LG Optimus 4X HD

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
freewii
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 06, 2012 11:43
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od freewii »

Dobrý den. Chcel by som sa spytat ako je to s kvalitou fotoaparatu. Cital som totiz, ze 4X ma nejake problemi so zaostrovanim. Za odpovede dakujem.
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od Jettero »

A proc to je ve windowsech?
freewii
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 06, 2012 11:43
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od freewii »

Daval som tocez mobil, musela nastat chyba.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: LG Optimus 4X HD

Příspěvek od martan1981 »

LG 4x ma mizerny fotak. Pozri si testy a porovnania 4x vs. SGS3 vs OneX a pochopis. 4x zlyhava vo vsetkych porovnaniach. A uz ani nehoborim ako LG aktualizuje telefony. Od LG ruky prec.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: LG Optimus 4X HD

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

martan1981 píše: A uz ani nehoborim ako LG aktualizuje telefony. Od LG ruky prec.
LG umi vyborny hardware a pokud clovek neni geek a nepotrebuje mit hned nejnovejsi OS, ktery moc novinek stejne nenabidne, je hloupost ho zatracovat. Jak velka cast uzivatelu skutecne potrebuje funkce z nejnovejsiho OS? Mala.
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od laco73 »

V najnovšej aktualizacii je problém so zaostrovaním vyriešený.
Soptula
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 28, 2012 10:51
Zařízení: Lumia 920, Nexus 5
Bydliště: Praha

Re: LG Optimus 4X HD

Příspěvek od Soptula »

martan1981 píše:LG 4x ma mizerny fotak. Pozri si testy a porovnania 4x vs. SGS3 vs OneX a pochopis. 4x zlyhava vo vsetkych porovnaniach. A uz ani nehoborim ako LG aktualizuje telefony. Od LG ruky prec.
Myslím si, že je to subjektivní pohled. Mě na LG foťáku ZA DOBRÝCH PODMÍNEK přijdou být fotky stejně kvalitní (s ohůedem na to že jsou z foťáku a na prezentaci na displeji, případně přes HDMI). Mám SG Note II a tam jsou sice fotky na oko líbivější, ale je to dáno jenom softwarovým "přesaturováním". Tohohle efektu u LG dosáhnete v jakémkoli programu, budete-li mít zájem. Já třeba naopak preferuji čistou a nepřebarvičkovanou fotku.
xdulj
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 13, 2012 12:44
Zařízení: EVO 3D

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od xdulj »

souhlasím že poslední dostupnou aktualizací se zaostřování zlepšilo. Tímto LG potvrdilo že se snaží zlepšit i po softwarové stránce, a zatím se jím to daří. Musíme doufat aby se na to nevykašlaly :-D

Zde dyštak přikládám své postřehy z telefonu.
http://androidforum.cz/recenze-t35173.html
hrtak
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 15, 2010 14:00
Zařízení: Palm Pré, HTC7 Mozart, LG 4xHD

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od hrtak »

Ahoj, taky s foťákem nemám nějaký akutní problém. Né že by to bylo něco dokonalýho, ale na nějakou rychlovku nebo postnutí na fejsbuk to stačí ne? Funkcí docela dost, kvalita solidní a na lepší fotky si vezmu normální foťák. Jinak po měsící používání docela spokojenost, je to první telefon s Androidem, který jsem ochotný dlouhodobě používat (dřívější pokusy s HTC Desier a SE Xperii skočily rozčarováním) - doteď jsem jako hlavní telefon měl WP 7,5 (a předtím WebOS) a na tabletu iOS. Sice si pořád myslím, že Android je ze současných OS uživatelsky nejhorší, tak to to vyvažuje nejlepším HW a aplikacemi.
Ale celkově bych 4X HD rozhodně doporučil :)
Uživatelský avatar
korzar28
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 12, 2012 17:12
Zařízení: htc one x ARHD 18.2

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od korzar28 »

Je to dobrý a výkony tel o kterém se moc nemluvi vyrovna se všem soucasnym. Tel od konkurence není moc vidět je opomijen a k tomu foťáku není důležitý je to především telefon ne?
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od koblihjr »

Osobně považuji 4X za takové malého outsidera. Je zbytečně přehlížen, vyrovná se všem jiným současným telefonům, ale není to značkový "NIKE". Jako osobně bych asi uvažoval spíše o Nexusu 4 z hlediska designu, ale zase na druhou stranu Nexus 4 zase nestojí tolik, co 4X. Když si vedle sebe postavím třeba One X, designově vyhrává One X, ale pořád ta cena?

4X rozohdně stojá za zvážení, protože jasným argumentem je cena!
grebda
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 02, 2013 17:33
Zařízení: LG OPTIMUS 4XHD

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od grebda »

Ahoj, také přidám vlastní zkušenost. Já jsem naprosto s 4XHD spokojen ! Je pravda že to zaostřování bylo špatné, ale po aktualizaci na Jelly Bean (4.1.2) je problém vyřešen ! Takže určitě bych se jít do LG nebál ! Naprostá spokojenost
chlupi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 20, 2014 13:10
Zařízení: Xperia mini pro

LG Optimus 4X HD

Příspěvek od chlupi »

Zdravím, hledám novýho founa a 4x HD mě velmi zaujal, při dnešní ceně 6700,- je to pěkná koupě. Jen mě mrzí že dle všeho končí ofic. podpora, tedy nebude Kitkat. Má dle Vás smysl ještě dnes pořizovat tento telefon? :?:
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů