Chyba při instalování ROMky 2.3.5

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
Odpovědět
HOLAS
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 14, 2012 10:55
Zařízení: SE X10 mini pro

Chyba při instalování ROMky 2.3.5

Příspěvek od HOLAS »

Zdravím, nevím kde dělám chybu, proto se obracím na vás zkušenější :)

Dostal jsem následující úkol: dostat android 2.3 do HD2, pohledal jsem nějakou ROMku, kde je i návod. BTW poraďte která ROMka 2.3 je "nejlepší" resp která vypadá dobře a kde jede drtivá většina funkcí (ne typ: tahle je ok, ale nefunguje wifi a camera). našel jsem tuhle ROMku http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1348922" onclick="window.open(this.href);return false; je tam i návod, zasekl jsem se, že jsem nebyl schopen nainstalovat magldr 1.13 recovery, na to jsem přišel, ale pak se tam dával CLK 1.5, tak jsem to tam dal taky. ok po resetu jsem se dostal do android recovery menu. Zmíněnou ROMku jsem nahrál na root SDkarty a přes recovery menu nainstaloval , při instalaci se mě to ptalo na wipe (dal jsem wipe) pak se mě to psalo na EU vs US t-mobile verzi (což jsem nevěděl, ale u jedné to hodilo error a nepokračovalo, u druhé možnosti se to nainstalovalo) a pak jestli mám magldr nebo CLK, jelikož jsem jako poslední instaloval clk, dal jsem clk. OK flash proběhl a napsalo se complete, nyní rebootujte a že reboot může trvat 15 minut, že bude vidět jen logo HTC. ale když stejné logo HTC bylo i po 35 minutách, usoudil jsem, že někde dělám chybu... nenapadá někoho kde může být zakopaný pes? popř nějaou jinou ROMku s návodem? Díky za ohlasy
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Chyba při instalování ROMky 2.3.5

Příspěvek od Pepa 3 »

Zkus tuhletu a instaluj ji jako verzi NAND (do paměti telefonu) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=905060" onclick="window.open(this.href);return false;
HOLAS
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 14, 2012 10:55
Zařízení: SE X10 mini pro

Chyba při instalování ROMky 2.3.5

Příspěvek od HOLAS »

super díky za radu, tahle jede :)
Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů