LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Jako ja bych taky klidne nejel pres kabel ale stve me, ze nove kontakty se mi porad ukladaj do skupiny LG PC Suite, ikdyz tam nemam zadnej kontakt. A ta skupina nejde nijak smazat. Nebo aspon ja nevim jak...
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Mě se to řadí, podle toho, kde je založím, když v Outlooku, tak to bere jako LGPCSuite. I když to mám synchronizováno tím postupem, jak jsem psal, ale vše mám jen jednou...

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 13:42) --

I když teď jsem to kontroloval a zkusil, tak nee. :) Jen ty staré, které jsem před instalací toho softu, taky synchronizoval přes kabel. Nové už ukládá jako z účtu gmail.com
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

a mas zaple zobrazeni vsech skupin ? ja ukladam kontakty v telefonu a stejne me je to radi do slozky LG PC Suite...
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Vidím LGPCSuite (všechny kontakty), Gmail (Moje kontakty), exchange, ...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Jo. A kdyz vytvoris kontakt, tak ho mas v gmailu. Jenze me ho to hodi do prazdne skupiny LG PC Suite a nesesynchronizuje se mi to s gmail kontaktama :X sakra...
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

A pak tam mám ještě "Gmail pouze v telefonu - nesynchronizováno" a tuhle skupinu nezobrazuji.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 14:00) --

To ale přepneš při tvorbě kontaktu, kam chceš aby se ukládal... Nahoře vedle fotky, tam vybereš Google a máš to. :)
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Aaaa to sem potreboval !! :D Diky
izerS18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2011 12:42
Zařízení: LG Optimus 2X

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od izerS18 »

Hoj.

Nemáte někdo bližší info, kdy bude aktualizace na Android 2.3? Přeci jen už by to tu mělo být...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

To nemá asi nikdo. Ani oficiální české zastoupení neví. Snad na začátku července ale zatím to jsou spíš přání než pevný termín.
izerS18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2011 12:42
Zařízení: LG Optimus 2X

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od izerS18 »

Tak snad si LG neurizne ostudu a update vyda...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Viz FB ze dneška...
P990 GB.png
Reakce LG ohledně vydání perníku na O2X
(34.13 KiB) Staženo 479 x
To znamená, že já to asi taky rootnu. Protože čekat do srpna na testování a na ofiko vydání do září, na to asi nemám nervy :/
izerS18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 03, 2011 12:42
Zařízení: LG Optimus 2X

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od izerS18 »

Cerven,pak cervenec, ted mozna srpen a realne zari. Parchanti z LG maji stesti, ze tady je XDA a clovek si z tel udela doopravdy to, co tel umi. Vsichni vyrobci jsou stejny m****. Sliby a nazdat.
Jak s I8910HD. Vyborny hw ale sw na zvraceni. Nebyt opet komunity, tel by letel fuc a nemel bych ho skoro dva roky. Jenze komunita je mili procento z uzivatelu a zbytek to musi vyrobcum bastit. Musel jsem si ulevit, i kdyz ted uz 2.3 diky XDA nepotrebuji
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Ja 2.3 mit zatim ani nemuzu protoze na CM7 nefunguje A2DP, ktere vyuzivam skoro denne. Takze koukam jakou asi flashnu rom z 2.2ek. Chci neco stabilniho ale zaroven vykonyho :)
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kot3l »

Zdravím. Budu kupovat nový telefon a 2X mě velmi zaujal. Všichni ovšem víme co s ním dokázal udělat výrobce, a tak mám pár dotazů směřujících na uživatele s custom ROM, se kterou se dá fungovat. Tohle vlákno jsem četl, ale s pamětí na tom nejsem moc dobře takže pokud se budu ptát na něco o 6 stránek dál, prosím nekamenujte a odkažte mne :-)
1) Display, vyřešila custom ROM to nerovnoměrné podsvícení? A když už se ptám, co si o display myslíte celkově? TFT je všeobecně hodnoceno jako horší, občas se ale někde dočtu že tenhle kousek má IPS, tedy stejný jako iVěci. Jaký je Váš subjektivní názor na to?
2) Výdrž. 2 jádra jsou 2 jádra. Jak si s tím poradí customky? Četl jsem spoustu názor na oficiální, kdy to někomu utáhlo 18 hodin a někdo nabíjel po 6-ti. Jak si stojí neofíci?
Co se týče výkonu, plně věřím nVidiím. Ty mě přesvědčili už mnohokrát. Žádné jiné "globální" problémy jsem nezaregistroval, pokud by ovšem někdo věděl ještě o něčem, prosím podělte se.

Závěrem pouze poznamenám že dalšími telefony o kterých přemýšlím jsou SGS 1 a Optimus Black. Přemýšlel jsem i o Nexus S ale S-LCD je prý katastrofa a nemá paměťovky.
Děkuji za veškeré reakce, Kot3l.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Display, vyřešila custom ROM to nerovnoměrné podsvícení?
To je displejem,to zadna custom rom nevyresi to prosvitani..ale treba uz tim novejsi kusy netrpi.
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

No, sice mam porad stock (druhou) ale myslim, ze ti muzu odpovedet i tak :) To prosvitani rohu pri cerne barve na celem displeji je konstrukcni vada displeje. Projevi se to tedy i u custom romky. Nadruhou stranu v realu to nikdy neuvidis. Je to videt opravdu jen, kdyz je cely displej cerny.

Výdrž. Se stock romkou se dá vcelku snadno dostat na 2 dny. Jen musis podridit sve chovani :) Nemit zaple 3G nebo jen kdyz to potrebujes nebo jeste lip vypinat data uplne, nedrazdit moc wifi a GPS... Ja osobne jedu stale na 3G a vetsinou to vyjde tak na 1 a pul dne vydrze. S custom romkou na tom jsou lidi temer stejne. Nekdy trochu lepe, nekdy hur ale zadny velky rozdil jsem nezaznamenal.

Vykon je fakt super, k tomu neni skoro co dodavat. Muj spolubydlici ma SGS1 a ve hrach je to dost znat. FullHD video pres HDMI na plasmu je taky moc krasny :)

Nadruhou stranu jestli tyhle fičurky moc nepotrebujes, zatim asi neni takovy duvod chodit do dvoujadra. LG stale otaly s 2.3kou a CM7 jeste nema ani stable verzi, takze zatim nic moc. Romky s 2.2.2 jsou uz ale velmi povedene, takze to zase tak strasne neni...

Takze moje doporuceni je jasne. Pokud hrajes hry a chces fullHD, jdi do toho. Pokud ne, tak SGS1 nebo LG OB.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thompson »

S CM7 v RC a vorkernelem jsem dal 6dní na baterku, ano 6dní!Bez mobilních dat, pouze wifi, 30min hraní, nějaká hudba pár sms a hovorů.

K displeji šlo o vadnou výr. sérii někde o tom byl článek.
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

6 dní ? No věřim hodně věcem ale 6 dnům s O2X ne :D (možná se dvěma baterkama :D )
fishkaa
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:34
Zařízení: LG Optimus 2X
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fishkaa »

já tomu věřím. Pokud byly vypnuté data a jel ve 2G.
Můj stařičký HTC Diamond 2 vydržel ve firemním provozu dva dny, nyní ho mám na záložní kartě bez dat a skoro ho nepoužívám a vydrží přes týden!
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kot3l »

Tak já 3G nepoužívám a ani nemám tarif takže data se nekonají, jen wifi :D Ten Vorkernel to je co? O tom jsem ještě nečetl. Napíšu LG jak je to s těmi display, jestli už je ta vadná série vyprodaná.
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů