Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Diskuzní fórum věnované komunikátoru Google Nexus One a Google Nexus S
JFKCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 01, 2010 0:16
Zařízení: Samsung x HTC

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od JFKCZ »

Jak myslíte, že to bude s tou kamerou? Jsou celkem protichůdné informace. V představení píší : pořizovat foto a HD video a potom v technické specifikaci jen malé rozlišení, ale doufám, že je to jen chyba a je to rozlišení té přední kamery, bylo by hloupé, aby takový telefon neuměl HD video aspoň jako SGSko.
xxmz
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv říj 01, 2009 14:42
Zařízení: E-TEN X500 WM 6.5

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od xxmz »

bkf1: Když jsme u výkonu, to se ti musí líbit tohle :-)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od roxtedy »

Tomáš Kubec píše:Ono v ČR ho má distribuovat přímo Samsung, tak snad vše bude OK.
Odkud mate tuto informaci? Pokud vim, tak se googl vyjadril pouze k americe a UK...htc u nas taky neprodavalo nexus one ...
pphmmr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 02, 2010 8:45
Zařízení: samsung sgh-i780

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od pphmmr »

RAM 512MB + 16 GB

vydrz: vydrz bude lepsia ako doposial pretoze nema microSD slot a tym sa zvysi aj rychlost pretoze bude pristupovat len na svoju iNand storage s ext4 file systemom.

cena: v niektorych statoch je vat 7% co nie je zavratne
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Informaci mám od Samsungu, dokonce ji veřejně zveřejnil v tiskové zprávě
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od roxtedy »

Děkuji, tak to jste mě moc nepotěšil... :tlem: začínám vážně uvažovat o nexus s...ale s cenou kolem 15 000 nevím nevím..Mohl bych poprosit o odkaz na tiskovou zprávu?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od bkf1 »

xxmz píše:bkf1: Když jsme u výkonu, to se ti musí líbit tohle :-)
Jo ta tegra 2 je na tom poznat jak vidim ;o) To je jediny duvod, proc mam rad firmy typu LG produkujici cinske smejdy... narvou do svych masinek klidne i ne zrovna podrobne otestovane technologie, cimz je ale dostanou na trh ;o) Takze tedka se muzeme tesit na to, az se toho chytne nejaky solidni vyrobce a pak se muzeme tesit z tegry i my ostatni ;o) Vsak co my vime, treba dalsi nexus bude uz s tegrou ;o) Nebo nVidia rovnou zacne vyrabet svoje telefony :)
GraVeGun
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned srp 15, 2010 23:05
Zařízení: HTC Touch2, Nokia Lumia 820

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od GraVeGun »

Podle mě se u nás Nexus určitě prodávat bude ... Google má podle mě nějaký mindrák z toho že jsme snad jediná země na světě kde jejich vyhledávač není ten nejpoužívanější ... jak si jinak dokážete vysvětlit že třeba to hlasové vyhledávání zavedli u nás hned v první vlně? Zaregistrovali jste také více reklam v tv na Google? Podle mě se k nám Nexus na 99% podívá a otázka je zda s S-LCD nebo SAMOLED :)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To roxtedy: tisková zpráva
Uživatelský avatar
michael fisci
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv lis 11, 2010 17:26
Zařízení: OnePlus 2
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od michael fisci »

pphmmr píše:RAM 512MB + 16 GB

vydrz: vydrz bude lepsia ako doposial pretoze nema microSD slot a tym sa zvysi aj rychlost pretoze bude pristupovat len na svoju iNand storage s ext4 file systemom.

cena: v niektorych statoch je vat 7% co nie je zavratne
díky za informaci. ale... pokud se nemýlím, tak i Nexus One měl 512MB RAM... takže Nexus S, to je jenom takový nový kabátek plus ty funkce, co zvládá Android 2.3, že?
martinnov92
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 01, 2010 12:18
Zařízení: HTC Desire

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od martinnov92 »

A prosím Vás, kdyby jsem to teda měl z USA a on se tady pak normálně prodával, šlo by to tady reklamovat? Nevíte někdo? A nevíte, jestli to vezme naši SIM kartu? na google.com/nexus je napsáno, že je pracuje s GSM SIM kartou (jestli jsem to teda dobře pochopil :-)).
Děkuju
Uživatelský avatar
michael fisci
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv lis 11, 2010 17:26
Zařízení: OnePlus 2
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od michael fisci »

určitě ano. jelikož se bude oficiální cestou prodávat i v Británii (kde jinde nevím - prozatím), tak GSM půjde bez problémů. a koneckonců - SIMka jako SIMka... (samozřejmě GSM)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

RE: Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

mozna simka jako simka ale v americe pouzivaji velmi zvlastni frekvence 3G tak doporucuji pred zakoupenim zkontrolovat jestli bude americky telefon podporovat i ty co mame v cesku...
kocour
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 13, 2010 23:33
Zařízení: iPhone 3GS, Nexus One

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od kocour »

martinnov92 píše:A prosím Vás, kdyby jsem to teda měl z USA a on se tady pak normálně prodával, šlo by to tady reklamovat? Nevíte někdo? A nevíte, jestli to vezme naši SIM kartu? na google.com/nexus je napsáno, že je pracuje s GSM SIM kartou (jestli jsem to teda dobře pochopil :-)).
Děkuju
zalezi taky na lidech a na koho natrefis pri pripadne reklamaci, kolega treba reklamoval N1 u ceskeho zastoupeni HTC a prestoze se u nas oficialne neprodava tak mu ho vicemene bez problemu vzali a reklamaci opravdu vyridili (pry se stejne vsechny posilaji nekam do UK), jak to bude u Samsungu tezko rict, ale pokud jsou seriozni a navic se tu bude prodavat tak by to snad nemel byt problem...
jinak vsechny (oba) Nexusy jsou neblokovane, takze je jde pouzivat s libovolnou SIMkou, jen je poreba si dat pozor na verzi modemu, v USA nekteri operatori pouzivaji sit CDMA (Sprint a Verizon myslim), takze ten ti pochopitelne v GSM siti nepojede (viz treba HTC EVO 4G u ktereho se muselo cekat na jeho remake Desire HD pro GSM)
whippy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 07, 2007 13:20
Zařízení: HTC Kaiser, HTC TP2

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od whippy »

kocour píše:
Jiří Hrma píše:michael fisci: Tak on Android tuším od verze 1.5 má v sobě češtinu napevno, takže s lokalizací nebude rozhodně problém.
to neni uplne presne, podpora sice je, ale treba zadny oficialni build pro N1 cestinu neobsahuje, dokonce ani nejdou nastavit ceske regional settings... stejne tak dalsi veci jako treba SIM toolkit.. to uz resi samotni vyrobci... tak doufam ze u NS se google pochlapil...

Taktez jsem zvazoval nechat si dovezt Nexus S z USA, mam tam ted kamarada, ale cestina byla pro me rozhodujici. Dle mych informaci je tam mimo AN treba nemcina, rustina, ale cestina chybi. Tak budu cekat zda se dostane oficialne i do CR a hlavne doufat ze se SAMOLED displejem.
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát led 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Google Nexus S: Vybalení a první dojmy (video)

Příspěvek od Tomula »

Ta čeština mě taky celkem zajímá. Kvůli ní si také stále nechávám evropskou ROMku pro Nexus One, která češtinu obsahuje (Tedy tak 98% systému je česky. Sem tam se objeví nějaké anglické slovo.) Systém androidu v angličtině mi jako takový nijak nevadí, jen kdyby šlo nastavit CZ locale, aniž by se pak v systému střídala chvílemi čeština a chvílemi zase angličtina, což se právě děje u US modelů Nexuse One, které mají čistou ROMku přímo od Googlu a aktualizace se nezdržují cca měsíc u evropského (UK) Vodafonu. Takže teď sleduji jak je na tom s češtinou nový Nexus S a podle toho si pak nahodím do svého Nexuse One americkou Google ROMku s Gingerbreadem abych měl konečně nejnovější aktualizace bez čekání;-) Tedy alespoň doufám, že když bude Nexus S obsahovat češtinu, tak ji dostane i Gingerbread aktualizace pro Nexus One.
Jinak nemá tu třeba někdo informace o tom, jestli když se aplikuje na US nebo UK verzi Nexuse S MoreLocale 2 a nastaví se české locale, jestli je pak systém KOMPLETNĚ v češtině?

Pro představu přikládám k porovnání seznam jazyků, které jde zvolit u Nexus One a Nexus S.
Evropská (Vodafone) verze Nexus One:
Čeština, Dansk, Deutsch, English (Australia, New Zealend, South Africa, United Kingdom, United States), Español (España, Estados Unidos), Français, Italiano, Nederlands, Polski, Português (Brasil, Portugal), Svenska (Švédsko), Pоссий (Rusko), 4x nějaký čínský/japonský klikyháky

Americká verze Nexus One i Nexus S mají na výběr stejné varianty jazyků. Nemohu potvrdit, jen tlumočím informace z různých zahraničních diskuzí.
English (US, UK), French (France), German, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil), Russian, Korean, Japanese, Traditional Chinese, Simplified Chinese

O jazycích, které jsou v Nexus S v UK, jsem zatím žádné informace nezjistil.
Odpovědět

Zpět na „Nexus One/S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů