Android NAND na HTC HD2 (Leo) - diskuze

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
Odpovědět
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od Milan Pištělka »

Ta verze 3.7 není ještě dobře doladěná. Momentálně nejlepší se jeví Mdeejay eVo Sense
v2.3 rEVOlution (27.10.10)
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od Vegan »

OK no beru v potaz :-/. Jinac tedy dalsi BUG je ten ze pri nabijeni neni vydet karta :-(
somro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 25, 2010 17:45
Zařízení: htc hd2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od somro »

t.prochazka píše:
Relick píše:1) Jestli kdybych si tam dal verzi se Sense, jestli jde to Sense vypnout, kdyby mě omrzelo a mít tam normal Androidovou plochu s google vyhledavačem atd... Jde to?

2) Jak je to s češtinou do Androidu? Jedno video na Youtube bylo od nějakýho Čecha a měl všechno pěkně v češtině. Jazyk se vybírá až po spuštění Androidu nebo se musí stáhnou nějaká spešl CZ verze..?

3.) Btw když už se zmiňuju o google widgetu, jaký máte zkušenosti s tim hlasovym vyhledáváním? Funguje vám to dobře? Já to viděl jenom na kámošovo Galaxy a běhalo to pěkně a když ne, tak si člověk aspoň užil dost srandy.
A co taková Google SkyMap?
1) Sense jako plocha je aplikace jako každá jiná, stačí nainstalovat jakoukoliv jinou, používám LauncherPro a Android se vás při každém stisku home zeptá, na kterou chcete jít :-) Samozřejmě jde jednu z nich nastait jako výchozí a pak se už neptá, ale v nastavení se dá kdykoliv vrátit k nové. Mě se na HTC sense líbí hlavně dialer, lockscreen a kontakty (hlavně možnost seskupovat google kontakty s facebokem nebo linkedinem. Naopak nastavení bych chtěl s Cyanogenu :-( Škoda jen, že výměna systémových aplikací je docela problematická :-(

vies mi prosimta povedat odkial si stiahol SWOX lebo googlim a nic

prosimta vies mi povedat odkial si stiahol SWOX lebo akosik googlujem a nic asi som slepi

2) Až na malé výjimky (viděl jsem zatím jeden build) jsou všechny buildy vždy s češtinou, plně lokalizované.

3.) Dají se hlasem diktovat i SMS, ale musí to pak člověk opravovat, občas nějaké slovo zkomolí. Teď jsem si nainstaloval SWOX a to pak Android umí i velmi pěkně mluvit česky, když mi někdo volá, přečte telefon jeho jméno.

Google Sky Map v nových buildech díky opravenému kompasu funguje perfektně.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 28, 2010 20:49) --

vies mi prosimta povedat odkial si to SWOX stiahol lebo googlim a nic
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od t.prochazka »

Swox jsem stáhnul z marketu, je potřeba základní knihovna a pak podpora češtiny za cca 14kč
darny
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 30, 2009 8:04
Zařízení: HTC

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od darny »

Je to divný, ale: Ve službě Android Market nebyly nalezeny položky odpovídající hledání: SWOX

Mám stejný market?????
Relick
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 26, 2010 22:55
Zařízení: HTC HD2 (žíznící po Androidu)

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od Relick »

Díky za reply.
Já si od Sense možná i docela rád odpočinu.. Chystám se koečně androida vyzkoušet,zatim pouze na offic. ROMce 1.66. Btw nevíte kterej build by na oficiálce běhal nejlíp? Nechci zatim přeinstalovávat romku kdyby se něco pokazilo, abych měl ten záchytnej bod..

A ještě bych se chtěl zeptat na záruku-když pomocí HSPL flashnu potřebnou radio rom, bude to stát v cestě případný reklamaci kdyby sem jí někdy potřeboval uplatnit?
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od hil »

Nebude, pokud to vrátíš zpět do původního stavu.
somro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 25, 2010 17:45
Zařízení: htc hd2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od somro »

Milan Pištělka píše:Ta verze 3.7 není ještě dobře doladěná. Momentálně nejlepší se jeví Mdeejay eVo Sense
v2.3 rEVOlution (27.10.10)
mam pocit ze zvuk z repraciku pri telefonovani je strasne slabii :(
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od t.prochazka »

darny píše:Je to divný, ale: Ve službě Android Market nebyly nalezeny položky odpovídající hledání: SWOX

Mám stejný market?????
Tak to se omlouvám, on je to SVOX :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (ned říj 31, 2010 18:06) --
somro píše:vinikajuca aplikacia. oplati sa https://www.mylookout.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Já jsem zase našel tohle:
https://www.mobiledefense.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale nezkoušel jsem zatím ani jednu. Docela by mě zajímali zkušenosti s kteroukoliv z nich... Nebo existuje ještě něco lepšího?
darny
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 30, 2009 8:04
Zařízení: HTC

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od darny »

To: Relick Na ROM 1.66 běží dobře Froyo 3.2. Pokud nechceš risknout ztrátu záruky, nechej orig.ROM. Pokud umíš odemknout a zas zamknout telefon HSPL a SPL - od Cottuly, není nic snažšího, než si natáhnout tu nejořezanější ROM a k tomu Android.
Byl to někde dotaz na zobrazování adresáře podle příjmení, nikoli podle jména. Je to jen o nastavení přímo v telefonu. V Androidu dám upravit, klepnu na jméno a dám zobrazit jako: 1) jméno, příjmení nebo 2) příjmení jméno. Zatím jsem nepřišel na to, jak to udělat hromadně. (Taky mě to se**) Kontakty vyhledávám podle přijmení (listování v kontaktech) a ještě je prodblém s diakritikou. Pokud mám kontakt na Š, Č nebo nějaké jiné písmenko s diakritikou, tak mi nejde najít.
Má někdo nějaký nápad?????
sGalaxycz
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř črc 28, 2010 11:17
Zařízení: Samsung Galaxy S

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od sGalaxycz »

hledat jako v T9 a vubec do kontaktu nelizt..kdyz chci najit treba jmeno Šikula - staci napsat ikul a srovnani podle jmena a prijmeni..na co? proc vlastne lizt do kontaktu (lide)?

me osobne teda 3.2 hrozne blbne..mp3jky neumi prehrat v kuse..cely system tak nejak laguje..nevim jestli to je data.img..ale u 3.1 to bylo o poznani mene...

neskutecne se tesim na NAND, protoze neni to porad idealni..nektere operace nahodne hrooozne dlouho trvaj. lagy systemu atd..atd..
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od Milan Pištělka »

Když některý build blbne, je nejlepší ho opustit a zkusit jiný. Už je jich přes třicet.
Momentálně se jeví jako nejlepší tento build [BUILD][27.10.10]Mdeejay eVo Sense v. 2.3 rEVOlution [kernel:hastarin R7.7]
sGalaxycz
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř črc 28, 2010 11:17
Zařízení: Samsung Galaxy S

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od sGalaxycz »

kdyz nejde pouzit data.img , proto zustavam porad na stejnem :-(
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od premikkoci »

Doporučuji použít kernel hastarin r8. Je novější než 7.7.
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od prcek15 »

Já používám FroyoStone Sense - V3.2 s Kernelem hastarin r8 a nemohu si na nic stěžovat. :)
darny
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 30, 2009 8:04
Zařízení: HTC

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od darny »

Naprostý souhlas.....
sGalaxycz
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř črc 28, 2010 11:17
Zařízení: Samsung Galaxy S

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od sGalaxycz »

tak jsem u froystone 3.2 presel take na hastarin r8 - zatim vypada, ze je to jina kava..

-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 03, 2010 9:34) --

jeste se chci zeptat jestli ten hastarin r8 kernel jste nahravali i ty soubory do /system a pak ten gscript..

ja to neudelal a na hastarin r8 me nejde se pripojit na wifi (chyba wifi hlasi) muzeto souviste s timto?
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od t.prochazka »

Milan Pištělka píše:Když některý build blbne, je nejlepší ho opustit a zkusit jiný. Už je jich přes třicet.
Momentálně se jeví jako nejlepší tento build [BUILD][27.10.10]Mdeejay eVo Sense v. 2.3 rEVOlution [kernel:hastarin R7.7]
Je zajímavé, že zrovna tohle je první build, který mi vůbec nenabootuje (a to ani s čistým data.img), naběhne až skoro na úvodní obrazovku, pak se vypne a znovu nabíhá (od animace Androida) a tak pořád dokola. Všechny ostatní buildy mi jinak fungují.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 04, 2010 7:15) --
sGalaxycz píše:jeste se chci zeptat jestli ten hastarin r8 kernel jste nahravali i ty soubory do /system a pak ten gscript..

ja to neudelal a na hastarin r8 me nejde se pripojit na wifi (chyba wifi hlasi) muzeto souviste s timto?
Ty soubory do system jsou samozřejmost, je nutné je nahrát při každém upgradu kernelu, jinak skutečně nefunguje Wifi.

Jinak konečně snad opravená RIL knihovna, bez neustálých problémů s mobilní konektivitou:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=824413" onclick="window.open(this.href);return false;
Už jen to zamrzání způsobené pohybovým senzorem a NAND :-)
No a pak by ještě bylo super funkční AGPS :-(
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od Milan Pištělka »

to t.prochazka:
je to způsobeno tím, že v souboru startup.txt je jeden špatný řádek navíc. Ten je třeba smazat a pak to jede.

set cmdline "wifi.mac_address=00:11:22:33:44:55"
sGalaxycz
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř črc 28, 2010 11:17
Zařízení: Samsung Galaxy S

Android na HTC HD2 (Leo) - portace přes HaRET

Příspěvek od sGalaxycz »

co presne? po vymazani zacne fungovat AGPS?

jinak jedu sice na starym hastarin 7.7 a Mdeejay_evo_sense_2.3 a uzasnyyyy..
Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů