Android 4.0 - nexus s

Diskuzní fórum věnované komunikátoru Google Nexus One a Google Nexus S
Odpovědět
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od Liwstter »

V sobotu mě telefon nábídl aktualizaci na nový android, konkrétně 4.0.3 jestli si dobře pamauju. Bylo to okolo 180 MB, ale po stáhnutí se mi podle plánu restartoval telefon a při startu vytuhl na startovní obrazovce. Musel jsem vyhodit baterku, protože tlačítko na vypnutí nereagovalo. Jak se mě ho podařilo zapnout, tak telefon byl v předchozí verzi 2.3.6 a aktualizaci mi na 4.0 nenabídl :(
Máte někdo podobnou zkušenost, rád bych zjistil co to sakra bylo...
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od jenda.69 »

Viděl bych to m.j. na tohle:
http://androidheadlines.com/2011/12/goo ... e-bug.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Google stáhl update na ICS pro Nexe S, protože hodně zatěžoval procesor a telefon měl krátkou výdrž na baterku. Snad ještě v průběhu prosince by prý měla vyjít opravená verze.
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od Liwstter »

To je klidně možný. Taky mám podezření že to bylo díky rootu, telefon mě zamrz i před recovery. Nakonec jsem s tím popral a nacpal tam 4.0.3. Stačilo se vrátit na verzi 2.3.3 z ní na 2.3.6 (Hned na 4.0.3 to nešlo) a pak 4.0.3. Zabralo to celý den, ale vysledek je parádní :)
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od by PeITeeR »

Zmenila se nejak vydrz baterie po updatu ?
Casher
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 24, 2006 20:31

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od Casher »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli náhodou nevíte nějaké informace kdyz se znovu spustí OTA aktualizace na ICS? ...jsem uz po něm hladovej, ale nechci to nějak uspěchat s manualní aktualizací, kde jsem četl ještě vše nefunguje jak má. A jelikož mám zde Smartmaniu velmi rád dám i na Váš názor. Počkat, nebo už nahrát? Předem díky a omlouvám se jestli píšu do špatnýho vlákna ;-)
katpet1212
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 26, 2009 19:25
Zařízení: asus 320

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od katpet1212 »

klidně udělej manuální update ,já ho mám od 19.12.11 a telefon je v pohodě občas spadne nějaká aplikace ,což je aplikací a ne ics.výdrž baterky je ok .Jikak ted zkouším CM 9 a taky plná spokojenost (baterka se nabíjí na 100%,v nastavení možnost přetaktování až na 1,4 Ghz atd .JDi do toho
h_z_h
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 12, 2012 22:04
Zařízení: Nexus S

Android 4.0 - nexus s

Příspěvek od h_z_h »

Zdravím, předem se omlouvám, protože ohledně IT a smartphonů jsem proti většině tady totální negramot, takže snad nebudu moc mimo... Mám Nexus S (Android 2.3.4) asi 3 měsíce od Vodafonu, nijak sem se v něm pochopitelně nevrtal, instaloval jsem jedině ověřený aplikace z Marketu. Už 3x se mi tel. pokusil nabídnout aktualizaci na Android 2.3.6, ale kdykoliv ji spustím, restartuje se, pak pár vteřin něco dělá a pak se objeví androidí trpajzlík s vykřičníkem a šlus - musím vyndat baterku. Pak pár dní se aktualizace nehlásí a když se znova nabídne stane se to samý znova. Můžete mi někdo poradit v čem je chyba a jak ji případně odstranit bez zásahů do telefonu ?? Dík předem !!!
Odpovědět

Zpět na „Nexus One/S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů