Nexus7 (2013) - problém s dotykovou obrazovkou

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Nexus7 (2013) - problém s dotykovou obrazovkou

Příspěvek od peeeeta »

Zdravím,
před týdnem jsem si zakoupil tablet u Alzy. Tablet již při prvním používání se mi zdál trochu podivný, tak jsem si vzpomněl na dva zásadní problémy s GPS a problémy s dotyky. Stáhl jsem si tedy aplikaci MultiTouchTester. Na té jsem zkoušel dotyky obrazovky a mám takový problém, když dám dva prsty pod sebe tak se nic neděje, ale jakmile dám třetí, aby tvořili pravoúhlý trojúhelník, tak mi jeden z dotyku zmizí, to samé, když vytvořím buď čtverec nebo obdélník zmizí klidně i dva dotyky. Někdy zase dotyky mezi sebou skáčou.
Ukázka co se mi děje je zde - http://www.youtube.com/watch?v=TwI1jIgdbrg" onclick="window.open(this.href);return false; (jen nepomáhá ani připojit nabíječku).
Tablet se mi již i 4 zasekl, i když jsem byl jenom v nastavení a to jsem ukončoval a přecházel na úvodní obrazovku.
Aktualizaci mám nejnovější JSS15Q.
Chtěl jsem se zeptat je normální tento problém, myslím tím, že android nesejme 3 prsty, které jsou spojené v jedné řadě a nebo je to chyba tabletu? Je to na reklamaci a myslíte, že bude uznána?
Děkuji moc
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nexus7 (2013) - problém s dotykovou obrazovkou

Příspěvek od koumes »

A v nastaveni pro vyvojare si multitouch taky zkousel? A z Alzy mas teda tento Nexus7 II ?
Skus tedy obnovit tovarni nastaveni a skus multitouch primo pro vyvojare.Pokud se ten bug bude projevovat stale,obrat se na podporu Asusu nebo na XDA hledej reseni.
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Nexus7 (2013) - problém s dotykovou obrazovkou

Příspěvek od peeeeta »

Nastavení pro vývojáře jsem nikde nenašel, tak jsem hledal na netu a nerad bych se v tom takto hrabal. Nemohu díky tomu přijít o záruku?
Ano tento tablet jsem si pořídil.
Jak obnovím tovární nastavení? a co je XDA? není to anglická stránka?
A není lepší to přímo dát Alze ať to všechno vyřeší? Je to můj první tablet a první zařízení s Androidem.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 45 hostů