MX video Player a přehrávání videa 1080p

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od Lordpcman »

Zdar lidi, stáhnul jsem si MX Video Player. Předtím jsem používal slušnej Moboplayer ale ten měl vážné problémy s přehráváním HD videa. MX Video player jsem si stáhnul protože je lépe hodnocenej a lidé jseou s ním podle ohlasů velice spokojeni. Jenže já ne. Ne že bych si chtěl běžně přehrvat video 1080p, ale jen mě zajímá když má Sensation dvoujádrovej CPU jestli jde přehrávat bez jakéhokoliv škobrtnutí video 1080p. Ze začátku pár desítek vteřin bez problému a pak sice video jede pořád plynule, ale vypne se zvuk. Nevíte co s tím a je nějaká možnost jak na telefonu HTC Sensation přehrávat video 1080p plynule a se zvukem kterej se nevypne po pár desítkách vteřin? Nebo od tohoto telefonu chci příliš? Nebo je to třeba stasrší verzí Androidu a 4 verze to řeší? Děkuji
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od Radek Hübl »

ICS 4.0 tomu možná malinko pomůže, protože umí pracovat s Dual-Core CPU, spíš bych viděl problém v nastavení dekodéru. Jakou máš nastavenou možnost dekodéru? Pokus H/W tak může být problém, zkus to přepnout na S/W. Pak ještě může být problém v kodeku, zkus projít Market a stáhnout si od MX správný kodek;-)

Odkaz na Market a MX kodeky
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od Lordpcman »

dekodér se mi vždy nastaví automaticky a to na S/W Fast. Vůbec nevím co to znamná to Fast. Kodek si myslím mám správný a to ARMv7. Jako nevadí mi to protože stejně si běžně 1080p nepřehrávám, ale i tak mě to mrzí. Nahrává FullHD video, ale plynule mi filmy a seriály nepřehraje :( Zajímá mě to spíše jako fandu do moderních technologii než že bych si je chtěl běžně přehrávat. Jinak děkuji za příspěvek
Polteregeist
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 14, 2012 17:32
Zařízení: Nexus One, iPhone 1G

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od Polteregeist »

a co Rock Player a režim HW dekédování tohoto formátu ?
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od Lordpcman »

Tak jsem zkusil RockPlayer Lite a ten ani přes HW dekoder video nepřehrál a přes SW dekoder zvuk jel tak 4sec a pak se sekl a bylo po zvuku. Začínám mít podezření že chci i přes to že se všude píše že je telefon výkonej a má dvoujádrovej procesor po něm příliš. Škoda :(
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

MX video Player a přehrávání videa 1080p

Příspěvek od RenoRaines »

možná telefon přetaktovat, jinak mě moc nenapadá proč tam pouštět 1080p, snad jen tohle ve flash, 1280 x 720 by mělo jít přehrát v těch přehrávačích skvěle a vypadá to skoro stejně (stejně dobře) jako full hd, už jen kvůli FAT32 tam na paměťovku nejde narvat většina 1080p filmů, vyvíjí se to moc rychle, třeba by stačilo u toho filmu jen snížit bitrate a pak by to přehrálo, anebo je to v profilu 5.1 a mít tam menší, to video to se skládá z mnoha čístí, referenční snímky, B snímky atd, kdyžtak vemte něco v MPEG2 a zkuste to převrtat do H264 1280 x 720 nebo 1080p v programu Handbrake a volte tam různá nastavení (B snimky vypnout, počet, počet referenčních atd), nejspíš tam zkoušíte přehrát nějaký trailer 1080p, který má zvuk i video bitrate dost přemrštěný, já jsem takhle experimentoval s vlastníma převodama a pak mi iPhone 2G přehraje i to co normálně nepřehraje . .
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů