Sony Tablet P / Sony Tablet S

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Sony Tablet P / Sony Tablet S

Příspěvek od Kolda.o »

Zakladam vlakno pro majitele techto paradnich a rozhodne originalnich tabletu. Zahajime dotazem, ktery jsem uz pokladal i jinde.

Tak kolik majitelu nas tu je? :-)
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Tablet P / Sony Tablet S

Příspěvek od Kolda.o »

Jinak osobne pouzivam Tablet P a nemohu nez doporucit. Skladny, rychly a rozhodne dobra volba pro individualisty :-)
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Sony Tablet P / Sony Tablet S

Příspěvek od aeon101 »

Kdes ho pls. kupoval a za kolik? Je moznost rozbehnout telefonovani u 3G verze? Jak se chovaji aplikace spojene do 2 displeju, jsou nejake problemy?
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Sony Tablet P / Sony Tablet S

Příspěvek od Kolda.o »

Koupen v ElviaPRO na Karlaku v Praze, maji i spoustu prislusenstvi. Pro telefonovani neni v A3.2.1. zadna podpora a tudiz nebezi. Jine dialery jsem netestoval pac telefon mam a tablet mi staci na datovani. S aplikacemi neni zadny problem. Muzes si je spustit na jeden displej nebo roztahnout pres oba. Je na to specialni SW tlacitko. Nasel jsem zatim jen dve aplikace ktere se s tim nepoperou a to je Lotus Notes Traveler klient a OfficeSuite. Pro obe je vzdy alternativa takze no stress.
Jedina na co upozornuji je skutecnost ze po medialni strance konkretne sledovani videa nebo prohlizeni fotek u aplikaci tretich stran je obcas malinko na houby, protoze ti pusti foto nebo video ve fullscreenu a predel displeju je malinko rusivy element. I toto se ale da vyresit a vzhledem k tomu, ze na filmy v tabletu nekoukam, pouzivam jej spis na emaily, web a poznamky tak mi to moc nevadi. :) Nekoho jeste zarazi nepritomnost cestiny, ale i toto jsem vyresil aplikaci LocaleSwitch. Aplikace ktere jsou v CJ tak v CJ jsou a u jadra systemu mi to rovnez nevadi.

Kdyz tedy rekapituluji tak je to super zarizeni ktere je jak z jineho sveta. Musi se ale respektovat nekolik skutecnosti, ktere obcas praci zesloziti. :-)
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů