Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Draeger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 01, 2009 19:28
Zařízení: SE K750i,HTC Touch Pro 2 (Rhodium)
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od Draeger »

Ahoj všem.
Jak je uvedeno v nadpisu- máte někdo zkušenosti s instalací,sháněním aplikací nebo prográmků pro WIN CE v navigaci? mam na mysli přenosnou,co mam v autě.Umí to World+Excel a WM player + e-book.Ale myslim si,že by to mohlo zvládnout i jiné věci.Nebo se pletu?
Díky za radu.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od pavliicek »

Na windows CE provozuju IGO 8 ktery je normalne urceny pro windows mobile. Funguje bez potiti.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od elcrys »

Já jsem si nějakou dobu hrál s WinCE 6 navigací a mimo jiné mě překvapilo, že systém běží kompletně v nepřepisovatelné paměti, což způsobovalo různé problémy programům, které si odkládají soubory např. do složky windows (po restartu a vyprázdnění RAM veškeré takovéto soubory zmizí). Když už nic jiného, tak každý program si ukládá minimálně LNK soubor do adresáře Programs a díky této vlastnosti dojde k jeho smazání a člověk tak nemůže využívat ani ikonek odkazujících na daný program (který musí být uložen v jiné paměti, nebo na kartě). Každopádně nevím, zda je to takto u všech navigací s WinCE, nebo je ta mnou testovaná výjimkou.

Co se týče funkčnosti programů, tak na internetu lze nalézt programy přímo pro WinCE a jinak zbývá na uživateli, aby si otestoval případnou funkčnost Windows Mobile programů. Některé WM programy jdou bez problémů, některé nejdou ani nainstalovat (např. CorePlayer), ale pokud jsou přeneseny již nainstalované, tak fungují (i když zmiňovaný CorePlayer často padá). Část výrobců SW také vyvíjí souběžně WM i WinCE programy (např. Total Commander, OziExplorer).
Draeger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 01, 2009 19:28
Zařízení: SE K750i,HTC Touch Pro 2 (Rhodium)
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od Draeger »

Tak mam navigaci domna.Je koupená z číny.Systém je WIN CE,navigace Igo 8.šlape výborně.Chybička je ta,že je tam 2GB karta,ale umí to až do 32GB.Mam větší kartu,ale při přehození nelze spustit navigace z menu.Resp. zástuoce by potřeboval přepsat cestu.Ale nevím,jak se do toho dostat,abych to udělal.
Pokud už někdo něco takového dělal,poradíte mi,prosím?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 26, 2010 0:18) --

Tak jsem se dostal do widlí: jsou tam WIN CE v5.00 (Build 1400) Ale je to celé v čínštině.Už jsem pořeši i tu cestu k souboru,ale ta čínština mě dere.Absolutně v tom plavu.Měl by někdo nápad,jak to změnit/pořešit?
drr1
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 17, 2011 22:12
Zařízení: GPS navigace

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od drr1 »

Ahoj,chtěl bych se podělit o svůj problém,na navigaci (neznačkové,patrně čína) jsem se tak dlouho vrtal že nyní po mě chce po najetí nějakou instalaci z SD/MMC karty
Původně běžela pod WIN ce 6 a navigační soft byl Amigo,nevím co by mi mohlo pomoct najde se tu někdo kdo se v tom vyzná?
Předpokládám,že se asi ztratila část operačního systému máte někdo tuto verzi operačního systému?nebo existuje nějaká možnost Hard resetu?
Pokud se tu najde někdo ochotný začlete mi kopii systému na [email protected]
Draeger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 01, 2009 19:28
Zařízení: SE K750i,HTC Touch Pro 2 (Rhodium)
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Win CE v navigaci - programy,aplikace???

Příspěvek od Draeger »

Win CE6 by se možná i dala stáhnout někde z netu a nakopat to tam.Už jsem pak po tom nepátral,ale před tím jsem na něco obdobného narazil.JInak nová nová se dá sehnat tak za 1000,- :-) Takže jestli neni jednoduší to pořešit nákupem a pak se vrtat v té staré :-)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů