkusenostem lze odhadovat, ze iPhone 6 bude az za rok, letos nas pravdepodobne ceka iPhone5S. Jako kazdy rok Apple nic neoznamuje vyznamne dopredu. Jedine co se da s relativni presnosti prohlasit (ale zase je to jen empiricky odhad) je to, ze bude mit novejsi generaci procesoru a vice operacni pameti. V poslednich letech apple delal spise zmeny softwarove, nez hardwarove (pokud pomineme zmenu vzhledu).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od uni »

simon: Asi nemá moc smysl to tu probírat, např. u hudby, vezmu složku se skladbami (interpret-album) přetáhnu na iTunes (skladby se naimportují, vytvoří se playlist podle názvu složky). Ten můžu přejmenovat, zatřídit. A stisknu [Sync]. Tedy, jedno přetažení a jedno tlačítko. Co je na tom složitého, náhodného a jak by jsi to chtěl zjednodušit???
A to se bavíme o vlastní hudbě, pokud chceš koupit (pronajmout), dáš vyhledat-koupit-sync. U Zune....aha, on to vlastně tady ani nenabízí...

weth: Tak to NEměnění HW---to si slušně přestřelil. iPhone 5 - nový displej, nový chipset, nový konektor, nové šasi, nová přední kamera, změna podpora rádia (LTE), jiná SIM, 3 mikrofony, jiná baterie-kur**, co by jsi chtěl aby změnili, aby jsi řekl "jo, iPhone 5 má jiný HW než iPhone x). ???:-)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od weth »

uni: mno, tak to je zasadni nepochopeni. Za prve jsem nenapsal ze nedelal HW zmeny (ale ze v poslednich generacich kladl vetsi duraz na software), za druhe jsem tam napsal ono "pokud pominu zmenu vzhledu". Nepredpokladal jsem, ze to nekdo bude brat tak, ze streva jsou stejna, jen se to cele nacpalo do tenci krabice. Tazatel se puvodne ptal po necem, co udrzi Apple v cele "inovatoru a prukopniku". Nezlob se na me, ale nemuzu povazovat za vyraznou inovaci napr. zmenu chipsetu, to je proste klasicky vyvoj. Ano, muzeme slovickarit a tahat se o to, co je to inovace. Taky se muzeme prit o to, jestli je konkretni vylepseni inovaci pro vyrobce nebo pro zakaznika (napr. nano-sim je zcela jasne inovaci pro vyrobce, zakaznikovi neprinasi vubec nic).
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od GreenArrow »

htcjirka píše:
U WP to nevyřešíš nijak. Pro mě je stále windows phone nejomezenější OS...
Bud konkretni co te konkretne omezuje ve srovnani oproti iOS?Nejomezenejsi OS platilo u WP7.x,u WP8 je situace zcela jina.WP8 umi i v neterych vecech vice nez soucasny iOS a nemusi na to byt aplikace.
Třeba to co psal tslany, stáhnout si MKV a přehrát to v nějaké app. Ani jedno windows phone neumí, ať už MKV nebo stahování.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od uni »

weth: Aha:-) Tak pokud jde o Apple jako přední novátorskou společnost, faktem je, že v tuto chvíli se jedná spíše o vývoj v oblasti NB (před tím to byly tablety a před tím telefony), ani Apple nemůže hrnout inovace na všech frontách nonstop:-)
Ad nano sim, zajímavý postřeh. I přes tvůj pohled na věc jsem rád např. za menší verzi (např. microUSB, ačkoli zde je pár výhrad...) konektoru, představa USB B v telefonu... Sice ten menší konektor sám o sobě mi nic nepřinesl, ale přesto jsem rád, že umožňuje konstrukci menších přístrojů.
mceza

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od mceza »

V čem jsou prosímtě inovátory v noteboocích? Nějak jsem si nevšiml.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od uni »

mceza: Tak toho uniklo poměrně dost:-D
mceza

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od mceza »

Jmenuj...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od uni »

mceza: Já myslím, že to jen děláš a asi by to bylo vcelku zbytečné. A navíc je to offtopic. Nicméně teď iPhone nebyl tím hlavním, co Apple inovoval. Teď po NB třeba přijde TV nebo opět telefony, kdo ví.
mceza

IPhone 6/ budoucnost

Příspěvek od mceza »

Je to v sekci offtopic, tak nevidím problém v tom, že se mírně oddálíme od iPhonu 6 k počítačům od Apple.

Ty jsi napsal:
uni píše:Tak pokud jde o Apple jako přední novátorskou společnost, faktem je, že v tuto chvíli se jedná spíše o vývoj v oblasti NB (před tím to byly tablety a před tím telefony)

Z toho vyplývá, že po uvedení iPhonu a iPadu (což je 2007-2010) udělali něco významného v oblasti notebooků. Proto místo dělání toho, že jsem blbec a netuším o čem mluvím, prosím odpověz na mou otázku v čem přesně je od roku 2010 Apple inovátor v oblasti notebooků. Já jsem si totiž opravdu ničeho nevšiml.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů