Aktualizace ANDROIDu

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
VinnyPCE88
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 26, 2020 14:28
Zařízení: Samsung TAB Active 2

Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od VinnyPCE88 »

Zdravím místní Androiďáky...

Mám na Vás dotaz ohledně tabletu SAMSUNG TAB Active 2 (sm-t365). Mám doma tento tablet a má pouze Android 5 a na novější standardně nejde aktualizovat. Kvůli aplikaci, kterou bych na tom potřeboval rozchodit potřebuji alespoň verzi 7... Existuje nějaká možnost, jak ho do tohoto tabletu nacpat?

Koukal jsem celý den po nějaých návodech, ale moudrý z toho nejsem. Stáhl jsem si program ODIN a vyresetoval jsem celý tablet přes tlačítka VOL+, HOME, POWER.

Teď ale nevím, kde konkrétně bych měl vzít soubory, které nahrát přes ODIN, na stránkách co se zdáli být oficiální, tak tam u daného typu naleznu pouze verzi Androidu 4.4 a 5.1, tak nevím jestli mám koukat obecně po verzi 7 a nebo je nutné aby to bylo pro konkrétní typ.

Nyní jsem nalezl nějakou verzi pro typ SM-T395 s Českou lokalizací, ale vůbec netuším jestli to bude kompatibilní.

Dokázal by mi zde někdo poradit ohledně možnosti, jak tento upgrade provést? S mobily a tablety jsem amatér, ale pokud mě trochu "nakopnete", tak věřím, že bych to mohl zvládnout.

Za každou pomoc předem děkuji.

Lukáš
bb5unlock
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 23, 2020 16:31
Zařízení: A51

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od bb5unlock »

Urcite nikdy nenahravaj ROM pre iny model

Ofiko existuje len 5.1.1
Custom rom pre tvoj model dom nenasiel
slovak
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř led 22, 2020 17:10
Zařízení: Nokia asha 202
Bydliště: Nitra

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od slovak »

Síce nahranie nevhodnej ROM spôsobí "bricknutie" , ale trvalé poškodenie hardware sa podarí iba zriedkavo.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů