LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Odpovědět
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rulezzzor »

vysel novy nenamark ! kolik mate fps ?????¨


http://nena.se/nenamark/view?version=2" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 24, 2011 19:59) --

27,5 FPS:D
mcmess
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 02, 2009 19:40
Zařízení: mpx200 wm03,hp ipaq 614c wm6.0,htc touch hd wm6.5
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mcmess »

27,6 ;-)
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rulezzzor »

ROFL MAO CUMTE :D

1920x1088@30fps@60mbps on CyanogenMod 7 with Optimus 2x

http://www.youtube.com/watch?v=u4Ch7gEVVgY" onclick="window.open(this.href);return false;
kodelin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 25, 2011 20:32
Zařízení: nokia 5800

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kodelin »

dobrý den,v sobotu si nejspíš budu kupovat lg optimus 2x a chci se zeptat zda nejnovější sw ferze 10c je plně funkční nebo má také nějaké chyby?Funguje bezproblémově wifi,jsou nějak časté restarty a jste s tim mobilem zatim spokojení?
fishkaa
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:34
Zařízení: LG Optimus 2X
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fishkaa »

proč si nepřečtete historii alespoň tohoto vlákna???
Bruder
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát zář 25, 2009 16:30
Zařízení: N95/Omnia8000/LG 2X

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bruder »

Zdravím ,nevím jak ostatní ale já jsem spokojen, vše mi funguje kupodivu dobře nemám žádné restartování a jiné neduhy které jiní popisují a to mám SW 10b. a ofiko ROM. Jediné co mě trošku vadí jsou světlé rohy na černém pozadí . Upozornuji že telefon mám hlavně na práci používám deně wifi bez problémů, skyp , telefonuji cca 50-80 hovoru můj syn jej má na hry a do systému moc nevrtám .........Jo vlastnějsem párkrát telefon restartoval a to kvůli špatným aplikacím které nefungovaly po odinstal. vše ok. Ale opravdu jsi přečti tuto historii vlákna a uvidíš co a jak .
petrplsek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 29, 2011 22:48
Zařízení: LG Optimus 2x

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od petrplsek »

Zdravím Pánové nutne potrebuji pomoci,dnes jsem si na LG PC Suite IV udelal aktualicaci na verzi v10d a k memu z jisteni je tato verze Anglicka bez češtiny a ani v nastavení není,nevíte nekdo jestli se jde zase vratit na verzi v10c kde čeština byla nebo tam NĚJAKÝM SPUSOBEM DÁT cz BEZ ROOTU DÍK ZA ODPOVĚD.
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Zkus stáhnout 10c romku a flashnout to nějak :) Já to ještě nezkoušel ale pro jistotu ji mám na disku. Zatím mám 10c a také mi to nabídlo aktualizaci ale jelikož ofiko CZ distribuce nepřešla z 10c dál, tak radši taky čekám... Angličtina mi nevadí ale pochybuju, že by se ten telefon nějak zrychlil. Teď vše funguje, nerestartuje se tak ještě setrvám na 10c než se rozhoupu na custom nebo než vyjde 2.3...
a sosnout můžeš zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1035041

BTW: kterej z těch balíčků...
File Type: zip Camera-1.1.3.4_44-128.zip (1.37 MB, 1645 views)
File Type: zip Camera-1.1.3.4_44-96.zip (1.37 MB, 1161 views)
File Type: zip Camera-1.1.3.4_22-64.zip (1.37 MB, 105 views)
... mam stahnout na v10c ? :)
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Pěkný den,
prosím Vás o radu. Mám LGO2X po měsíční opravě mi vrátili ze servisu výrobek bez jediné opravy. Mám dotaz, jedna věc, která mě nejvíce děsí je automatické a samovolné zpouštění aplikce "Na cestě". Neznáte někdo nějakou utilitu, která by tuto aplikaci sama vypínala, nebo zabránila jejímu zpouštění. Task managery nepomáháji. Odinstalovat nejde, protože je defaultní. Několikráte se mi už dokonce stalo, že jsem jí vypl (její vypnutí trvá od 5 - 20sekund) a opět po 2sec naskočila znovu zpět. Jsem z toho už vážně něštastný... S ostatními problémy se nějak smířím...
Děkuji za každou radu. HELP HELP
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pepe »

Pokud nemáš Root telefonu, tak to nepůjde. Tato aplikace je jedna z několika, která je natvrdo integrována do této tovární ROM. Pokud máš telefon rootlý, stačí nainstalovat například aplikaci Titanium backup ve které zmrazíš aplikaci Na cestě a už se spouštět nebude. Takhle jsem to vyřešil já a mám po problému.

Root není nic těžkého, tady máš aplikaci, která telefon rootne na jedno kliknutí: http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=1926" onclick="window.open(this.href);return false; . Ale upozorňuji, že můžeš přijít o záruku a že nenesu žádnou odpovědnost za škody, které si tím můžeš způsobit!
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Už o tom přemýšlím, protože záruka je mi na ..., když po měsíční opravě se počet sedmi závad zvýšil na osm a nevím jaké jsou další :)
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Já o tom taky přemýšlím. Nemám sice takové problémy jako ty ale root se hodí na víc věcí. Jak je to se zárukou. Root jde přeci vrátit ne ? Poznají to v servisu ?
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thompson »

Všechno jde vrátit :wink:
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Lidi tak jdu na to, asi vytáhnout SIMku, odpojit od wifi apod.? Protože jinak se bojím, že mi do toho někdo zavolá, příjde email, nebo něco podobného a instalace bude přerušena a mobil na tom ještě hůře (i když popravdě už horší to snad nemůže být, jedině, že by se vůbec nespustil)... :evil:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 10:53) --

Mám to rootnutý... Super. Teď vyřešit problémy s aplikacemi, které mi stěžují život a bude :) Super díky...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Lidi, potřebuju taky trochu poradit :-)

Než jsem si koupil O2X, měl jsem kontakty v outlooku. Pak jsem si je přenesl ještě do gmailu ale stale jsem synchronizoval s outlookem. Když jsem poprvé zapnul O2X, zadal jsem gmail, sesynchronizovali se mi kontakty vzduchem s gmail kontaktama a když jsem spustil LG PC Suite, tak se mi nahrály další kontakty z outlooku. Teď tam mám naprostou většinu kontaktů duplikovaně.
Přišel jsem na to, že si můžu nechat zobrazit jen jednu skupinu ale to neřeší můj problém jako celek protože když například vyhledávám kontakty, ukazuje to všechny skupiny.
Další problém je, že všechny nově uložené kontakty se nesynchronizujou s gmailem ale asi jen při připojení na suity s outlookem.

Já bych potřeboval aby se to vše řídilo na gmail (případně aby se to ukládalo i na outlook) ale aby to nebylo duplikovaný. Jde to nějak ?

Další věc je - jde nějak smazat skupina kontaktů v telefonu ? Mě jde jen odškrtnout a nepoužívat ale smazat nejde.

Díky za rady :)
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Já na Outlook používám placenou verzi synchronizace s Gmailem a to CompanionLink Synch... Nemusím se pak připojovat a synchronizovat přes kabel, i když to taky povoluje. :) Mám kontakty ještě pracovní o to se mi stará exchange.
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Vysvětli mi prosím jak to funguje ? Spojí to ty dvě skupiny v telefonu dohromady ? Tzn. že když připojím telefon k počítači přes kabel a synchronizuju, že mi to neudělá další skupinu (LG PC Suite) ?
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Já to právě používám jinou cestou, přes internet mi to synchronizuje v mou nastavených intervalech data mezi Outlookem a Gmaliem... Jukni na tenhle odkaz, můžeš to i zdarma vyzkoušet na 14 dní... http://www.companionlink.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 11:36) --

Je pravda, že první pokus mi vyšel stejně, tzn. duble, ale od té doby bez problémů...

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 11:43) --

Možná lepší je přímo tenhle odkaz: http://www.companionlink.com/google/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skejpa »

Jako ja to synchronizoval (pres trial companion), vse vpohode. Ale stejne mam v telefonu dve slozky. A bohuzel, nove kontakty se mi ukladaji do slozky kontaktu z LG PC Sutie... takze kdyz mam zvolenou skupinu google kontaktu, tak nove kontakty nevidim...
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robot_Honza »

Já mám vše zapnutý, jednu tu spkupinu jsem promázl a po další synchronizaci už bylo vše tak jak má být. Dal jsem to přímo na google (tzn. na gmail) a ten se synchronizuji i s telefonem, takže když něco změním v tel, tak to přenese na gmail a ten do outlooku a naopak. První synchronizace je vždy boj, ale pak se to uklidní. :)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 11, 2011 12:12) --

Přes kabel už nejedu.
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů