máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
Burrge
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř bře 11, 2009 10:48
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Dojčland - Praha - rodný Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Burrge »

gulii píše:3-4h??? To je šíleně moc málo ne? Na wp7 mi vydrží klidně 2,5 dne při napsání cca 100sms.
Mňo mně to i stačí, ale ta 2.3.2 mi to žrala neskutečně :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (10 srp 2011 17:46) --
matelkoxxl píše:Ja som si na GPS nahodil toto - https://market.android.com/details?id=c ... ss.gpstest" onclick="window.open(this.href);return false;. Len pred pár dňami som si dal ROM TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.5.5 a GPS chytila signál do pár sekúnd. Aj Sygic nemal problém so signálom.
Btw. teraz som pozeral, že vyšiel nový build TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.5.7 a v changelogu má toto -
v3.5.7: Updated to cm_bravo_159 base. Included tytung's GPS lib v2.0 NMEA.
Skús nahodiť túto verziu, možno rozbeháš tú GPS.
Hahahahááá...a já zrovna sem chci hodit toto vlákno - http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1100114, které se právě odkazuje na tuto aplikaci, která je ale samostatná. Jak správně píšeš, tak build 3.5.7 ho podle changelogu má v sobě, ale toto je případná jistota a potom co jsem ho ještě zkusil na buildu 3.5.6 a MIUI 1.8.5, tak GPSka mi naskočila ihned jak jsem něco co ji využívá otevřel, takže uvidím jak bude fungovat build 3.5.7 až jej tam dám na svou HD2, ale problém stále jeden a ten jediný a to je to, PROČ SE TELEFON PO NAHRÁNÍ APLIKAČEK NEUST8LE RESTARTUJE!!! Jasně, asi málo postředků, ale to pak na něj nemůžu dát vůbec nic jak jsem psal, že po přeinstalování novým buildem to šlape i po restartech úplně normálně, ale stačí už tak 10 aplikaček a zkoušel jsem různé instalovat, jestli to nějaká nedělá tzv. úmyslně, ale nedělá a telefon se stále restartuje!!! :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (10 srp 2011 17:50) --
gulii píše:3-4h??? To je šíleně moc málo ne? Na wp7 mi vydrží klidně 2,5 dne při napsání cca 100sms.
Jinak v takovém případě jsem za ty 3-4h rád a možná jsem to asi přehnal, protože je fakt, že to vlastně vydrželo u té 2.3.2, pokud jsem měl telefon neustále v ruce a něco na něm dělal, u té 2.3.4 a nyní 2.3.5 je to mnohem více, ale normálně v safe modu (šáhnu na něj minimálně) to vydrží den minimálně a je to jistě dáno i stavem baterie neb já mám HD2 od podzimu, konkrétně od začátku září 2010, takže tomu bude rok, a když ten telefon tak 3x denně dobíjíš, tak ta baterka dostane ale pekelně zabrat a jde pomalu a jistě do háje!!!
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od gulii »

děkuji za info... no mi právě jde o to, abych nemusel tak nabíjet :)
Burrge
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř bře 11, 2009 10:48
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Dojčland - Praha - rodný Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Burrge »

Tak potom koupit 2. náhradní :-D

-- doplnění předchozího příspěvku (12 srp 2011 18:06) --
gulii píše:Ptal jsem se na to už v jiném vlákně, ale tam mi nikdo neodpověděl. Jak se pohybuje nyní výdrž baterky, na kolik h se při normálním použití dostanete? Děkují.
Jestli jsem Tě pochopil správně, tak Ty si řešil stejný problém s restartem telefonu jako já ju? Pak se podívej na toto mé téma jak se to nakonec dalo konečně dohromady!!! ;-)

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 01#p218201
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Zdravim, potreuju poradit panove, sem novacek a vubec si nevim rady, jak stahovat z xda. Zargistovanej jsem, ale nevim jak sahovat, chtel bych konkretne tuto romku, ale zaboha nemuzu najit nikde zadnej odkaz. Diky za odpovedi.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Zkus to tady. http://android.hd2roms.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Dik, ale to me hodi zase na stranky s tou romkou na xda, sem prihlasenej, ale nevim, kde ji stahnout, nevidim zadnej odkaz..
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Jiří Hanč »

CTRL+F (hledani) - zadej download a pak klikni na jeden z odkazu (mirror 1-5) a odhadoval bych, ze pouzivas MAGLDR...
Download:
-Current Version v3.5.8:
MAGLDR md5sum 0cbade892952d09c5bbec57b06575e54: Mirror 1 | Mirror 2 | Mirror 3 | Mirror 4 | Mirror 5
cLK md5sum 554f879760e9897ad0e9bb58c2ecaecd: Mirror 1 | Mirror 2 | Mirror 3 | Mirror 4 | Mirror 5
BTW. Vysla verze 3.5.8 (Bravo base 166)
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Super, diky moc uz to facha...jeste davam ted podruhe novou romku, myslite, ze mam udelat Task29, pochopil sem, ze to smaze velou pamet a poradil by nekdo jak na to? jak pouzit Task 29? DIky moc.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 17, 2011 14:20) --

Jo a jeste vlastne, ted sem ji stahl a narazil sem na to same, jako nekolikrat. kdyz ji stahnu a rozbalim, tak tam slou 3 slozky Boot, Meta-inf a system, zadnej sousteci .exe kdyz sem stahl tu 1. tak tam normalne bylo po rozbaleni daf.exe
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Vstoupit do botloaderu,(zeleno bílo červená obrazovka) Z vypnutého telefonu zmačknout tlačítko hlasitosti dolů,držet a zapnout telefon. Potom připojit USB, objeví se info o připojení USB na dispeji a pak v PC spustit exe Task 29. Po smazání nutno vytáhnout baterii, protože zůstane jen bílá obrazovka , zmačknout tl.hlas.dolů a zastrčit baterii...botloader a pokračovat v instalaci souborů. Nejprve Rádio 15,50,14, pak DFT Leo Magldr 1,13, pak přes USB flasher CWM recovery 3.2.0.0,, a nakonec bod 8,AD recovery instal zip from SD card. Romku musíš mít předem nahranou a zabalenou na SD kartě.(to jsou ty 3 soubory).
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Ok diky a kdyz chci NAND Android a ne ho ukladat na sd kartu? to potrebuju najit tu verzi Nand, ale co sem tak stahoval, tak vzdycky to byly ty na kartu?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Sorry, popsal jsem ti postup právě NAND instalace, ale jiné romky. Používám Nexus 2.9 .Koukni sem na ten přehled. http://android.hd2roms.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Jo uz te chapu, dam ji na sd a pak ji nainstaluju z sd karty a po instalaci muzu sk kartu normalne smazat vid? a pri Task29 mam vyndat sd kartu, aby se taky nevymazala?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Ne,SD kartu vytahovat nemusíš, Task 29 se týká jen telefonu a jeho paměti.S Typhonem zkušenosti nemám, pokud by si stál o podrobný návod k Nexusu,tak dej vědět.
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Jo a jeste prosimte, jak udelam Task29, tak tam pak dam radio, magdlr a rovnou uz pres bootloader nainstaluju romku ne? ptz jak pises cwm, ze mam jeste nainstalovat, tak ten sem nepouzil poprvy nebo to musi byt taky?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Instalace ROM Aneroid Nexus 234 místo WM

1. SD kartu smazat,naformátovat a na ni nakopírovat Android Rom Nexus 234.Ginger.

2. instalace HSPL 4 připojit USB přes active synchro a v PC spustit exe
soubor HSPL a vybrat verzi 2.08. SPL-je opět uzamčení

3. instal Task 29 kompletní smazání paměti:
Z Androidu:
Vypnout tel. Podržet tl. Hlasitost dolů + tl.ukončení hovoru,(nebo
vyjmout a znovu zasunout baterii)
3 barevná obrazovka, připojit USB a v PC
spustit exe.soubor. Po ukončení vyjmout baterii, zamrzne na
bílé obrazovce.

4. instal Radio Rom 2.15.50.14 3 barevná obrazovka, připojit USB
a v PC spustit exe soubor.

5. instal MaGLDR v.13 3 barevná obrazovka, USB připojit a v PC spustit exe.
Soubor MaGLDR (Rom update utility exe)

6. instal Clockwok Mód (záloha,obnova) Zapnout tl.položení hovoru a držet,naběhne
MaGLDR, tl.hlasitosti vybrat bod 4. USB Flasher, tl.
zvednutí hovoru potvrdit, připojit USB a spustit soubor
DAF exe. MaGLDR CWM (recovery)

7. instal rom vypnutý tel.zapnout a držet tl.položení hovoru,naběhne
MaGLDR, vybrat bod.8 – AD recovery, naběhne recovery, tl.
Hlasitosti vybrat instal zip from SD card (choose zip, from SD
Card.vybrat soubor rom a spustit tl. zvednutí hovoru

Záloha - vstup do MaGLDR, AD recovery, Back UP.
Obnova – AD recovery, restore, vybrat zálohu z SD karty a spustit.

HSPL 4 je jen v případě,že nemáš ještě odemknutý telefon.
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Tak se podarilo, android je nahozenej, diky moc za radu, takze az budu chtit zkusit jinou romku, jenom ji hodim na kartu a pres cwm ji nahodim ne? jenom muzu teda ted z ty karty vymazat ten android ze jo? a jeste jeden dotazek, kdyz hd2 ted nebudu asi 3 tydny pouztivat, mam ho nechat normalne zaplej s baterkou v telefonu nebo ji mam vyndat a telefon teda vypnout? vim, ze to sem nepatri, ale jenom rychla odpoved. DIky moc.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

telefon můžeš vypnout,ale baterku určitě vytahovat nemusíš.
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Ok diky a prosimte, jak je tos tiu katou muzu ji vymazat? a chci se zeptat, kdyz zapinam telefon, tak se zobrazi magldr a pise se tam, ze nabiha system, to je normalni nebo se to da nejak vypnout?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Když ho zapínáš z úplně vypnutého stavu,taj je to asi normální. Kartu vymazat můžeš. ale pak si v CWM udělej zálohu, kdyby ti něco zabloudilo nebo zamrzlo, aby si mohl aplikace a data obnovit.Zálohu,tu si teda pak na kartě nech. (Magldr, bod 8,záloha a obnova. Back Up.)
arties89
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 15, 2011 15:32
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od arties89 »

Zdravim, chtel sem vyzkouset Rafdroida, tak sem ho tam dal, podle postipu, jak mi napsal Pepa a vsechno v poho, zadna chyba pri zapinani nic, jenom se ale rozviti uvodni okno Rafdroid a nic, mam ho takhle zapli tak pul hodky a porad jen sviti a nic, to je bezny, ze takhle poprve nabiha dlouho, neni to treba tim sense?
Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů