Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
mdavid1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 20:00
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mdavid1 »

Omlouvám se, nevšiml jsem si toho, ale díky za odpověď. Psalo se tu také o držáku do auta pro použití navigace. Já našel jen vše přes 1000,-. Dá se sehnat i něco levnějšího? Případně i HDMI redukci?
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od HanysR »

Levněji ano ale jedině ebay a neoriginál. Neorigo držáku se já bojím aby to dobře drželo. Jde o to abych nedal třeba 600,- a nakonec zjistil, že musím koupit stejně origo. Koupil jsem pouzdro na ebay, cena cca 350,- a pošta zdarma. Jsem zvědavý. Má tam i držáky, nabíječky apod tak se klidně podívej.

http://www.ebay.com/itm/Synthetic-Case- ... 8729569671" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

V pripade neznackovych veci a prislusenstvi bych byl opravdu opatrny. Spolu s tabem jsem koupil noname nabijecku do auta spolu s datovym a dobijecim kabelem za cca 300,- Kc. Kabel je ok, ale nabijecka zacala posledni dobou hodne blbnout a funguje uz jen pouze ve dvou polohach. To jeste obcas hodim oko, jestli opravdu dobiji.
Ale co je podstatne- drzak do auta se mi zdal byt hodne drahy, ale kdyz jsem videl cenu samostatneho car chargeru temer za 6 stovek...v jedne krabici teda dostanete drzak na sklo, audio kabel, datovy kabel + zdroj do zapalovace. Ano, origo je drahe, ale cely navigacni set se myslim oplati (pokud nechcete taba do pul roku vymenit za neco jineho). Zaroven se omlouvam, ale jako majitel Pluska nechci zakladat samostatne vlakno o prislusenstvi na 7.7. Ja jen ze jsme na stejne lodi a snad nekomu pomuzu.
juras_z
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 03, 2012 7:37
Zařízení: Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od juras_z »

Trochu mě utekla diskuze, ale držák mám z TS Bohemia (http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-s ... 39281.html" onclick="window.open(this.href);return false;) ale mají ho skoro všude (cena +- stejná). Zatím jsem ho použil jednou, nepříjemné je, že dost vrže. Nevím, jestli se to po úpravě polohy spraví nebo ne. Tablet musí být naležato, jinak zabere tolik plochy z výhledu, že je to asi už na pokutu... Jak už tu bylo napsáno, předpokládám, že je zapojený jiný pin, než u klasického datového kabelu. Jinak pecička je, že kabel má na konci kulatý konektor, kterým se připojuje do držáku a samsung konektor je na držáku. Tedy kabel samostatně pro dobíjení z PC použít nejde. Prostě pánové ze Samsungu to mají docela dobře vymyšlené. Vezmu-li v úvahu, že i obal stál okolo 1000 Kč + je nutné dokoupit sadu čtečka+USB a dále kabel na HDMI, je to celkem síla... Nicméně HW provedení je perfektní, stejně, jako hmotnost. Z hlediska velikosti musím říct, že mě 7.7 palce přijde jako limitní. Jsou chvíle, kdy bych uvítal 10 palců, při přenášení jsem ale za 7.7 palců rád. Jinak, jak tu byl srovnáván tablet 7.0 Plus - je si potřeba také uvědomit, že má nižší rozlišení. Neodladěnost prostředí u 7.7 je asi bez debat, ale vzhledem k vyššímu rozlišení je tu i vyšší zátěž při vykreslování...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

Safra chlapi, utratili jste 15k za placku a řešíte 400,- rozdíl v držáku s nabíječkou zvláště, že kvalita orig. řešení (zvláště baterie, CL a AC) je neoddiskutovatelná na rozdíl od noname šlaček?:-)
Diskusi sleduji, ale asi se pomalu přesouvám k Note, 7.7 je přeci jen příliš velká na nošení a věc v batohu je jako data mimo PC, tedy mrtvá záležitost:-)
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

Jsem rad za tvuj nazor Uni, tak hodne stesti s Notasem, pro mne Tab rozhodne mrtva zalezitost neni a nenosim ho ani v batohu...
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od HanysR »

No, ja bych do neorigo taky nikdy nesel. Drzak je uz vec kde se pozna kvalita a po zkusenosti s drzakem u Galaxy Note vim, ze Samsung tohle fakt umi. Setrit tady na tom je fakt blbost.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

aeon101: Jsem rád, že jsem třeba napomohl:-) Tab 7.7 po SW vyladění bude super věc, bez debat, ale zjistil jsem, že prostě potřebuji něco více použitelného....v pohybu. Wow efekt se nedostavil (aspoň tedy v pozitivním smyslu slova) a limitem je prostě kapsa, co není v kapse, jako bych neměl.
breby
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 09, 2010 17:37
Zařízení: Sony Xperia P
Bydliště: Česká Třebová

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od breby »

mam otazku jak je s videem? prehrava 1080p filmy v mkv nebo jste zjitili ze nejaky format filmu nepodporuje? a jeste jeden format *.m2ts dokaze prehrat?

diky moc za info

jedna se me o to ze obcas si chci prohlednout fotky z fotaku nekde jinde .o)) kdyz jsem mimo domov
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

Sice mam Plusko, ale to bude stejne. Jeste jsem se nesetkal, ze by Tab neco neprehral. Nativne tedy podporuje vsechny bezne formaty vcetne 1080 .mkv. M2ts bohuzel nevim, nemam moznost otestovat.
juras_z
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 03, 2012 7:37
Zařízení: Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od juras_z »

Co se týká držáku do auta na 7.7, testoval jsem ho minulý týden na delší cestě (kolem 800 km) celkově lze říct, že po úpravě polohy se vrzání zlepšilo - resp. nebylo prakticky postřehnutelné. Jedinou výjimkou byla D1, kde v autě v okolí Rohlenky vrzalo úplně všechno... Jediná věc, co mě maličko vadí je, že při spárováním přes BT s autorádiem funguje zvuk jen na telefon a tablet neumí přenášet zvuky normální. Pokud si spolujezdec pustí film, bylo by pěkné, pokud by šel zvuk přes rádio. Ale na tohle asi nikdo nemyslel...
Jen drobná odbočka k note - kolega si ho na konci roku koupil a je s ním velice nespokojený, protože vzhledem k velikosti má dilema - nosit druhý telefon nebo ne. Ale note nezvládá některé základní věci, které umí každý telefon (tedy v základu bez doinstalace apl. druhých stran). Jemu se nechce procházet fora a note "ladit" - a nadává na něj každý den. Je to na vkusu a potřebách každého. Ale já bych osobně pod 7 palců nešel, právě z důvodu, že chci mít tablet jako tablet a ne jako telefon.

Poslední drobnost - začala mě zlobit klávesnice - zasekává se. Musím ji občas popřepínat (různé druhy klávesnic) - tablet se na chvíli vždy zasekne. Restarty na to nepomáhají. Pravděpodobně je to problém po instalaci nějaké aplikace (nejspíš Smart Profiles). Docela mě to štve - osobně netuším, jak to řešit. Reinstalovat vše v tabletu se mě po pravdě moc nechce... Neáte někdo prosím radu??
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mino »

celkom dobra vydrz aj u LTE verzie

http://www.engadget.com/2012/03/21/sams ... eless-lte/" onclick="window.open(this.href);return false;
syndromx
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 11, 2010 18:32
Zařízení: Nokia 6230i

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od syndromx »

Zdravím, zvazuji koupi SGT 7.7 ale porad premyslim nad velikosti displeje a pouzity typ displeje. Mel někdo z Vás možnost porovnat 7.7 a 10.1/8.9? Myslite ze tech 7.7 je dostacujici? Kdyby mela nejaka vetsi verze Super Amole + displej tak neváhám, ale ted se nemuzu rozhodnout.

Edit: Jeste by me zajimalo jaky typ pametove karty pouzivate? Class 10?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

ahoj chlapi , i kdyz jsem tema zakladal dlouho jsem tu nebyl a mel jsem k tomu par duvodu , jak si nekteri vzpominate muj kus galaxy tabu 7.7 mel problem s tim ze nejen ale hlavne levy horni roh nad displejem smerem k okraji tabletu sel promacknout coz mi po asi 2 tydnech uznali v servisu jako reklamaci poslali uplne novy kus , byl jsem rad stestim bez sebe jak blecha a nemohl se dockat noveho kusu , ktery do par dnu prisel a svete div se po rozbaleni jsem mel skoro slzy v ocich , ano stejny problem jako driv :evil: takze jsem to uz vratil a jsem bez tabletu ale mam usetrenych 15 tisic za ktere jsem se rozhodnul letos pod stromecek neco si poridit , tak doufam ze do te doby neco prijde a ze vy jini uzivatele jste meli a budete mit v tomto smeru vic stesti
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od aeon101 »

Tak to mas teda kur... smulu..:-(. A to vydrzis az do vanoc? Pokud ano, tak bych se nebal. Letosek bude pro tablety velice vyznamny rok...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

narodil se mi prvni potomek , holka, tak chtic ci nechtic vydrzet do vanoc musim , vidim to na nastupce 7.7 nebo note
mdavid1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 20:00
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mdavid1 »

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s tiskem? Zkoušel sem to přes USB a mám i connection kit od Samsungu. Po připojení mi přístroj hlásí tiskárna připojena, ale žádný tiskový software mi ji nenajde. Mám Canon PM 270 a nainstaloval jsem si i jejich software a nic...
Díky
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od winand »

Chtel jsem se zeptat skrs nabijecku do auta mate nejaky tip na ebay.com?
V aute budu travit dost casu. Koupit jen strc do autozasuvky ktery bude mit 5V a 2.1A na konci ma USB nebo koupit nebo koupit klasicky vstrc do autozasuvky a na konci 30-pin koncovka. Proste potrebuju aby to plne nabijelo. Je tu moznost koupit origos zastrcku samsungu za 600kc.
mdavid1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 20:00
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mdavid1 »

Mám z ebay objednanou nabíječku i s držákem do ventilace. Omylem sem to objednal dvakrát, takže jedna sada bude k mání...
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od winand »

Hmm, tak jsem dokoupil vstrc usb do auta 2A pripojil origos kabel a nepomohlo to musi se holt pouzit origos nabijecka do auta.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů