Převod řeči na text

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

Převod řeči na text

Příspěvek od Čaba »

Ahoj, nevíte prosím o nějaké šikovné aplikaci pokud možno v české lokalizaci na převod řeči na textový formát. Ještě doplním, že to nemám na sms. Něco jako diktafon, ale s následným převodem na text. děkuji
Martincca
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 05, 2009 21:02
Zařízení: HTC Sensation

Re: Převod řeči na text

Příspěvek od Martincca »

Nevim, jestli jsem tě dobře pochopil, ale todle podle mě umí google překladač (přeložit)
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

Převod řeči na text

Příspěvek od Čaba »

Dík, nepotřebuji překlady, ale převod z mluvené řeči na text. Prostě něco řekneš do founu do té aplikace a ona to vyplivne v textu.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Převod řeči na text

Příspěvek od AtoM. »

To je dávno defaultní vlastnost androidu. Přímo na klávesnici by jsi měl mít symbol mikrofonu, který stačí zmáčknout. V nastavení si pak změň vstupní jazyk.
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

Převod řeči na text

Příspěvek od Čaba »

Na klávesnici to je, ale co jsem tak bádal tak to je na hlasové vyhledávání né? Hledám něco jako tohle :
http://www.youtube.com/watch?v=T0oFoPfIpgI" onclick="window.open(this.href);return false;
Martincca
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 05, 2009 21:02
Zařízení: HTC Sensation

Re: Převod řeči na text

Příspěvek od Martincca »

Zkoušel jsi tu aplikaci google překladač? Protože ta umí přesně to samé co je na videu. Stačí nastavit na český jazyk...
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

Převod řeči na text

Příspěvek od Čaba »

Dík za ochotu. Sice to tam jde namluvit, ale ten převod na text mě přišel dost nekvalitní. Potřebuji, aby to umělo i to, že když hlasový záznam na chvíli pozastavím tak aby se to uložilo a pak abych mohl zase pokračovat v rozdělaném souboru.
Potřebuji to kvůli fotbalovým zápasům. Příklad: během utkání si tou aplikací udělám hlasový záznam různých akcí a na konci utkání si ten nahraný zvukový soubor převedu na text formát, který následně edituju na naše fotbalové stránky. Prostě jsem línej jako prase si v průběhu zápasu dělat poznámky na papír a po zápase ještě vymýšlet článek. :-D
dík
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Převod řeči na text

Příspěvek od AtoM. »

Aplikace Evernote právě dostala update, kterej by měl umět přesně to, co požaduješ. Jenže zatim jenom v EN. Jestli to dělá akorát to, že to využívá API googlu, nemělo by bejt pro vývojáře složitý tam dát i češtinu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů