ROM 1.24.401.01 build 7389 - NoDo update

Diskuze věnovaná chytrému telefonu HTC 7 Pro s hardwarovou QWERTY klávesnicí
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Jiří Hrma »

ok, prima, takže to má opravdu na starosti NoDo update, to jsem chtěl vědět :)
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Rodsten »

Mě by ještě zajimalo, jestli se už dá s NoDo připojit i ke skrytým WiFi sítím ?
tom028
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát kvě 23, 2008 9:52

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od tom028 »

Presne, to me take zajima. Byl jsem vcelku prekvapen, kdyz jsem zjistil, ze to WP7 neumi... Ale verim v napravu. Jsem optimista :D
Dad
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 24, 2007 19:27
Bydliště: Tábor

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Dad »

Bude to znít blbě, ale nevíte jak do toho dostat WM 6.5 ... (vytvořit si rychlejší HTC PRO 2 ) :tlem: :tlem: :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dad: Tohle nijak nejde.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od morro »

Dad: To prozatím možné není a až bude, jestli bude, tak Windows Phone budou tak daleko, že toto nikoho nenapadne
Uživatelský avatar
Johnyx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 17, 2010 19:02
Zařízení: HTC Sensation XE, Asus N75S, AKG K430
Bydliště: Slovensko - západ

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Johnyx »

Zdravím všetkých
Mám jednu otázku nakoľko som vo WP7 začiatočník.
Mám HTC 7 Pro a hneď ako som ho po kúpe pripojil k ZUNE, stiahol si NoDo. Teraz mi ale nejde odomknúť a neviem, kde zobrať predchádzajúcu ofiko verziu ROM bez NoDo. Cez ZUNE sa obnoviť už nedá a teda by som sa rád spýtal, či tento problém niekto riešil a vie mi poradiť - všetky možnosti ktoré som našiel na fórach som už vyčerpal - nič nefunguje. Bez toho odomknutia je to katastrofa, pretože tie predvolené zvonenia sú hrozné a bez navigácie to môžem mať aj N3310 :)
Ďakujem za každú radu
Dad
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 24, 2007 19:27
Bydliště: Tábor

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Dad »

Ahojky
Zajel jsem za kámošem co má HD2 nahrál do nich WM7 a opravdu hrůza! Souhlasím že se jedná o nejhorší soft a to bohužel i s poslední verzí. Grafika je úžasná (když se rozjede) Ale uživatelsky na práci nepoužitelné. To má Jirka pravdu .... po "fleši" na Androida klasika vcelku není co vytknout, mladej systém a umí co umí.. Ale po nahrání WM6.5.. nádhera, rychlé svižné, funkční a použitelné.(škoda že HD2 nemá klávesnici) Nevím jaký je rozdíl mezi HD2 a 7PRO, Ale snad kluci s XDA-developru něco uvařej co bude použitelné. Pokud ne tak asi nemá cenu kupovat nové zařízení protože to vypadá že vývoj se zastavil :-) A je pravda že je otázka zda Mrkvosoft něco někdy dodělá. Možná se dřív objeví mimozemská civilizace a věnuje nám nějakej její muzejní systém :-D . . . No a kam dál tedy :?:
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od premikkoci »

Akorát, že na HD2 neni verze s NoDo. Docela mě zajímá jak na telefonu "pracuješ" a popřípadně jakou máš profesi?
Dad
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 24, 2007 19:27
Bydliště: Tábor

NoDo update pro telefon HTC 7 Pro

Příspěvek od Dad »

Jak říkám jsem Instalatér opravář alias dělník informačních technologií :tlem: v překladu servis bankovních a pokladních systémů. Jinak mam HTC pro2. Přeposílám části meilů a smsek, dále vyplňuji formuláře a něco i na stránkách takže převážně práce s textem,kopírování, přeposílání a občas ji přiděluji i kolegům. Dělám i v excelu a občas si prohlídnu nějaký návod který je třeba v PDF. Vzdálenej dohled jsem vzdal. Za cca 3 měsíce mam 1000SMS a asi polovinu mailů.(pak htc skoro nejede a vše smažu) A navigace když bloudím. A jinak volám pře BT protože bych si HTC musel přidělat izolepou na ucho ;-) Takže asi tak ve zkratce.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů