Android 4 (ICS) working

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Android 4 (ICS) working

Příspěvek od jivo »

Kamarad potreboval vratit origos ROM na svoje Sensation a byl jsem tim poveren. Pry to nepospicha, tak jsem chtel vyzkouset nejakou 4.0. Vybral jsem si ROM [ROM] Android Revolution HD™ 6.2.1, ale postupoval podle trosku jineho navodu odkaz bude nize.
Velice me vydesilo, ze se HBOOT zmenil z -Revolutionary- S-OFF na *** LOCKED *** S-OFF RL. Protoze zde jiz byla jina neofico Romka, vse bylo zalohovano, tak jsem dle tohoto navodu http://forum.xda-developers.com/showthr ... 298&page=6 postupoval. Vse je OK, ROM beha lepe nez na mem EVO 3D a pri testovani vydrzela pres 5hod nonstop provozu, testovani a stahovani (market, app, zalohy asi 1hod WIFI a brouzdani webem a hrani (pres 4hod 3G). Opravdu to krom asi 30min jelo nostop, vcetne castehp hrani s latitude v mistnosti bez viditelnosti GPS. Toto beru opravdu za povedene a mohu doporucit. Pouze me zarazilo, ze mam starsi RADIO, nez by melo byt.
Jinak ta HTC ROM je opravdu naprosto jina, nez ma on ted na Galaxy Nexus. Sense ROM ma stale 4 HW (teda kapacitni) tlacitka a nepridava nic k displeji. Ani po otoceni a vse funguje jako drive. Na Sense funguje groupovani ikon, ja pouzivam Zeam a zde to bohuzel funguje spatne jako na Android 3.2. Ale plocha 4x4 me opravdu nestaci a jeste jsem netestoval, zda to u Sense jde. Pri praci jsem zatim na zadny problem nenarazil, ale jiz jsem se dostal po 90MB volne RAM, jinak se drzi kolem 200MB. Zitra vyzkousim prehodit karty a zapnitu Skype, Talk, Viber, VoIP a uvidime.
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Android 4 (ICS) working

Příspěvek od by PeITeeR »

Na tyhle rom jsem jel taky par hodin. Mymu founu ale nejak nevonela, nebezelo to plynule a coje horsi, ten ics se mi nejak nelibi. Takze jsem se vratil zpet na su samou rom,ale bez ics a to uz bezi jak vino.
Btw mam tu verzi audio beats s 1,5ghz dual-core.
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Android 4 (ICS) working arhd 630

Příspěvek od by PeITeeR »

Dneska jsem nahodil ics arhd 6.3.0 a chodí jak víno.Vyžaduje to ale jiný radio a update firmwaru.
Zatim jsme prekvapenej jak to nezere baterii, ale jeste to necham vycukat.Je to az nejak moc dobry.Za deset hodin v provzu a ladění sežral 8% ,což se mi nějak nezda a nejsem na to zvyklej.

edot: Baterie mi vydrzi v pohode dva dny, a to tomu docela davam. Takze v tomto ohledu spokojenost.
Ip Man
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 25, 2011 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Android 4 (ICS)

Příspěvek od Ip Man »

HTC zahájilo aktualizaci svých telefonů Sensation a Sensation XE na Android 4.0 ICS
Podle příspěvků na fóru XDA to vypadá, že HTC v tichosti zahájilo dlouho očekávanou aktualizaci svých telefonů na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Někteří uživatelé ze skandinávských zemí a Německa, kteří mají nebrandovanou verzi telefonů HTC Sensation a HTC Sensation XE, už dostávají aktualizaci na „zmrzlinovou“ verzi Androidu, doplněnou o uživatelské rozhraní HTC Sense 3.6.
Update probíhá klasickou OTA cestou (přes bezdrátové sítě, není nutné připojení telefonu k PC), stačí tedy zapnout připojení k internetu a v telefonu přejít do Nastavení – Info o telefonu - Softwarové aktualizace a kliknout na tlačítko Zkontrolovat nyní. Distribuce aktualizace probíhá postupně v jednotlivých evropských regionech, proto buďte trpěliví, pokud vám telefon žádnou aktualizaci nenabídne. Pokud máte telefon zakoupený u operátora, může se čekací doba ještě prodloužit.
Vzhledem k tomu, že HTC ještě nevydalo žádné oficiální prohlášení, nemůžeme vám sdělit, zda nejde jen o testování nebo chybu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů