inštalácia Android problém

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
HTC-Miky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od HTC-Miky » pát pro 30, 2011 2:07

majo9 píše:Chcem sa opýtať pá vecí.
1. Čo je lepšie ? Mať ho na karte alebo v pamäti telefonu ?
2. Ak je v pamäti telefonu dá sa potom znova meniť ten adroid alebo je natrvalo ?
3. Skoro ako bod 1, že aké sú výhody spôsobu na SD alebo na mobile ? Možno je to aj jedno... :)
ad1: nižší spotřeba baterie,úspora paměťových systémových prostředků,vyšší operatibilnost.WM je myslim nakočku.Microsoft vůbec nevydává aktualizace,nebo jen takové tragédie a firemní propadák to byl asi dost velký,který jim polkl docela dost investic.
ad2: lze to vrátit,nikdy nic není na trvalo.Čti zde ve fórech,jsou tu bezva popisy
ad3:Už jsem téměř všechny uvedl v (ad1)

Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Příspěvek od Pepa 3 » pát pro 30, 2011 9:15

Rom NAND se vždy instaluje jen do paměti přístroje. ROM SD je na kartu.Jak už bylo několikrát řečeno, Nand je spolehlivější,nižší spotřeba atd, rychost atd.

HTC-Miky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek

Příspěvek od HTC-Miky » ned led 01, 2012 12:42

majo9 píše:Chcem si naišťalovať Android na môj HTC HD2. Zálohoval som všetko jak sa má, btw robím podla tohoto:
http://www.benweb.info/android-na-hd2#postTabs_ul_740" onclick="window.open(this.href);return false;
no a nastal problém s tým že keď som chcel inštalovať HSPL 2.08 tak mi vyhodilo error že mám mať verziu SPL 1.42 ( ako je v tom návode na obrázku ) lenže ja tam mám v boote SPL - 3.03.0000 XE.
Že si mám dať SPL na 1.42 a poto mto opakovať. Robil som len update OFiko romky Windowsáckej na 3.14 či jaká to bola. Nevie mči sa to tam zmenilo či čo.

No moja otázka znie ako docielim to aby som tam mal SPL - 1.42 HSPL ako je na tom obrázku :/

Ďakujem za odpovede.
Hledej v těchto fórech.Jsou tu kompletní postupy instalací různých ROM.Na tu instalační obrazovku se dostaneš,že stiskneš pod víčkem HARDRESET po jeho provedení nic jiného, že přidržíš tlačítko ovládání hlasitosti a na 5nebo10 vteřin stiskneš knoflik Poweru.A pak spustíš z rozbalenýho archivu rom kterou chceš,Hele,pročti si to tu fakt pořádně,je to tu.Nebudu to rozepisovat. Já to tu podle těch frajerů, co to tu popisují urobilo a fakt to jde.Musíš si tu vyčíst ale odkazy ke stažení souborů které je potřeba stáhnout a rozbalit.

Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Příspěvek od Pepa 3 » ned led 01, 2012 15:31

Majo9: Na předchozí stránce jsem ti popsal detailní postup, je osvědčený a spolehlivý. Musíš však instalovat předepsané soubory. Pokud máš již Rom 3.14, pak musíš pro odemčení telefonu použít soubor k odemčení "HSPL4". Pokud máš jiný odemykač než HPSL4, pak musíš do telefonu nejdříve nahrát jakoukoliv starší wm Rom, buď 1.66 nebo lépe 1.48. Ale daleko nejjednodušší je HSPL4, pak nemusíš nic přehrávat. Jestli nemáš soubory, dej mail do SZ a já ti je pošlu.

Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“