Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy už v průběhu ledna?

Diskuze věnovaná chytrému telefonu HTC 7 Pro s hardwarovou QWERTY klávesnicí
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy už v průběhu ledna?

Příspěvek od Martin Prokop »

Velmi zajímavý komunikátor se systémem Windows Phone 7 a výsuvnou QWERTY klávesnicí, HTC 7 Pro, je zatím v Evropě nedostupný, avšak podle nejnovějších informací by se to hned v prvním měsíci příštího roku mělo změnit. Německý operátor O2 totiž láká své zákazníky na příchod tohoto přístroje a slibuje, že to bude velmi brzy. A brzy v tomto případě znamená hned leden 2011. Je ale možné, i díky těmto spekulacím, že se uvedení na trh o trochu opozdí a dočkáme se až po barcelonském Mobile World Congressu. Na trhu zatím podobné zařízení s Windows Phone 7 a QWERTY klávesnicí chybí a ne nadarmo se čeká na nástupce veleúspěšného komunikátoru HTC Touch Pro2.

obrázek

Zdroj: Engadget.com
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od aeon101 »

Osobne jsem zvedavejsi na lednovou E7...HW koncept tohoto HTC se mi libi min nez jeho predchudce TP2 a to samozrejme beru v potaz i zatim omezenejsi prostredi W7.

Dan
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od laco73 »

...ja chcem navrat legendy Htc Universal, v prevedeni pre rok 2011. Vybavu si asi kazdy dokaze predstavit.
A tiez sa mi zda zaujimavejsia Nokia E7.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od -pekr- »

Nevypadá to špatně, nicméně TP2 je designově přecejen zdařilejší, proč má ta klávesnice po krajích tolik prostoru netuším, zvláště když imo redukovali počet kláves, a hlavně že pitomci zmenšili směrové klávesy.

Co se týče příšpěvků výše - Nokia E7? Co to je ta Nokia? :-) Byl jsem tam 10 let, Symbian je crap, designéry UI i telefonů samotných by měli fakt vyhodit :-) Čím déle Nokia odmítne pochopit, že Symbian je out, tím více bude ztrácet trhu. Možná je to jen tím, že prostě neumí kolem Symbianu vytvořit stejný hype, jaký je kolem Androidu, no a v tom případě - vyměnit marketing :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od Standa »

laco73 píše:...ja chcem navrat legendy Htc Universal, v prevedeni pre rok 2011. Vybavu si asi kazdy dokaze predstavit.
S druhým Universalem už HTC chybu neudělá. Vždyť zákazníci pak u tohoto modelu byli schopni setrvat i pět let a to výrobce nepotřebuje. Daleko lepší je pro výrobce zákazník, který každoročně nadšeně povykuje nad novým nedodělkem :-). A je jedno, jestli jde o lajdáctví (špatné displeje, špatné kamery) nebo o záměr (zbytečně malá klávesnice, malé kurzorové šipky).
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od chmeldas »

Jsem se zamiloval :D Sem s tím a rovnou běžím do obchodu.
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od Kott02 »

Opravdu povedné jenom mi přijde klavesnicová čast nevyužita a senzorove klavesy jsou obrovské.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od janac_marek »

Kedysi som si myslel, že tento koncept neopustím. Bol som silne proti touch only zariadeniam.
Keď som mal ešte Kaisera, kúpil som si iPod Touch (prvá generácia). Celkovo som bol v tej dobe z tohto multimediálneho zariadenia nadšený, aj keď bola funkcionalita vtedy výrazne obmedzená. Nevedel som si zvyknúť na tom písať.
Neskôr som skúsil na tom písať emailu a na písanie som si zvykol až tak, že bolo premňa písanie na HW klávesnici na Kaiserovi náročné. S iPhone teda nemám problém, mal som aj Desire HD, písanie mi išlo aj tam a teraz mám HD7 a písanie ide úplne OK.
Jedno je isté: Je jedno ako ľudia na iOS a WP7 kydajú, že ako sú to obmedzené systémy. Faktom je to, že mi šetria nervy a čas.
Android som mal asi 2 týždne a za ten čas som zistil, že ďakujem, neprosím. A môj prvý kontakt s WP7 bol lepší než som čakal. Veľa funkcií tam nie je (najviac v praxi chýba tethering, copy&paste,....), ale to čo tam je, funguje nesmierne rýchlo a skvele. Verím v updaty a verím vo vylepšenia :) .
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od htctester »

já si tipnu ,že u nás to bude začátkem února. jinak místo u klávesnice, jak již někdo zmínil, je opravdu nevyužité. Celkově na pohled to nějak není ono ...., ale o tom to přeci není :wink: .
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od Honza Zajíc »

na pohled je to krása, ale škoda toho nevyužitýho místa:(
klidně bych do něj šel, ale nejdřív bych si počkal na ty slibovaný updaty WP7;)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy již v průběhu ledna?

Příspěvek od niky79 »

-pekr- píše:Nevypadá to špatně, nicméně TP2 je designově přecejen zdařilejší, proč má ta klávesnice po krajích tolik prostoru netuším, zvláště když imo redukovali počet kláves, a hlavně že pitomci zmenšili směrové klávesy.
Ze by kvuli pohodlnemu psani palci, ktere se tak nemusi kroutit?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy už v průběhu ledna?

Příspěvek od mike-biker »

No nějaký důvod to asi má, určitě vevnitř nebudou polystyrenové záslepky! :tlem:
Uživatelský avatar
Minatory
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř čer 24, 2009 20:34
Zařízení: HTC HD2

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy už v průběhu ledna?

Příspěvek od Minatory »

Ani bych se nedivil kdyby ten děrkovaný prostor okolo klávesnice byl dodatečný reproduktor.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Spekulace: Dorazí HTC 7 Pro do Evropy už v průběhu ledna?

Příspěvek od htcjirka »

Ne reproduktor tam urcite neni,ale rozhodne se pise na teto klavesnici jeste lepe jak na TP2.Odezva a stisk jsou primo luxusni.Po celkovem zpracovani je to na vynikajici urovni a mnoho lepsi nez u predchudce TP2.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů