Seriál Community

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Seriál Community

Příspěvek od Alesh »

Nebaví Vás upadající HIMYM a opakující se Big Bang Theory? Mrzí Vás, že Earl skončil a růžovka Vám přijde tragická? Pak vyzkoušejte nový seriál Community (http://www.community-serial.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;) a zaručuju Vám, že se budete skvěle bavit! Kde jinde si zahraje např. Jack Black nebo Owen Wilson? Doporučuje 6 chytrejch lidí z 5!

Obrázek
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Seriál Community

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Supr, píšu si do pořadníku :) Btw mohli bychom tady udělat obecně vlákno, kde bychom si navzájem doporučovali seriály a povídali si o nich. Doporučuju třeba MisFits, podle popisu ČSFD jsem si říkal, že to bude kravina, ale je to hrozně chytlavý a vtipný a ta britská angličtina je boží :)
Obrázek
Pak moje number 1 je Dexter, ale toho asi každej zná.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Seriál Community

Příspěvek od IkE Blaster »

Za první tip děkuji (líbí se), MisFits znám, ale nemám čas začít koukat (viděl jsem pár dílů a odkládám to)

Hodně dobrý je starší Scrubs (2001). Už bohužel nevychází a poslední série je hodně slabá (ani není dokončená; celkem je tuším 9 sérií), ale pokud někdo nezná, tak doporučuji

Obrázek


Hodně dobré jsou pak (vybírám jen ty, co možná někdo nezná) Carnivàle a Black Books (podobný styl, jako IT Crowd). Ještě bych mohl zařadit anime seriály, ale netuším, jestli to tu někdo sleduje :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Seriál Community

Příspěvek od Jiří Hrma »

Díky za tip na Community. Jinak teď také koukám na Misfits a je to výborné, takže doporučuji. Klidně z tohoto vlákna můžeme udělat všeobecné téma o seriálech, kam mohou i ostatní psát svoje tipy :) alespoň to bude inspirace na zajímavé "kousky" pro ostatní.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Seriál Community

Příspěvek od Radek Jahoda »

Já si prostě nemůžu pomoct. Na odlehčení Eureka(momentálně pauza), na přemýšlení Mentalist a Glades (obě pauzy). K tomu Fringe jako fantasmagorii. Čekám na V. Mrkl sem na Sherlocka - 3 díly a mimochodem dost dobrý. A stejně zajímavý je i Event.
V očekávání je Spartacus season 2, Walking Dead to počkám na celou sérii a úžasný Fox Mulder v Californication.
Takže chápete že seriálů moc nesleduju a vůbec v tom nemám přehled.

ps: všem seriálům které jsem zapoměl a válí se mi na disku se omlouvám. Ano myslím SG:U,Big Bang, Broadwalk empire,Misfits, Dextera a True Blood.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Seriál Community

Příspěvek od IkE Blaster »

"Takže chápete že seriálů moc nesleduju" To nebyla ironie? :lol:
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Seriál Community

Příspěvek od Radek Jahoda »

Ani ne, představ si že v práci nemám co dělat :-D
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Seriál Community

Příspěvek od jerry_stolarik »

Pokud mate nekdo radi Anglicky humor tak hodne doporucuji Peep Show.. To je poradna sranda... Tady v anglii je tahle komedie strasne popularni.. Zbira oceneni kde se da...

Obrázek
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Seriál Community

Příspěvek od elcrys »

No, neznám prakticky žádný výše zmíněný seriál :-) (a i fenomén zracených a útěkářů z vězení se mi vyhnul), ale v TV začali dávat True Blood, tak jsem si řekl, že se podívám, co na tom seriálovém šílenství je (skoro všichni sledují alespoň 10 seriálů zároveň). Svůj dojem z pilotního dílu mohu shrnout do jednoho slova - UBOHOST (dokonce mi bylo až trapně :-)). Byl to tak bídný zážitek, až mě to odradilo od dalších seriálových experimentů a nadále zůstávám věrný vzpomínce na starý dobrý Star Trek, Friends a Simpsonovi (a jiné postarší). Poslední modernější seriál, který jsem celý zhlédnul byl IT Crowd, který má celkem rozumnou délku (i když kvalitativně měl celkem sestupnou tendenci). Každopádně jako dobré zúročení volného času považuji dobrý film a nemyslím tím jen nejnovější kasovní trháky (rád se podívám i na 50 let starou klasiku). Poslední dobou jsem se asi příliš zmlsal kvalitním filmem (obecně), kterému dnešní seriálová produkce IMHO nesahá ani po kotníky (nehledě na časové nároky nekonečně protahovaného seriálu ve srovnání s filmem). Uzavřel bych to tím, že nejlepší je stejně kniha :-).
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Seriál Community

Příspěvek od IkE Blaster »

Momentálně sleduji pouze HIMYM (a občas si dám třeba u večeře MASH, jestli si to tam chceš započítat), spousta lidí kolem mě je na tom podobně. Spíš jsou exhibicionisti (nebo jen nevědí co dělat :) ) ostatní.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Seriál Community

Příspěvek od radospol »

nahoda,ale akurat som sa chcel spytat na nejaky humorom podobny serial ako je m.a.s.h.

To je jediny serial ktory dokazem sledovat vzdy,ked ide.
gunter
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 28, 2010 9:50
Zařízení: e66

Seriál Community

Příspěvek od gunter »

čítal som tu minule, že je community dobrý seriál a kedže som práve dokončil aj big bang theory aj how i met your mother, nevedel som, čo mám začať pozerať a nakoniec som sa rozhodol pri tom. chcel som len napísať, že diky za radu, strašne sa mi páči! 8-)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů