EXTRÉMNĚ rychlé vybíjení baterie při zapnutém displeji

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

EXTRÉMNĚ rychlé vybíjení baterie při zapnutém displeji

Příspěvek od Lordpcman »

Zdravím z ničehonic se mi začala když je zaplý displej EXTRÉMNĚ rychle vybíjet bateriie (za pár minut je to klidně i 4% a stačí jen rosvícený displej) Jsou to děsný nervy jestli vydrží do veřera. Mám dvě bateriie a je to u obou stejné tak těma to není. Je to něco s telefonem kterej mám od Vodafone a to půl roku. Nevíte někdo čím by to mohlo být??? Takhle abych se hodně omezoval aby baterie vydržela do večera a to je děsný u telefonu kterej mě stál kolem 11000,- a už jserm si zvykl za toho půl roku jej fakt hodně využívat. Všem moc děkuji za případné nápady a rady.
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

EXTRÉMNĚ rychlé vybíjení baterie při zapnutém displeji

Příspěvek od Čaba »

Displej nemusí být jedinou příčinou. Já ho třeba mám hodně sníženej(jas). baterii dost žerou ruzné aplikace které se na pozadí neustále snaží o synchronizaci, aktualizace atd. vše co nepotřebuji jsem zakázal a výdrž se o dost zlepšila. Počítej ale s tím, že každodennímu nabíjení se stejně asi nevyhneš.
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

EXTRÉMNĚ rychlé vybíjení baterie při zapnutém displeji

Příspěvek od Lordpcman »

No právě s tím EXTRA vybíjením to začalo před pár dny mám jej půl roku a vydržel v pohodě den a půl před tím a pro jistotu aby vydržel druhý den do večera nabíjím každej den teď když to myzí neskutečně rychle tak se tetelím jestli vůbec vydrží do večera a nechce se mi jej už tolik používat abych jej v průběhu dne úplně nevybil a to sem si na něj hopdně zvykl jej používat. A to byl při tom tak drahej :(
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

EXTRÉMNĚ rychlé vybíjení baterie při zapnutém displeji

Příspěvek od Čaba »

Jó já tě naprosto chápu, mám ho taky 1/2 roku a taky od Vodafonu. je to složitý ta výdrž trápí kde koho.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů