Softwarové modifikace výrobců - rozdíly

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

Softwarové modifikace výrobců - rozdíly

Příspěvek od koblihjr »

Přátelé, minulý týden jsem se stal na pád dní majitelem Honeycombového tabletu Acer. Nějak mě moc neuspokojil, měl víc much, než jsem byl ochotný zkousnout, a tak nyní vybírám něco od konkurence. Oběhl jsem si všechny možné produkty, které se mi dostaly pod ruku a rád bych poprosil zdejší majitele vybraných modelů, zda by mě k nim něco napsali. Jedná se mi o zkušenosti. Popř. zda jednotlivé užitečné fičurky jde nasoukat navzájem mezi výrobci křížem krážem... To co má jako výhodu Samsung, vycucnout to a nahrát jinam?

Našel jsem a vybral jsem:

Samsung Galaxy Tab 8.9
- Líbí se mi nejkompaktnější velikost ze segmentu 10" tabletů
- přítomnost klávesnice Swype (jaktože má češtinu, když na oficiálních stránkách Swype ke stažení není???)
- velmi tenké tělo
- skutečně pohodlný multitasking při podržení klávesy domečku
- lišta několika praktických widgetů v dolní liště

LENOVO IdeaPad K1
- velmi praktické tlačítko pro návrat do pohotovostního režimu, nevím však, zda třeba není programovatelné. Poradí někdo z majitelů?
- třetí tlačítko vlevo dole při vyvolání seznamu aplikací má u jednotlivých miniatur klávesu s (X) pro zavření miniatury. Bohužel nevím, zda se jedná o skutečný multitasking, nebo je to jen na oko zavírání seznamu aplikací, který jinak nejde editovat
- speciální oblast s nejpoužívanějšími aplikacemi v kolečku vpravo dole, jde editovat

Asus Transformer
- u něj mě láká pouze podpora adhoc sítí, ale to jde po rootu "odemknout" u všech. Pravda?

Jsou zde uživatelé majitelé, kteří by mi chtěli svůj model doporučit/vymluvit (proč koupit a proč nekoupit?), abych byl víc v obraze?



MOC DĚKUJI VŠEM!
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Softwarové modifikace výrobců - rozdíly

Příspěvek od Radek Hübl »

Odpovím alespoň ohledně Swapu, Swype mam super smlouvu se Samsungem a proto CZ verze najdeš jenom u zařízeních od Samsungu. Proto verze na marketu je bez CZ.
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Softwarové modifikace výrobců - rozdíly

Příspěvek od Z80 »

od jiste verze firmware je adhoc u transformera i bez roota :)
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti