LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od anawarr »

divné. překladač google mi přeložil "does contain"="neobsahuje"...
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Kot3l »

Google - i can confirm that LG p970 does contains gorilla glass --> Mohu potvrdit, že LG dělá p970 obsahuje gorila sklem.... asi překládá podle nálady :D každopádně contains znamená obsahovat a does je něco jako "zdůraznění potvrzení", rozhodně ne zápor, který by byl does not.

Takže kde je chyba? :D Tipnul bych si českou podporu.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od anawarr »

asi jsem našel problém>>> to co je napsané je "does contain" !všimni si, že na konci není S! a překlad je ="neobsahuje". ty překládáš "does contains"= "to obsahuje". takže chyba je u tebe :wink:


Mohu potvrdit, že LG p970 neobsahuje gorila sklem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od htcjirka »

http://www.corninggorillaglass.com/prod ... gorilla/lg" onclick="window.open(this.href);return false;
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od anawarr »

ale o tom tu celou dobu diskutujeme. na stránkách gg je lg ob uveden, že má gg. ale v reálu to tak nevypadá a lg to popírá. zajímala by mě odpověď od gg 8-)
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Kot3l »

Does contains je moje blbost, 2x střední rod, to sem trošku přepísk :D ale smysl je stejnej, projeď si to jakym překladačem chceš nebo se zeptej někoho jiného.... Google to má špatně :D

Což nás vrací zpět, totiž tomu že každý tvrdí něco jiného :D uvidíme co na to CZC
Bubones
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 06, 2009 6:00
Zařízení: iPhone 4S, Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Pardubice

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Bubones »

Odpověď z Corning glass (výrobce gorilla glass) na přímý dotaz, zda má Optimus Black GG. Nic konkrétního. Informace by měl podat výrobce - tedy LG.

Good day!

Corning® Gorilla® Glass is featured on hundreds of the world’s coolest smart phones, tablets, and PCs and now the new Sony Bravia TV.

Because of our agreements with customers, we cannot identify all the devices that feature Corning® Gorilla® Glass, so we encourage you to contact the manufacturer of your device. If you would like to know which devices do use Gorilla Glass or learn more about our exciting new product, you can visit our website at http://www.CorningGorillaGlass.com" onclick="window.open(this.href);return false;.

Thank you for your interest in Corning® Gorilla® Glass.
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Kot3l »

Takže vyjádření CZC:
Omlouvám se, ale náš dodavatel neví a výrobce mi neodepsal. Více informací lze získat na odkazu http://www.lg.com/cz/support/contact/su ... o-help.jsp" onclick="window.open(this.href);return false; , pokud Vám odpoví.
Takže asi nezbývá než se najde nějaký šílenec který do toho tím nožem rýpne :D
Popřípadě pokud někdo vládne jiným evropským jazykem optat se jinde.
1pepino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 28, 2011 6:31
Zařízení: LG oOptimus black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od 1pepino »

Šílenec jeden je. Rozmontoval celého Blacka, předtím do něho i rýpal. O více stránek dopředu je i vyjádření, že gorilla sklo má.
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... &start=345" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 23, 2011 12:24) --

Jak udělám zálohu, před tím, nežli budu něco mazat? Nerad bych něco vymazal, co nechci. Tak abych to tam mohl popř. vrátit.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 23, 2011 21:05) --

Nechápu :
http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=15047428" onclick="window.open(this.href);return false;
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Kot3l »

No ať už kdokoli z LG plácá co chce, někdo do toho nožem opravdu rýpal a podle výsledku to musí být GG. Amen :-)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od anawarr »

no, ono tam může být "noname" tvrzené sklo, ale výrobcem nemusí být gg. iphone má taky tvrzené sklo, ale není od gg. BTW: všichni se předhánějí v uvádění seznamu výhod, tak proč je u lg ob takový zmatek, kvůli hloupému sklíčku na displeji... osobně si myslím, že minimálně první kusy neměly gg a teď jsem novější kus v ruce neměl.
1pepino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 28, 2011 6:31
Zařízení: LG oOptimus black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od 1pepino »

Stáhnul jsem si MSXML 4.0 SP3 Parser, KDZ_FW_UPD.exe, V10D_00.kdz, no a nyní nevím postup jak na to. Nemá někdo zkušenost?
Zde jsem něco našel, ale nevím.
http://android.modaco.com/topic/339219-" onclick="window.open(this.href);return false; ... try1708746
Clockworkmod - na co je dobrý?
V Titánium jsem odinstaloval nějaké programy, jak je tam dostanu nazpátek. Popř. jak nahraji novou ROMku?
Tak asi asi našel, co jsem hledal.
http://forum.xda-developers.com/showpos ... stcount=16" onclick="window.open(this.href);return false;
Má s tím někdo zkušenost?
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od rraol »

Ahoj, tenhle telefon jsem koupil včera, protoze mi ukradli Omnii II. Bohuzel vofdafon nemá v nabídce zadny telefon s win, na ktery jsem si uz zvzkl, a toto je muj prvni kontakt s Androidem. Hned prvni den resim dva problemy, a pronsim o radu.
1. Bluetooth nedokaze najit me handsfree. Pri hledani zarizeni najde vselijake telefony v okoli, jen handsfree ktere je 20 cm od nej NE. Jak se tovda resit? Omnia s tim problem nemela. :-(

2. Email klient nedokazu nastavit. Stahl jsem z marketu K-9, hodnoty nastavuji stejne, a dokazu bez probs odesilat. Co se tyce stazeni, z nejakeho duvodu stahuje jen zpravy od jedineho odesilatele, ktereho mam na centrum.cz filtrem ptesouvaneho do samostatne slozky. Servery pouzivam stale stejne, je to pop3.centrum.cz, a smtp.vodafonemail.cz.
Moc prosim o pomoc! :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 02, 2011 12:44) --

Kdyz uz jsem v tom psani,zeptam se predem na veci ktere jeste budu resit:
1. Poradite mi pls jak je to u androidu se strukturou adresaru? Nenasel jsem nic, co by se podobalo Pruzkumniku win. Budu chtit nosit sebou xls tabulky a dalsi data k praci, rad bych si zalozil uloziste, vytvoril podadresare podle zakazek atd.. Rovnez me ceka akce stahnout sadu office, vcerejsi pokus selhal ze market neprijal platbu z me karty (?).
2. ta klavesnice nic moc, prosim o nejaky tip na dobrou intuitivni klavesnici.

A jedwb pistreh: tedvje poledne, telefon jsem rano vyndal z nabijecky, a baterka hlasi ze brzy zdechne. Co jsem dnes najezdil v aute a pouzival navigaci, mel jsem ho v autonabijecce, takze teda slabota. Snad jde jen o prvni ne zcela pkbohodnotbe nabiti, rika se ze kapacita je nej az po nekolika nabiti (?).

Co se mi libi moc, je hlasove ovladani vyhlrdavace google a jego navigace. Stacilo rict nazev firmy, aniz bych znal adredu,zvuk je perfektne rozpozban a rovnou me dovede, za toto davam velke plus!
1pepino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 28, 2011 6:31
Zařízení: LG oOptimus black

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od 1pepino »

Průzkumníka si stáhni Astro, nebo nainstalovaný Polaris, mě úplně stačí.
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od rraol »

Aha,polaris, to me nenapadlo :-) Ten mi staci, dik!

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 02, 2011 23:14) --

A ještě další dotaz - program On-screen Phone vyžaduje nějaké heslo telefonu, nevím jaké? PIN to není, a nic dalšího mě nenapadá :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 03, 2011 11:31) --

Ta baterka je fakt asi na pikaču :-( Dneska opět - je 11:30 a už hlásí nízký stav baterie. Jakou máte zkušenost? Je to normální, nebo to mám reklamovat?
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat.Uvažuji o koupi tohoto telefonu,ale zajímaly by mne dvě věci.Jak je to s rychlostí fixace GPS ,v recenzi na těchto stránkách jsem četl že nic moc,tak bych radši víc názorů.A druhá věc,kvalita fotek.Děkuju za informaci.
Plina
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte srp 03, 2010 8:37
Zařízení: HTC Desire

Re: LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Plina »

Baterie u Androidu pořád stejný problém koukám. Ale myslel jsem, že lg s jejich displejem na ton bude lépe než htc.
Klávesnici zkus smartkeyboard. Množství nastavení od vzhledu po rozložení,smajlíky, diakritiku.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Pomůže mi někdo?Díky.
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od rraol »

GPS se chytne téměř hned, co jsem měl Omnii II tak tam jsem čekal několik minut. Tady je to několik sekund. Ale přesnost je malinko horší, třeba ve městě když jsou vyšší domy a souběžné ulice jsou moc blízko u sebe, občas navigace přeskakuje a není si jistá po které ze dvou ulic vlastně jedu. Stává se to zřídka, a musím říct že tohle dělá občas i moje normální navigace Garmin Nuvi. V LG Optimus používám seriově dodávanou navigaci od googlu.

Co se týče fotek, já jsem spokojen. Ale jsem fotoamatér, nevím jak by ty fotky hodnotil náročný divák, mě stačí že jsou přesný, nezkreslují barvy, vypadají realisticky, a mají slušný rozlišení (fotil jsem když bylo venku hezky). U dost vzdálených vyfocených aut lze při zvětšení fotky v pohodě přečíst SPZ

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 03, 2011 22:51) --

Co mě překvapuje, tak že tady nikdo nenadává na baterku. Mě fakt vydrží jen na dopoledne, a to ještě dobíjím když jezdím v autě :evil: :x
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

LG Optimus Black - rady a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Tak už jsem majitelem Optimus Black a musím přiznat že fotky mne potěšily,ale GPS mě dost sklamalo.Stává se mi,že na začátku na docela dlouho zamrzne v určitém místě na silnici a probudí se za docela dlouho.Na kruhovém obězdu se mrská a neví po kterém výjezdu jedu.
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů