Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

ahoj , zakládám tento post k tomuto tabletu , jelikož to tu ještě nevidím a zítra mi tablet přijde domů , napíšu první dojmy, ale určitě ho už pár lidí má doma takže pište pište jak jste nebo nejste spokojeni :)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od HanysR »

Ahoj, tak máš ho? Piš dojmy!!!!! Jedním okem po něm taky koukám :-)
anywherehome
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 06, 2009 6:57
Zařízení: nic

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od anywherehome »

ahoj, těšíme se na tvoje příspěvky!!!! :)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

ahoj , podotykam ze to je muj prvni tablet v ruce

zpracovani je perfektni , nikde nic nevrze
display je taky perfektni co dodat
optimalizace ok , zatim zadny zasek ani zaskub
baterka zatim nemuzu soudit

budu li moci rad odpovim
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

takze dalsi postrehy a budu trosku kriticky ( jelikoz je to muj prvni tablet tak se zatim smiruji s velikosti a vahou . ale oboji je myslim super )

prvni vytka je TW ale to je muj nazor stejne jako na mobilech ho ihned nahrazuji GO LAUCHER EX kde u prechodu obrazovek mi nepreblikavaji nazvy aplikaci coz me osobne u TW maximalne stve
druha vytka je ze mi v mym kusu v levym hornim ruzku jde trosku jakoby promacknout ne display ale okraj nad displejem , tezko rict jednou to jde podruhe to zas drzi dobre a jde to promacknout dole a pak zase naopak , no asi to musi sednout ale toto mi delalo i u netbooku HP za 11 tisic a pak to nejak sedlo navic jsem na takove malickosti absolutne haklivy takze normalnim lidem to vadit nebude jestli si toho vubec vsimnou

zvuk vyzkousim zitra jinak na prvni rozbaleni kde baterka je asi rada ze je trosku nabita tak si uz hraju 6 hodin a jeste funguje ale upozorneni na baterku uz zacalo pipat , ale vypada to slibne
jinak kdyz se tetka kouknu na display sgs2 tak se mi zda jakoby byl o neco vybledlejsi ( ten v mobilu ) i kdyz jsou oba stejne ale to bude mozna sugesce
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

To s tim promackavanim displeje- osobne bych to okamzite vracel a menil za jiny kus. To uz lepsi nebude a ani si to nesedne, neblazni...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

ja nepremackavam display ten sedi jak pribity ale uplne horni levy a i dolni levy ruzek tam kde se spojuje hlinikovy okraj a cerny okraj nad displejem ale to by asi taky nemelo byt co ?

tak jsem volal do SUNNYSOFTU a mam to poslat zpet ze mi to vymeni kus za kus tak snad nebude zadny problem , jinak zvuk je jak z sluchatek tak repracku ok , reklbych samsung standard - spokojen moc
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od P_L_ »

Bohužel se mi napsaný příspěvek nevložil, tak napíšu jen co mi hodně vadí:

velká spotřeba v pohotovostním režimu - nově nabitý tablet bez SIM karty za noc ztratil skoro 20% energie

problémy s poštovními účty
- stále přetrvávající problém s POP3 účtem na Seznamu, kdy se nestahují nové zprávy. Důvod vím, ale Seznam to řešit nebude, protože dodržuje RFC a systém zjišťování nových zpráv použitý Androidem bhužel nové zprávy na seznamu nemusí najít.
- nešlo mi nastavit IMAP účet dokud jsem nedal do tabletu SIM kartu. Konfigurace sice proběhla, ale aktualizace končila hláškou "Chyba připojení"

Kdyby existoval iPad v rozměrech P6800, tak je volba jasná
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

TMASKA: S napětím sleduji postřehy, také po něm jedním očkem pokukuji. Mimochodem, jaké návyky na nošení si pěstuješ? Toho se bojím nejvíce. Určitě jej nechci mít v batohu=mrtvé zařízení.
P_L_ : přesně tak...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

no zatim ho porad nemam , zatim neposlali novy
ale i tento tablet i jako vsecky mobily pred nim nosim v takove jakoby ledvince kde mam penize , doklady , zachranarsky nuz atd takze zadny problem
a ja z seznamem problem nemam ani na sgs2 ani na 7.7 ale pouzivam jen ze dam manualni aktualizaci coz mi staci , maila k praci nepotrebuju a jak mi prijde novy mail tak mi jeste operator posle sms , takze ja jsem ok :)
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od P_L_ »

S tím seznamem závisí na způsobu používání. Já maily stahuju do PC a na mobilu je mám jen pro informaci. PC pak stažené maily maže ze serveru až po týdnu. Problém je, že Seznam při POP3 dává seznam mailů, který není setříděný podle času přijetí a Android pak nové maily nepozná.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

Pokud nechcete resit tyto problemy tak si zalozte gmail ucet (nekomu to muze vadit) a nechte postu presmerovat, sam to tak delam a zadne problemy.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

http://tabletnet.cz/bleskovky/739-samsu ... video-test" onclick="window.open(this.href);return false;

co dodat
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od P_L_ »

aeon101 píše:tak si zalozte gmail ucet
Jasně, existuje více řešení jak problém obejít, ale v tom je právě ten problém. Dá se to obejít, ale proč to rovnou nefunguje?
TMASKA píše:co dodat
Že je to super, ale také to ukazuje na nevyladěnost systému. Něco chodí špičkově, ale uživatelské rozhaní není dokonale plynulé. Co mě opravdu točí je dokreslování webových stránek při posouvání. Jednoduše to trhá oči.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

pouzivam operu mini a no problem
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od P_L_ »

díky za tip, ale je to podobný, jako kdyby mi výrobce do auta dal hranatý volant a já ho pak měnil za kulatý ;-)

Je jasné, že tablet některé věci nebude umět a budu shánět vhodnou aplikaci, ale proč to co umí neumí dokonale? V tom vidím rozdíl mezi iPad a tímto tabletem. K Androidu by se hodil návod co vše nahradit něčím jiným, aby fungoval lépe. U iPadu stačí co doinstalovat aby uměl to, co neumí.

V podstatě jsem sem své dojmy psal jen proto, že jsem si přečetl různé články a i třeba srovnání výdrže, kde tento tablet byl nejlepší, ale dojmy jsou trochu jíné. K čemu mi je dlouhá výdrž, když se rychle vybíjí v době. kdy ho nepoužívám. Dá se s tím žít, ale je to kompromis u top zařízení. Kdo nemá s čím srovnávat bude nejspíš nadšený, já dnes mám názor, že je škoda, že neexistuje iPad 7.7 :tlem: Neměl jsem v ruce GT 8.9 nebo 10.1, ale dnes u této velikosti jednoznačně volil iPad. A to mi šílenství iFanoušků přijde směšný! :tlem:
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

chlapi potrebuju radu jestli mate z necim takovym zkusenost

po telefonicke domluve jsem zaslal tablet zpet s tim ze mi ho vymeni hned kus za kus ( zakoupeno prez internet )
ale dnes jsem se dozvedel ze to dany obchod poslal do servisu na uznani nebo neuznani reklamace coz pry muze trvat i 2 tydny

co kdyz mi to servis neuzna a ja vul jsem mel radeji vratit tablet v ramci 2 tydenni moznasti vraceni penez prez nakup po internetu a nic neresit

ze servisu to prijde za 2 tydny coz uz nebubu mit moznost vratit penize a v servisu reklamaci neuznaji a budu mit doma vrzavy a nedolepeny display za 15 litru :evil:
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

To, ze to poslali do servisu na vyjadreni je jejich problem! Ty mas pravo vratit z duvodu nespokojenosti, ci nefunkcnosti pristroje zbozi zpet a zadat bezplatnou nahradu, nebo vymenu kus za kus (pokud to byla internerova objednavka). Trval bych na vymene kus za kus...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

Safra, jak mail, tak reklamace i můj příspěvek:-) do tohohle vlákna nepatří, nějak se nám to zapleveluje.
Pokud chápu, doba reklamačního řízení se nezapočítává do záruční doby, předpokládal bych tedy, že ani do 14 denní vratné lhůty.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

svete div se , volal jsem na poradnu čoi , čiste pro informaci , jako to dle zakona je.

jelikoz jsem vul a priznal jsem ze tam neco neni v poradku a uveril telefonnimu rozhovoru s danym obchodem ze mi ihned vrati kus za kus ale oni to poslali na servis , dopadl jsem tak , ze musim az mesic cekat na vyjadreni servisu --- dvou tydenni lhuta na vraceni penez mi tim bohuzel vyprsi a jestli servis uzna ze je vse ok , budu mit doma samsung nedodelek - snad se tak ale nestane ( kdyby se servis stihl vyjadrit jeste do 2 tydnu ze je vse ok , tak bych to jeste mohl stihnout na vraceni penez --- ale vsichni vime jak to tu u nas v cr funguje )

bylo mi jasne receno - priste nic nepriznavat , nicemu neverit a vratit zbozi z jakehokoliv duvodu a pozadat vraceni penez

zatim jsem dopadl jak sedlak u chlumce ale budu muset verit servisakovi ze uzna ze je to vadny kus , jsem opravdu hodne nasr,ny :evil: takze pozor vsichni na podobne situace
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti