Ad-hoc site u Androidu Honeycomb

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

Ad-hoc site u Androidu Honeycomb

Příspěvek od koblihjr »

Zdravím, přátele. Jsem u platformy Android nováčkem. Přinesl jsem si domu Acer Iconii A100 a prekvapilo me, ze OS Android se neumí připojit k hotspotu vytvořenýmu telefonem. Mam ve své symbianove Nokii program na tvorbu AP a ten vytváří síť typu Adhoc. Dočetl jsem se, ze zadny Android neumí tyto sítě. Proc, není mi jasně.

Protože me ovládání Androidiho tabletu poměrně vyhovuje, uvažuji o něčem o chlupek lepším. Patrně vymenim za Galaxy Tab 8.9...
Můj dotaz, ac zacatecnicky a lamersky, zni: Mužů na tabletu provést root u všech tabletu podle jednoho návodu stejně? Bude mi pak na Galaxy Tabu 8.9 fungovat podpora Adhoc sítí? Pro me je tato vlastnost pomerne zásadní. Protože pokud nepůjde naučit zadny Android tablet adhoc sítě, je to krutý prohřešek.... :evil: :cry:
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Ad-hoc site u Androidu Honeycomb

Příspěvek od dufulo »

Ked vytvorim AP na mojom htc desire hd, tak s htc wildfire sa na neho pripojim.

Ale to si asi nechcel pocut :)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Ad-hoc site u Androidu Honeycomb

Příspěvek od Radek Hübl »

Vždy záleží na verzi ROM, kterou máš v telefonu, který se připojuje na Ad-hoc. Mám doma taky Ad-hoc a telefon s MIUI ROM se připojí v pohodě, ten samý telefon kde je originální ROM tuto síť ani nevidí natož aby se připojil. Existuje docela jednoduchý návod jak naučit i obyčejnou ROM vidět Ad-hoc, ale je potřeba ROOT telefonu.

Zde je návod jak na to.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů