Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
kokot
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 28, 2013 18:01
Zařízení: Sam

Tab 7.7 s JB 4.1.2

Příspěvek od kokot »

Takže jsem si odnesl ze servisu Jelly Bean 4.1.2 - systém je výrazně rychlejší, barvy jasnější a vůbec všechno krásnější. Ještě jsem neměl čas se v tom pořádně pošťourat. Zatím mi z aplikací, které jsem měl nainstalové předtím nefunguje jen iVysílání. Takže doporučení jednoznačné: rozhodně obětovat pár stovek, pokud se na nahrání softwaru necítíte sami.
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Tomaš K »

S tym menom si pri predavani do servisu nemal problem? :)))

Inak gratulujem k 4.1 a priebezne informuj, co nejde. Mohol by si skusit, či ti ide VLC, Skype, kompletne telefonovanie a sms. pre zaciatok. Co cena, kolko učtuju a je to aj na pockanie?
kokot
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 28, 2013 18:01
Zařízení: Sam

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od kokot »

Tak VLC je funkční, volání a SMS také. Jen mi nějak "vytuhl" launcher, takže jsem nainstaloval Apex (dle rad) a ten je zatím v poho.
Co ale nejde je spojení s PC, s Kies se to nespojí, ani ve Windows 8 není obsah telefonu (vnitřní paměť ani paměťová karta) vidět. Takže nahrání zálohy z Kies se nekoná, musím je tam přešoupat přes bluetooth z druhého telefonu. Nahrání stálo 700,-
koda222
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 25, 2013 10:28
Zařízení: p6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od koda222 »

Kde to udelali? Copak existuje oficialni verze tohoto firmware pro p6800? Ja mel za to, ze jen vlastni domorobo upravena... Jede ti wifi?

Kaxdopadne dik za info
kokot
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 28, 2013 18:01
Zařízení: Sam

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od kokot »

Ahoj,
je to Cyanogen mod, oficiální samozřejmě ne. Smartservis jsem našel tady na stránkách (odkaz nahoře). Je třeba si domluvit schůzku a donést přístroj a také USB datový kabel do Lublinské ulice v Bohnicích. Adresa provozovny je na stránkách uvedena, je to ale jednoduché, hned vedle Penny marketu. Hotové to bylo za necelé dva dny. Jenom jsem zatím nevyřešil propojení s PC, to mi nejede ani přes Kies /pochopitelně/, ale ani jako USB host.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

k*k*t píše:Tak VLC je funkční, volání a SMS také. Jen mi nějak "vytuhl" launcher, takže jsem nainstaloval Apex (dle rad) a ten je zatím v poho.
Co ale nejde je spojení s PC, s Kies se to nespojí, ani ve Windows 8 není obsah telefonu (vnitřní paměť ani paměťová karta) vidět. Takže nahrání zálohy z Kies se nekoná, musím je tam přešoupat přes bluetooth z druhého telefonu. Nahrání stálo 700,-
Jen doplním. Zařízení se s Kies nemůže spojit, jelikož nahraná ROM není od Samsungu. V tu chvíli nelze používat nástroje od Sansungu.

Po připojení tabletu k PC je standardně vidět vnitřní paměť i paměťová karta. Pokud se tak neděje, bude pravděpodobně problém v PC. Případně....zobrazí se po připojení k PC v tabletu ikonka USB v notifikační liště? Po kliknutí na ní se zobrazí nabídka, kde bude tlačítko "Spustit úložiště" a karta se v PC zobrazí.

Pokud nefunguje iVysílání, není to problém ROM, ale aplikace, která není optimalizována pro tuto verzi Androidu.

Jinak součástí přehrání je i následná podpora, pokud cokoliv nefunguje, v rámci objednávky problémy dořešíme. Stačí jen položit dotaz ;) Rád na něj odpovím. Většina drobností se dá řešit na dálku a většině případů je to jen špatné nastavení apod.
kokot
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 28, 2013 18:01
Zařízení: Sam

Připojení USB

Příspěvek od kokot »

Tak připojení přes USB k PC jsem neúspěšně zkoušel na čtyřech počítačích (Win 7 a 8) - zařízení nebylo rozpoznáno. Ještě můžu pro pořádek vyzkoušet XP.
Aplikace GooManager také nabízí ke stažení nový firmware, se kterým po rozbalení zipového archivu ale neumím dál pracovat.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Těchto tabletu jsme již několik prehravali a USB vždy fungovalo. U vašeho tabletu taktéž- vždy jej testuji. Je ale možné ze problémy způsobuje nějaká doinstalovana aplikace. Případně můžete získat Marketu vyzkoušet alternativní aplikaci pro odpojeni paměťové karty.

Aktualizace z goo neinstalujte. V přístroji máte vyzkousenou a upravenou ROM. Pokud si tam nahrajete cokoliv jiného, již není možné zaručit funkčnost.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Připojení USB

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

k*k*t píše:Tak připojení přes USB k PC jsem neúspěšně zkoušel na čtyřech počítačích (Win 7 a 8) - zařízení nebylo rozpoznáno. Ještě můžu pro pořádek vyzkoušet XP.
Aplikace GooManager také nabízí ke stažení nový firmware, se kterým po rozbalení zipového archivu ale neumím dál pracovat.

Ještě mě napadá, máte zapnuté: Nastavení > Úložiště > Menu (tři tečky vpravo nahoře) > Připojení USB k počítači > Zařízení pro média > zaškrtnout ?
kokot
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 28, 2013 18:01
Zařízení: Sam

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od kokot »

Ano, to bylo přesně to ono. Teď už vše funguje tak, jak má. Díky
Pompo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 12, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Tab 7,7

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Pompo »

Zdravím. Jsem čersvým majitelem SGT7,7 a teprve se ho učím. Mámale tyto problémy:
1. Chci si nahrát do něj muziku, ale můj NTB ho nevidí, i když SGT píše, že USB je připojeno.
2. Také se nemohu připojit na internet přes WIFI. Přípojné body vidím, ale prohlížeč se snaží připojit pomocí O2 a napíše, že připojení není k dispozici. To píše správně, protože ho nemám aktivované.
Poradí někdo?
Díky.
pixpix
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 25, 2013 10:09
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od pixpix »

Kies mi nabidl oficialni aktualizaci ceskeho Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800) s puvodnim Honeycomb firmware (XEZ) na ICS. Aktualizace na Android 4.0.4 probehla bez problemu, jen zmizel obsah plochy a musel se znovu nastavit Samsung account. Zda se, ze vsechno funguje a subjektivne se to zda sviznejsi. Aktualizaci jsem delal na Windows 7.

Mimochodem, obcasne problemy s pripojenim do Kies, kdy nepomohla oprava spojeni, jsem uspesne resil restartem tabletu i PC. Mohli by to udelat robustnejsi.
assassin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 01, 2013 6:07
Zařízení: gt-p6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od assassin »

Tak ja teda po par dnech zkouseni ics asi zkusim downgrade zpet na 3.2 - sice je tablet o neco plynulejsi a zreba lip chodi klavesnice, ale taky dost veci nechodi... Gmail klient nechce stahnout prilohy co neumi zarizeni otevrit, ebooks nejdou (vyhovuje mi jak tam makalo pdf)
Kazdopadne mi dost vadi ze nejde flash..ito ma reseni - jde doinstalovat,
Ale posledni kapka je asi prehravani videi, na 3.2 zabudovany prehravac prehral libovolne video a plynule, v ics neprehraje temer nic a bohuzel ani zadnej z playeru mi nejede v HW modu, takze hd videa cukaj apod. Zkousen bsplayer,vplayer,mxplayer, dice....

Takze dalsi zklamani z tohoto tabletu :-(
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

koda222
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 25, 2013 10:28
Zařízení: p6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od koda222 »

zde je odkaz na OFICIÁLNÍ verzi 4.1.2.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=43735061

- zkoušel to někdo, zda je tam čeština?
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů