LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
vlachuj
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 20, 2011 13:59
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od vlachuj »

Zdravim, poradte mi nekdo, kde naleznu vypnuti zvuku spouste fotoaparat.

predem dekuji
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Nkde,jen tichý režim.
vlachuj
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 20, 2011 13:59
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od vlachuj »

i když je telefon v tichem režimu tak pořad zvuk spoušte fotoaparatu jde slyšet!
iggii
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 12, 2007 18:41
Zařízení: LG Optimus P990

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od iggii »

Zvuk spouště foťáku by měl, jako ve většině případů, být přímo když spustíte aplikaci focení, poté v nastavení (položky kvalita snímku, blesk ...) zkuste najít něco jako zvuk spouště nebo podobně a tam by se mělo dát najít možnost vypnuto.
zdefis
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 30, 2011 19:22
Zařízení: LG black 970

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od zdefis »

Jsem čtrnáct dní majitelem 970-ky a jsem velice spokojený!Je to můj čtvrtý dotykáč,ale první s androidem a jsem opravdu nadšený.Je opravdu výborně taktován a laděn,protože se mi ještě nestalo aby se mi seknul nebo zadrhnul.Moc doporučuju :!:
Jeremi
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob črc 07, 2007 18:19

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Jeremi »

Zdravim pani chcel by som poprosit informaciu je uz dostupna aktualizacia na GB 2.3 ? Neviem najst nic oficialne a od zajtra by som mal byt majitel thto telefonu. Dakujem za info
M6HE
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát čer 03, 2011 8:23
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od M6HE »

2.3 pre Black este von nie je ,aj ked uz mala byt: jun / november / december a najnovsie odklad na januar (podla oficial cz lg zastupenia)
cechman
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 02, 2012 18:26
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od cechman »

Nevíte někdo, jak mám dostat fotografie do sekce v kontaktech?

Když si otevřu detaily kontaktu, mám tam

Informace
Historie
Fotografie
Agenda

Ve fotografiích mi to stále píše že žádné nejsou a nevím jak je přidat

Dík za rady
bivoj32
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 11, 2012 10:30
Zařízení: LG p970 Optimus Black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od bivoj32 »

Ahoj. Mám black od vánoc a je to výbornej telefon, jen jsem asi lama, ale nedokážu si nastavit vibrace pro sms v tichém režimu. Je to dost nepraktické. Nevíte někdo co s tím? Celkově mi přijde, že si v tomhle telefon občas dělá co chce. Někdy vibruje někdy ne.
Díky
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Nevíte jak je to s aktualizacema na brand od t-mobile?Mám pořád verzi 2.2.2
Díky za odpověď.
martin013
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát dub 25, 2008 14:30

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od martin013 »

T-Mobile.CZ má schválený Android 2.3.4 (sw V20a) a předal ho údajně LG k šíření z jejich aktualizačního serveru. Více viz v tomto odkazu http://www.t-mobile.cz/web/cz/diskuzni. ... e/13735213" onclick="window.open(this.href);return false; , snad bude fungovat. Dnes jsem aktualizaci zkoušel přes software LG, ale stále nic. Během příštího týdne se snad konečně dočkáme Gingerbreadu. Osobně mi ve 2.2.2 zase až tak nic moc nechybí, ale 2.3.4 má vylepšit řízení spotřeby baterie a přidat podporu pro některé multimediální formáty. Plus samozřejmě další vylepšení, ale ty výše zmíněné mi přijdou opravdu důležité. Až budu vědět víc, napíšu sem do fóra, ale jistě nebudu první. Pro mě byl Black jasná volba z předvánoční nabídky T-Mobilu při prodloužení smlouvy. Zatím plná spokojenost. Jen ty updaty pokulhávájí.... :-)
martin013
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát dub 25, 2008 14:30

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od martin013 »

Jak jsem slíbil, dávám vědět o dostupnosti aktualizace na Android 2.3.4 (sw V20a) Gingerbread. Dnes, t.j.28.2.2012 kolem 15h byl již update dostupný. Celá akce trvá necelých 10 minut a přestože proběhne před aktualizací varování, že přijdete o všechna uživatelská data a aplikace z marketu, tak jsem nic z toho nemusel řešit. Zachováno zůstalo vše v původním stavu. Podle subjektivního pocitu je systém rychlejší. V aplikacích se objevily nejméně 4 nové (Google+ atd.) a viditelné je rychlejší pohasínání dolních systémových tlačítek. Dá se na to zvyknout. Výdrž baterie zatím nemohu hodnotit, měla by být lepší. Snad nejen o energii ušetřenou tím pohasínáním. Pokud bych objevil nějaký problém, dám ho zde do fóra.
martin013
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát dub 25, 2008 14:30

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od martin013 »

Po pár dnech s Gingerbread 2.3.4 zatím nemohu potvrdit pozorovatelně lepší výdrž baterie. Zdá se mi to stejné. Zlepšila se podpora některých formátů, konkrétně *wmv. Zaskočilo mě, že při příchozím hovoru se mi zobrazovalo jen číslo volajícího a ne jeho jméno z kontaktů. Po restartu telefonu ale toto bylo OK. Zatím nemám otestovanou GPS. Uvítám jakékoliv další zkušenosti uživatelů.
breby
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 09, 2010 17:37
Zařízení: Sony Xperia P
Bydliště: Česká Třebová

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od breby »

dneska jsem zkousel aktualizaci na OB a porad nic, porad android 2.2. Neni od zadneho operatora. Jde nejak zjistit kdy bude aktualizace pro tento mobil?
Dik za info
martin013
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát dub 25, 2008 14:30

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od martin013 »

To moc nechápu. Brandované telefony přišly na řadu s aktualizací až po nebrandovaných. Pokud nemáte opravdu telefon od operátora, měl byste mít Gingerbread dávno dostupný. Nefunguje ale tzv.OTA aktualizace, je potřeba použít aktualizační software od LG.
breby
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 09, 2010 17:37
Zařízení: Sony Xperia P
Bydliště: Česká Třebová

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od breby »

tak to je divny, ja delam udpate pres LG softik. Dneska jsem dal zkontrolovat aktualizace a napsalo me to ze mam aktualni.
Kupoval jsem ho manzelce v Elektroworldu.
verze 2.2.2, verze XMM6160 a verze jadra 2.6.32, cislo sestaveni FRG83G a verfe softu LG-P970-V10i

pokud by nekdo vedel jak spustit update, byl bych rad .o))
breby
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 09, 2010 17:37
Zařízení: Sony Xperia P
Bydliště: Česká Třebová

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od breby »

vcera sel update na verzi 2.3.4 verze softu V20o
hollywood2
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 14, 2011 21:55
Zařízení: Vodafone Lg P970 black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od hollywood2 »

Tak je tu nějaké info o aktualizaci:Korejské LG nás překvapilo především oznámenou aktualizací na Android 4.0 pro LG Optimus Sol. Ostatní podobně vybavené telefony se však budou muset spokojit se stávajícím softwarem. Updatu na Ice Cream Sandwich se dočká jen historicky první představený dvoujádrový telefon LG Optimus 2X, trojrozměrný LG Optimus 3D a LG Optimus Black. Jásat mohou také majitelé stylového LG Prada 3.0.
LG Optimus 2X ......... 2. čtvrtletí 2012 ..... ICS + volitelné S Class UI
LG Optimus 3D ......... 3. čtvrtletí 2012 ..... ICS + volitelné S Class UI
LG Optimus Black ..... 3. čtvrtletí 2012 ..... ICS + volitelné S Class UI
LG Prada 3.0 ............ 2. čtvrtletí 2012 ..... ICS + PRADA UI
LG Optimus Sol ......... 2. čtvrtletí 2012 ..... ICS + volitelné S Class UI
DaveXmusiX
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 18, 2012 19:16
Zařízení: LG Optimus Black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od DaveXmusiX »

Mám problém se svým LG Optimus Black, Před půl rokem se vyměnil Nokii N8 za optimuse .Vyměnil sem ho protože sem nakonec chtěl spíš android než symbian a hned jsem narazil na problém :oops: ...Podle reklamy má telefon vydržet Surfování a hraní her celý den a ještě by v telefonu mělo zůstat 10% nabití.Ale jsem na internetu hodinu a telefon je hned vybitý na zaplé aplikace si dávam pozor takže tím to nebude ...Mám telefon reklamovat nebo co mám dělat ? :roll:
breby
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 09, 2010 17:37
Zařízení: Sony Xperia P
Bydliště: Česká Třebová

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od breby »

no spis podle me mas tam nejaky programek co ti zere brutalne baterku. Pokud mas chut obnov tovarni nastaveni telefonu a pak zkousej surfovat a uvidis cim to muze byt. Obcas to dela kombinace ruznych programu. Me to jednou delala jedna navigace i kdyz byla offline, kousala system a vybijela baterku.
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů