Mobil s 15ti letou vydrzi baterie

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Mobil s 15ti letou vydrzi baterie

Příspěvek od xax41 »

Zdroj: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... korun.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nejvic jsem se pobavil u tohoto: Až 15 let zvládne přístroj vydržet s jedinou tužkovou baterií především díky své jednoduchosti. Neumí totiž vůbec nic jiného, než telefonovat. Nemá dokonce ani displej či fotoaparát. Sám výrobce však upozorňuje, že 15 let se majitel bez elektrické zásuvky obejde pouze v případě, že dodrží určité podmínky. Například přístroj musí být neustále umístěn v pokojové teplotě a nesmí se z něj vytočit žádné číslo, ani přijmout hovor. Pokud se bude s novinkou neustále telefonovat, vydrží baterie jen deset hodin.
To je asi jako ze Skodovka ma novej model Fabie s trivalcovym motorem kterej ma vykon 1500 koni pokud je v klidu. V okamzik kdy ho nastartujete ma koni 50 :-D
Kdyz jsem videl titulek, tak jsem hned zbystril, ale vzapeti me nadseni opadlo. Radsi budu smartfouna nabijet dvakrat denne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mobil s 15ti letou vydrzi baterie

Příspěvek od htcjirka »

To je asi jako ze Skodovka ma novej model Fabie s trivalcovym motorem kterej ma vykon 1500 koni pokud je v klidu. V okamzik kdy ho nastartujete ma koni 50
Hodne nestastne a hlavne zcestne prirovnani..
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Mobil s 15ti letou vydrzi baterie

Příspěvek od matoman »

ako nudzovy telefon je to super, ale mohli tam dat aspon dve baterky :D
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Mobil s 15ti letou vydrzi baterie

Příspěvek od AtoM. »

To už je stará novinka z CESu
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/spar ... -a-1319372" onclick="window.open(this.href);return false;

Podle mě to je spíš hlavně reklama na Energizer
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů