USB masstorage ?? nefunguje pro obě "karty"

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
kardzi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 28, 2009 13:21
Zařízení: HTC HD2

USB masstorage ?? nefunguje pro obě "karty"

Příspěvek od kardzi »

Ahoj..Mam 2 dny LG O 2X. Nějak mi asi vše nefunguje jak má.Mám tam 8GB microsd kartu, ale po připojení k pC se mi vždy připojí jen ta interní. Ta externí se odpojí a pak nic dál neděla..zkoušel jsem více karet....samozřejmě hardreset jsem udělal...Dám zapnout uložistě USB, odpojí se karta, furt se tam točí ten kroužek, PC nic neděla....Jakmile ale stisknu tlačítko napájení, tak se připojí intení a tato nic víc neuděla.Po odpojení kabelu usb se ani spětně nenamountuje.....docela mě to stve a asi mobil vrátím,protože na to nemám moc nervy.... Jinak odezva systému a při spouštění aplikací není taky kdovíjaká...spíš nic moc....foták taky slabota....(ale s tím jsem tak nějak počítal)

Jak vám funguje mass storage,??? Vidíte 2 vyměnitelné disky?????

díky za rady..

M.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

USB masstorage ?? nefunguje pro obě "karty"

Příspěvek od Jiří Hrma »

Teď jsem zrovna dělal screenshoty do recenze a stahoval fotky ze své externí karty... v nastavení systému mám zaškrtnuté, aby se použilo Mass Storage a po připojení k PC vidím obě dvě karty (tedy jak vnitřní paměť Optimu 2X, tak svoji vloženou microSD kartu.
kardzi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 28, 2009 13:21
Zařízení: HTC HD2

USB masstorage ?? nefunguje pro obě "karty"

Příspěvek od kardzi »

JJ..to taky mám zaškrtnuto (taková lama zas nejsem)¨...asi mám holt špatný kus
Thewolf001
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte črc 15, 2008 20:42
Kontaktovat uživatele:

USB masstorage ?? nefunguje pro obě "karty"

Příspěvek od Thewolf001 »

Musím se přidat se stejným problémem, telefon připojím k pc dám zapnout úložiště USB a napíše mi to že externí microsdkartu lze bezpečně vyjmout tzn. stejný efekt jako když vytahuju flashku z pc pomocí přidat/odebrat hardware, samovolně se tedy odpojí. Hned potom mi znova tel. nahlásí zapnout úložiště usb interní karty a ta se bez problému připojí.
V nastavení sd karty je úplně jedno jestli je zaškrtlý pouze usb mass storage nebo ne efekt je stejný.
Nevím jestli je v tom nějaký fígl nebo ne???
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů