Nové HTC 7 Pro - opakované restarty a duhová obrazovka

Diskuze věnovaná chytrému telefonu HTC 7 Pro s hardwarovou QWERTY klávesnicí
Odpovědět
janmoris
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 08, 2007 18:25
Zařízení: Lumia 735
Bydliště: Holešov

Nové HTC 7 Pro - opakované restarty a duhová obrazovka

Příspěvek od janmoris »

Dobrý den všem, pokouším se vyřešit problém s mým telefonem.
Dostal jsem darem nový HTC 7 Pro, přivezený pravděpodobně z Asie, v krabici, pěkně zabalený, nicméně bez záručních listů atp. Srdce zaplesalo, bohužel jen na čas.
Telefon jsem aktualizoval na současné nejnovější verze OS 7.8, synchronizoval. Vše O.K.
Po týdnu se telefon při hovoru samovolně vypnul, pak opět normálně naběhnul. Restarty se pak začaly objevovat stále častěji. Telefon vypnu a většinou hned naběhne.
Někdy se objevuje tento text: Storage card not work, Your storage card has changed,is damaged,or non-complaint. To fix this turn off ur phone or replace it with a new complaint card.Then you'll need to reset your phone to original factory settings. To reset your phone refer to the owner's manual." Další následující možnost je "You can make an emergency call or turn off. V jednom případě se telefon zasekl na obrazovce, kterou už jsem jednou viděl při flashování na Windows mobile (HTC Raphael nebo Touch Pro), tehdy to bylo označeno jako Bootloader.
Zdůrazňuji, že jsem do OS nijak nezasahoval, instalace všech aplikací proběhla vždy standardně přes Marketplace.
Vím, že HTC 7 Pro má vyměnitelnou paměťovou kartu - poraďte prosím - pomohla by případná výměna paměťové karty?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nové HTC 7 Pro - opakované restarty a duhová obrazovka

Příspěvek od htcjirka »

Zcela urcite ano, jedna se o poskozenou, "nakopnutou" pametovou kartu, ktera slouzi jako pamet.Casty problem u WP7 generaci ala HTC..
janmoris
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 08, 2007 18:25
Zařízení: Lumia 735
Bydliště: Holešov

Nové HTC 7 Pro - opakované restarty a duhová obrazovka

Příspěvek od janmoris »

Jirko moc díky za odpověď. O druzích a velikostech karty jsem už něco stihnul načíst v paralelních částech fóra. Dovolím si ještě otázku - v případě, že kartu vyměním: Znamená to, že instalace WP 7.8 je uložena na této kartě (čeká mě tedy instalace nové verze OS) anebo je v nějaké jiné část hardwaru a tedy mě bude výměna karty stát pouze uživatelská data (což vyřeší záloha)?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nové HTC 7 Pro - opakované restarty a duhová obrazovka

Příspěvek od htcjirka »

Vymenou karty po spusteni probehne HR, nabehne ti system jako byl pri koupi.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů