HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Marksuperb
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 28, 2012 23:39
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od Marksuperb »

Dobrý den, zakoupil jsem si tento mobil a potvrdilo se to, že je znám svou malou výdrží. Máte odzkoušeny nebo doporučeny nějaké baterie s větší kapacitou ?
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od pan-x »

pasuje tam naprikald baterie z EVA 3D ktera ma kapacitu o neakych 200mAh vetsi...je i tak o pul milimetru tlusci, ale vleze se...
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od Lordpcman »

Dobrý den, strašně mě se*e výdrž baterie u HTC Sensation (vydrží tak pruměrně 11 hodin a pak má klidně i už jen třeba 15% baterie, kdybych jej zatěžoval fakt hodně tak nevydrží ani 10 hodin!!!) Koupil jsem si tak před půl rokem novou baterii a to Mugan Power 1800mAh kde psali o 15% vyšší výdrž stála kolem 1100,- Tak jsem myslel že si fakt trošku pomohu a jen jsem vyhodil prachy protože úplně stejná výdrž jako u originálu. Teď bych chtěl dát ještě jednu šanci.
Nevím zda-li si koupit originál z HTC Evo 3D která má tuším 1700mAh nebo sem koukal, že je nějaká nová od Mugan Power 1950mAh kde Ale také píši o 15% vyšší výdrž baterie :-( Tak nevím Originál HTC stojí kolem 500,- není to tak krvavý jako v případě Mugan Power, ale nevím jestli ten rozdíl vůbec poznám. Poradíte? Děkuji za všechzny písmenka k tomuto tématu. Ta výdrž mě fakt štve a novej telefon přes 10 nebo 11 tisíc fakt nechci zatím i když na něj mám.
Deaktivovaný účet (01.2013)

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Pokud chcete opravdu větší výdrž, budete se muset podívat po baterii s větším krytem. Pokud vím, tak pro Sensation není nic neznačkového, jen 3600 mAh Mugen. Ale je drahý, počítejte skoro 2 tisíce
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od mike-biker »

Pouze toto řešení přinese úspěch, použití byť i značkové baterie s o 200mAh větší kapacitou přinese překvapivě malý efekt.
Výrobce záměrně nepoužívá větší baterie, prioritní je tloušťka přístroje. Pokud lidé nebudou masově kritizovat a odmítat nakupovat tyto androidí žrouty s malými bateriemi, tak se výrobce nezmění. Jeho cílem není nic jiného, než zisk! A výdrž není na prvním místě.
oldgringo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 15, 2012 22:58
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od oldgringo »

Veľmi rád čítam podobné expertné vyjadrenia "tiežodborníkov". Mám tento telefón s originálnou batériou, mám v ňom jemne upravený originálny softvér s androidom 4.0.3 (vyhodené nepotrebné googlovské a HTC sprostosti, ktoré zbytočne zaťažujú batériu + jadro s taktom procesora 1.8GHz dualcore) a po mesiaci používania môžem povedať, že pri normálnom používaní vydrží na jedno nabitie 3-4 dni, ak ho mám na wifi alebo na ňom decká hrajú nejaké hry, vydrží cca. 20-24 hodín, ale to musí byť fakt zaťažený až do horúca. Dôležité je povedať, že nižšia výdrž nie je iba záležitosťou konštrukcie, ale výrazne aj softvérového balastu, nevyladeného jadra a služieb. Teda nadávajte nie na zariadenie, ale na vývojárov, ktorí sa už dlhodobo spoliehajú, že za nich softvér vyladia nadšenci z rôznych webových komunít. :roll:
Uživatelský avatar
Pavlus
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát říj 31, 2008 11:32

HTC Sensation - Lepší/Vetší baterie

Příspěvek od Pavlus »

Mám akumulátor z EVO 3D, a výdrž je o poznání lepší.
Jinak bych taky rád instaloval alternativní ROM a jiné kernely, ale není čas :-(
Když jsem měl ještě Dimond 2 a WM 6,5, to bylo něco jiného :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů