Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Jaký máte zkušenosti s tímhle servisem? Vracel jsem do Alzy Omnia7, která se náhodně restartovala, po hard resetu, v továrním nastavení (čili i s uvítacím průvodcem). Po 14 dnech jsem telefon konečně dostal zpět, dojedu domu a zjistím, že se telefon pořád restartuje a v servisním protokolu byl proveden úkon "Obnoveno nastavení továrních hodnot dle originální customizace produktu,-test přístroje,-plomba.". Čili mám telefon v naprosto identickym stavu, v jakym jsem ho tam dával. Máte s nima kladné zkušenosti a toto je jen nějaký exces? Jinak bych si tam za něma asi přijel popovídat osobně. Do Kladna to je kousek a takováhle služba, to je tak na popravu.
charliiee
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 20, 2012 8:03
Zařízení: ZTE Blade

Britex - servis telefonů

Příspěvek od charliiee »

Zdravím, ani se tomu nedivím... já jsem tam poslala telefon minulý pátek (dnes je čtvrtek) na jejich stránkách píší, že většinou vše vyřizují na počkání nebo do 3 dnů.. podle druhu opravy... Dneska jsem tam volala jak to vypadá a jestli mi můžou sdělit číslo, pod kterým budu sledovat stav reklamace a baba mi řekla, že je zařazený v databázi, ale číslo ještě nemá a že si mám zavolat v úterý, takže h***o do tří dnů ale minimálně dva týdny!!!
měla jsem ten problém, že mi nedocházeli některé smsky... a nebylo to operátorem, ale přímo chybou v telefonu... tak jsem zvědavá, jestli to spraví... :-/ Už bych ho potřebovala!
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

Já mám s Britexem hodně špatnou zkušenost. Reklamoval jsem SGSI a až napotřetí uznali, že tam je závada - musel jsem tam poslat video, co to dělá - jinak vždy provedli jen factory reset a flash ofiko ROM. Když se mi telefon vrátil po výměně desky, tak místo vodafone ROM tam byla od t mobile :) Kluci ve vodafonu z toho byli na mrtvici ;) Byl jsem hodně nasr...j ...
mid17
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát bře 30, 2012 18:05
Zařízení: Galaxy SII Cynaogen mode 7.1 Stable

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od mid17 »

Ano i my na prodejne mame obcas problem s timto servisem ale 95% zakazek se nam vraci v poradku opravenych. Nevim cemu se charliie divi na vyrizeni reklamace je 30 dni. Do te doby musi byt reklamace vyresena. Pokud to trva 14 dni je to zatim v poradku...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Já jen doplním, že úvodní scénář se opakoval v identické podobě ještě jednou, napotřetí jsem telefon nahráváním záloh telefonu úmyslně defacto bricknul (bylo mi jasné, že při frekvenci restartů telefonu se musím trefit do tohoto probíhajícího procesu), poslal jim to s průvodním dopisem, co si o jejich opravě stylem (reset, zabalit a zpátky) myslím, ne přes Alzu ale přímo a voalá, opravený telefon. Sice taky s nějakou pofiderní Slovenskou ROM, kterou jsem tam zcela jistě nenahrával já, ale hlavně, že telefon dodnes slouží (i když už ne mně).
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

autorizovaný servis Britex-CZ s.r.o.

Pokud máte osobně pocit, že Vám nebylo vyhověno sdělte názor, přidejte IMEI přístroje i servisní číslo zakázky ať můžeme reagovat.V případě pochybení z naší strany bude zjednána náprava. V případě, že pochybení je na straně zadavatele zakázky doložíme vše potřebné.Chceme se bránit nepravdě a pokud to tak není pojďme řešit. Společnost Britex-CZ není monopol a snažíme se individuálně vycházet vstříc.Pokud cítíte opak, tak piště konkrétní případy nebo mi zavolejte.Rád Vám vyjdu vstříc v rámci možností.

S pozdravem

Pavel Straka
Customer care Manager
BRITEX-CZ, s.r.o.
Milady Horákové 125
272 01 Kladno
Czech Republic
Phone: +420 312 242 416-9
Mobile: +420 777 717 009
e-mail: [email protected]
facebook: BRITEX-CZ
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

IMEI tuším bylo 354781045182158, Samsung galaxy S i9000 - loni od ledna do března...
A problém viz můj příspěvek výše.
Při procházení protokolu hovorů automaticky skákal zpět na výchozí obrazovku, totéž při prohlížení SMS - listování... Vyhrožování, že zaplatím diagnostiku, jestli to znova pošlu atd... Hodně jsem uvažoval, jestli mám brát NOTE...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

Britex ma hodne posramocenou povest a to pravem,nesveril bych jim na opravu ani kalkulacku,tento hezky vedeny email to urcite nezachrani.Konkretni veci reste radeji pres email a schovavejte si veskerou komunikaci,i z telefonich hovoru s nimi,umi pekne mlzit a veci prekrucovat.Na forech budou delat pomalu jeziska.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Britex - servis telefonů

Příspěvek od GreenArrow »

Tak to zas já mám vždycky dobrou zkušenost. Vždy kdyz jsem tam daval neco na opravu tak mi byl dán novy telefon, i kdyz to byla jakakoliv prkotina.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Britex - servis telefonů

Příspěvek od milennium »

Já tedy s Britexem nemám žádnou zkušenost, ale s vlastní zkušenosti vím, že všechno je to o lidech. Vždy se najde nějaký šlendrián a flákač. Najít kvalitního servisáka je taky dnes dost složité. Každý si myslí, že stačí rozebrat mobil a vyměnit kryty...
Ale je tu i druhá strana mince.
Když se třeba ze 100 oprav náhodou nepodaří 5 oprav, tak kdo se ozve a kope ? No ti nespokojení. Protože ono je dnes tak jednoduché někoho očernit... A u Čechů je to známé. Jsou to stěžovači a prudiči. A někteří si myslí, že když přinesou do servisu vytopený mobil, tak se na to nepřijde... Samozřejmě, že předtím než ho do servisu přinesli, tak ho ještě rozebrali a snažili se ho doma opravit. A když jim v servisu zjistí "že byl mobil vytopený", tak ještě řvou a ohánějí se ČOI...
Jó, znám takové případy. Rozšlápnuté mobily a majitel o tom nic neví, "možná děti doma"..., ale málokdo přizná barvu. Stačí se podívat kolem sebe a třeba na některé politiky... Jdou do vězení, jsou usvědčeni odposlechem, ale stále budou trvat na svojí nevinně...
Málokdo přijde a řekne "vytopil jsem mobil, je možná oprava" ? A málokdo se na fóru zmíní a pochválí servis, za dobře provedenou opravu. A nebo mi chce snad někdo tvrdit, že ze 100 oprav, bylo 100 špatných ???
Jak už jsem napsal, neznám Britex, ale každá mince má dvě strany a je třeba se na ně dívat objektivně.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Kunki »

Britex je ten nejhorsi servis jaky jsem kdy zazil. Telefonu jsem tam mel nekolik. Kdyz uz ho aspon opravili, tak ho aspon radne poskrabali. Naposledy jsem tam mel S3 s nefunkcni GPS. Telefon tam lezel 14 dni a potom behem jedne hodiny, podle databze na webu oprava, kontrola, odeslani. Prijdu si pro telefon na prodejnu vyzkouším GPS no a ona stále nejde... Hlavne ze mi udelali opet sktabanec na zadech strhli folii z displeje a podle servisniho protokolu vyměnili tlacitka pro hlasitost.....
Jednou jsem tam jel i osobne a pani na prijmu prijemna jak p*d*l vzala mobil hodila ho do prihradky a prijdte si za hodinu....
Naopak servis HTC naprosto perfektni. Rychla komunikace zadny problem. Jo VSP data, to je jiny kafe...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

Jasne kazda strana ma dve mince,v minulosti GSMobil ,ktery nakonec kranchnul,nejen z duvodu ,ze podvadel a hojil se na zakaznicich,kde neuznaval jasne zarucni opravy nebo telefonum jeste "pomohl" bez vedomi zakaznika.
Když se třeba ze 100 oprav náhodou nepodaří 5 oprav, tak kdo se ozve a kope ? No ti nespokojení.
Neni vzdy pravda,prikladem je VSP Data,kde zakaznici pisou zejmena pochvaly a to i sem na forum.To je prikladny servis do ktereho ma Britex daleko.
hreba
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 24, 2010 9:25
Zařízení: HTC Desire HD

Britex - servis telefonů

Příspěvek od hreba »

htcjirka:

tak tak... nejednou jsem vspdata pochvalil na webu. je dobre, kdyz nekdo dela dobre svou praci, smutne je ovsem to, ze je to spis vyjimka... psal jsem i e-maily vedeni spolecnosti, kde jsem pochvalil jednotlive zamestnance, kteri mi vzdy byli k ruce, kdyz bylo neco potreba a komunikace s nima byla vynikajici. normalne to nedelam, ale tady jsem mel potrebu to udelat :)

millenium:
verim tomu, co rikas... ono se taky neni moc cemu divit, koupis telefon za desitku, decko ti ho pokyda nebo si ho polejes pivem... to je jedno... a kdyz je v zaruce, tak proc to nezkusit ze :) druha vec je, jak se k tomu postavis, kdyz to po pravu zamitnou.
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Koudy69 »

Dam jasny a hezky pripad. Mel jsem htc one x a byl tam problem s displejem. Vymenili mi displej akorat kryt spatne usadili. Volal jsem do vsp data a okamzite si pro telefon prijeli a v ramci omluvy mi ho prekrytovali na bilou barvu. Zato britex posilal jsem svuj sgn2 ze nenabiji ve vodafone mi kolega rekl neni se ceho bat je to obcasny jev urcite vam to opravi. Reakce britexu oxidace konektoru. Telefon byl mesic stary. Zachazel jsem snim jak v rukavickach. Takze pro vsp data jedine pochvala. Britex se vzdy snazi vykroutit ze zarucni opravy. Ted mam s3 a uz se jenom desim kdybych ho nahodou musel davat na reklamaci co me zase ceka
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Kunki »

No asi brzy nastane doba, že až budeme vybírat nový telefon, tak budeme zjišťovat jaká společnost dělá servis.... Já se taky jenom děsím, aby jsem s telefonem něco neměl.... :???:
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Britex - servis telefonů

Příspěvek od biscuit84 »

No ked uz sa tu spomina VSP-1. krat som tam reklamoval svoje DHD, ked vobec nesiel zapnut. Vymenili zakladnu dosku a pohoda. Potom ale prisla 2.reklamacia-telefon zacal stracat signal, navyse sa prehrieval a bateria sa vybila do hodiny. Poslal som ho na reklamaciu a prislo mi vyrozumenie, ze meranim ziaden problem nezistili, vymenili mi ale tlacitka hlasitosti(ktore uz reagovali dost zle, ale na reklamaciu to podla mna este nebolo) a prehrali firmware. Telefon sa vratil a fungoval ako predtym. Po 3 tyzdnoch sa ale problem vratil. Bolo to zrovna pocas sviatkov, tak mi neostavalo nic ine, len pockat s reklamaciou do noveho roka. Kedze zauka trvala do nejakeho 9.12, ale doba, ktoru zariadenie stravilo v servise bola okolo 5 tyzdnov, tak som dufal, ze zaruka sa tym padom automaticky predlzi. Prislo ale vyrozumenie, ze zaruka sa uz nevztahuje. Tak som si nechal telefon poslat spat a predal ho. Takze z mojej strany s VSP az tak pozitivne skusenosti nemam.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

Já bych rád, aby pán z Britexu zareagoval na můj příspěvek, když už jsem zde dal IMEI, které tak moc chtěl. Klidnĕ celou peripetii rozvedu...
Jindrich Zitek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 31, 2012 16:46
Zařízení: ONEX

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jindrich Zitek »

Zdravim,
priznam se, ze se mi popisovany pripad nezda. Mohl bych pozadat o Vase IMEI. Necham proverit a pokud mate pravdu , ze nedoslo k prodlouzeni zaruky o dobu stravenou v servisu sjedname okamzite napravu

hezky vikend Jindra Zitek VSP DATA
Jindrich Zitek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 31, 2012 16:46
Zařízení: ONEX

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jindrich Zitek »

Jeste jednou zdravim,
a jeste jednou opakuji, mate li nekdo libovolnou pripominku ci navrh na dalsi zlepseni cinnosti servisu VSP DATA, muzete mne kontaktovat primo i na [email protected]

Diky predem, ze nam pomahate na ceste k excelenci, nasim cilem je byt nejkvalitnejsim servisem s nejlepsi zakaznickou spokojenosti na evropskem kontinentu ( zatim)

hezky vikend Jindra Zitek Generalni reditel VSP DATA a.s.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Britex - servis telefonů

Příspěvek od biscuit84 »

No ja už DHD nemam, predal som ho-ked ale budem spat ve Varech, tak skusim to IMEI dohladat a poslat. Ale aj tak diky za reakciu :)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů