HW tlačítka nefungují i9023

Diskuzní fórum věnované komunikátoru Google Nexus One a Google Nexus S
Odpovědět
smekal.v
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 15, 2013 19:39
Zařízení: Nexus s i9023

HW tlačítka nefungují i9023

Příspěvek od smekal.v »

Dobrý den vlastním mobilní telefon samsung nexus s i9023 a přestaly mi fungovat spodní lišta telefonu a v servisu mi řekly e oprava by byla v hodnotě 3 tisíc takže jsem opravu odmítl a přemýšlel co s telefonem. Napadlo mě že jestli by nebylo možné do telefonu nahrát nějaký android z třeba tabletu kde není potřeba spodní lišta ?? děkuji za jakékoliv rady nápady popřípadě návody. nechtěl jsem telefon vyhodit myslel jsem si že by byl dobrý třeba pro mého malého syna na hraní her a shlížení filmů ale je blbé že pokaždé se musí telefon vypnout protože nejde tlačítko zpět které se nachází na spodní liště děkuji ještě jednou za pochopení a jakýkoliv komentář. :-)
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Jak přeinstalovat i9023

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Spodní tlačítka jdou nasimulovat, je na to aplikace, podívejte se do Play Storu.
smekal.v
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 15, 2013 19:39
Zařízení: Nexus s i9023

Jak přeinstalovat i9023

Příspěvek od smekal.v »

A mohly by jste mi prosím poslat přímo název aplikace ? jsem rád že se nekdo ozval a poradil. ještě jednou opravdu děkuji moc jste mi pomohl.
smekal.v
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 15, 2013 19:39
Zařízení: Nexus s i9023

Jak přeinstalovat i9023

Příspěvek od smekal.v »

Tak jsem hleda a našel jen pár neplacených a vetšina požadovalo root telefonu vše jsem udělal jak má být ale i tak nevím jestli je to tel nebo rukama ale aplikace nefungují jak by měly ale je to o něco lepší funguje tlačítko domů a zpět ale nemůžu rozchodit možnosti takže budu i tak asi přeinstalovat na android z tabletu jestli teda něco najdu už hledám pěkně dlouho a nemůžu nic najít prosím poradtě děkuji a ještě jednou děkuji za radu zkusit aplikace dostal jsem se alespon o krok dále a je to o něco lepší než nic DÍKY :-)
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Jak přeinstalovat i9023

Příspěvek od danri »

Není to tohle?
http://www.ebay.com/itm/Replacement-Key ... 4ac6ff36fb" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ebay.com/itm/Keypad-Keyboard ... 2c6e748e9b" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Nexus One/S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů