Zmizení BB a iOS aktualit

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Zmizení BB a iOS aktualit

Příspěvek od GreenArrow »

Všiml jsem si,že zmizly sekce bleskovky blackberry a iOS,to znamená,že už se smartmania nebude těmito systémy zabývat?
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Zmizení BB a iOS aktualit

Příspěvek od perm »

taky jsem si toho vsiml - hlavne u iOSu...
a pak jsem si vsiml, ze vlastne bleskovky jako takovy jsou v haji - priznam se, ze jsem sem chodil hlavne kvuli bleskovkam obecne (hlavne WM,obcas iOS, hlavne NE shit-zelenej), obcas nakouknout do bazaru... Ted hledam jiny zdroje... :cry:
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Zmizení BB a iOS aktualit

Příspěvek od elcrys »

Já zde teď trávím poměrně málo času, ale i tak jsem zaregistroval proběhnuvší změny - viz http://smartmania.cz/clanky/spustili-js ... niacz-1387, kde je přesun bleskovek osvětlen. Čte vůbec někdo SmartMania web?
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Zmizení BB a iOS aktualit

Příspěvek od perm »

ja se priznam, ze web prakticky nectu - jen forum - me to tak vyhovalo. Web jsem driv sledoval, ale pak to podle myho nazoru zaclo upadat, tak jsem skoncil jen na foru. dik za link
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zmizení BB a iOS aktualit

Příspěvek od Jiří Hrma »

Staré bleskovky jsme přesunuli do příslušných sekcí na fóru (Android bleskovky mezi příspěvky v sekci Android atd.). S novým webem už bleskovky vycházejí přímo tam, chtěli jsme oddělit diskuzní fórum od klasických článků, ostatně spousta čtenářů po tom volala, tak snad si na změnu zvyknou i ti, kteří byli zvyklí jinak. Jinak se na SM samozřejmě i nadále budeme zabývat platformami BB a iOS :)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů