Klávesnice

Diskuze věnovaná chytrému telefonu HTC 7 Pro s hardwarovou QWERTY klávesnicí
Odpovědět
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Klávesnice

Příspěvek od Liwstter »

Zdarec,

Nezdá se mi pevnost klávesnice u mého telefonu. Tak hrozný výsuvný systém jsem ještě neviděl. V zasunutém stavu nedrží a dost se vyklá. Není vůbec pevná, nedrží. Nechce se mi věřit že by to borci od HTC takhle odflákli.
Další věc je zasouvání. Zasunutí vysuté klávesnice si představuju tak že ji za jednu stranu jemně stlačím a klávesice hladce zajede. U mého telefonu musím zasouvat buď stlačením na středu a to se někdy nepodaří, nebo tlačit na obou stranách současně. Při stlačení pouze jedná strany klávesnice se mě šprajcne druhá strana protože se zasouvá šikmo.
Fakt tomu nemůžu uvěřit, celé je to děsně nepraktické.

Je tohle normální nebo mám vadnej kus?

Díky za odpověď
DSC00378.JPG
(91.02 KiB) Staženo 3 x
DSC00379.JPG
(84.98 KiB) Staženo 3 x
DSC00380.JPG
(111.47 KiB) Staženo 3 x
DSC00381.JPG
(101.43 KiB) Staženo 3 x
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Klávesnice

Příspěvek od steelspace »

To rozhodně normální není. Klávesnice musí být při plném vysunutí/zasunutí naprosto rovná a pevná.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Klávesnice

Příspěvek od htcjirka »

U HTC 7 PRO je uplne normalni, ze at uz pri vysouvani ci zasouvani musis tlacit rovnomerne,tedy vysouvat obe strany stejne,jelikoz tam premahas dve pruziny,ktere jsou za a/ hodne hodne pevne a za b/ delaji i nasledne "vystreleni" a sesikmeni displeje pri vysunuti,"zastreleni" pri zasouvani.
Kdyz zatlacis v zavrenem stavu ci pri vysouvani pouze na jedne strane je uplne zcela normalni, ze ten displej takto vychylis oproti druhe strane.Neni to ani vadnym kusem,ani spatnym zpracovanim,ale vlastnosti a logikou vysuvneho mechanismu.Skoda,ze jsem to nenafotil ,kdyz jsem mel jedno ze svych HTC 7 PRO rozebrane.Znova opakuji,nauc se HTC 7 PRO otevirat,nemuzes tlacit pri otevirani ci zavirani pouze na jedna strane,premahas dve ruzne pruziny a mechanismus ,ktery nema pevne u sebe ukotvene kolejnice po stranach nebo jak bych to lepe napsal.V recenzich ci videu,kazdy zavira ci otevira HTC 7 PRO bud tlacenim uprostred ci rovnomernym pusobenim prstu po stranach,nikoliv pusobeni sily jen na jedne strane.Je to tak od zacatku tak zamysleno a ani jednou me to neprislo nelogicke.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Klávesnice

Příspěvek od kome »

Obecne to plati temer u vsech mechanismu vysouvani klavesnic ,ze je potreba tlacit bud na obou stranach ,nebo uprostred, jinak se to vzprici. Delalo to snad vse co jsem mel.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Klávesnice

Příspěvek od htcjirka »

U HTC 7 PRO to plati dvakrat,diky nestandartni konstrukci.
Divim se,ze se nad tim nekdo pozastavuje.
Zalezi na konstrukci,jsou i modely ,kde se to neprici a lze lehce vystrcit klavesnici lehkym zatlacenim jen na jedne strane.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Klávesnice

Příspěvek od steelspace »

To se divím, měl jsme S710 a tam to bylo úplně jinak.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Klávesnice

Příspěvek od htcjirka »

U HTC 7 PRO je to ujplne jinak resene,zcela neporovnatelne reseni s jakymkoliv jinym druhem vysouvaciho mechanismu,svym zpusobem originalni.Horsi ale urcite ne.
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Klávesnice

Příspěvek od Liwstter »

To jsem přesně chtěl slyšet. S naučení zavírat klavesnici nemám problém, beru to prostě tak jak to je.
Věřím že nejsem sám kterého překvapilo konstrukční řešení. Pevnost celého systému porovnávám s nokií N97. Pravda že je vysouvání řešeno jinak, ale v zavřeném stavu klávesnici nevyhneš. Trochu mě to mrzí, že jsem si htc 7 pro nevyzkoušel někde na prodejně, vědět o tom dávám ruce pryč + wm7. Jednoznačně zklamání.
Každopádně díky za reakce.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Klávesnice

Příspěvek od htcjirka »

Vzdyt to vyhnuti nicemu nevadi,drzi to pruziny,to neni zadna vada nebo ze to neni pevne.Oproti N97 je zpracovani uplne nekde jinde a na lepsi urovni.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů