Stylus

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Stylus

Příspěvek od Dragonerix »

Zdar, mám L930 a chtěl bych si koupit nějaký ten Stylus. Tak sem koukal na ebay a nějaký se mi líbí. Ale moje otázka zní zda se dají sehnat či koupit a používat stylus s tenkým hrotem a ne tou pulkou lentilky? Předem dekuji
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Stylus

Příspěvek od JuaNex »

Nie, nedaju. Kapacitny stylus s tenkym hrotom vysoko pravdepodobne nezozenies. Uz aj tie hrube z ebay niektore ledva funguju.
Ina trieda je potom Samsung Galaxy Note so svojim S-pen. Ten je tenucky, ale Note ma vrstvu displeja aby tam fungoval, inde nefunguje.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Stylus

Příspěvek od tslany »

Mám nějakej stylus co byl pro S3, a ten mi na L620 nějak fungoval, mělo to cca 1mm tlustej hrot. Jinak pokud chceš nějakej echtovní stylus, tak bohužel EMR Lumie nepodporují.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Stylus

Příspěvek od Dragonerix »

Me staci co koliv co je tenci než ty velký.. Vím ze mobil jde ovládat třeba i špičkou nože a ta je dost tenká tak proste něco na tom principu, jen ne nůž :D
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Stylus

Příspěvek od JuaNex »

Skus ceruzku - tuzku. :-D
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Stylus

Příspěvek od Dragonerix »

Grafitova tuzka mi nefungovala :D ale zkousel sem

Edit: Funguje někomu nejlépe na L930 podle youtube by to melo fungovat... Me to má L930 a L735 neberou :(
fijo666
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 07, 2013 21:25
Zařízení: Lumia 950XL DS - insider fast ring

Stylus

Příspěvek od fijo666 »

Grafitova ceruzka funguje iba v pripade, ze clovek prstami prenasa svoj naboj na grafitove jadro ceruzky ;) Ak to clovek drzi za drevenny obal (co je vlastne izolant) tak to nefunguje. Ale ano pravda je taka, ze niektore ceruzky funguju aj ak ich drzim za drevennu cast. Vyskusane na mojej Lumii 820.

Najlepsie mi funguje toto pero :) http://www.massardi.com/files/acatalog1 ... JOTTER.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Stylus sa da aj doma vyrobit. musi to byt jednoducho vodivy material.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Stylus

Příspěvek od Dragonerix »

To je právě problém :D me nereaguje ani na klice ani na příbor proste na nic a to mam nastavenou vysokou citlivost jedine tim zmacknu navigační klavesi ale display ani tuk... Mam teda folii ale nemyslím si ze ona je nějak na obtíž, ty navigační klavesi též zakrývá folie a fungujou.
fijo666
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 07, 2013 21:25
Zařízení: Lumia 950XL DS - insider fast ring

Stylus

Příspěvek od fijo666 »

Ked budes menit foliu skus bez folie. Moj povodny plan bol, dat foliu a pouzivat pero, pripadne ceruzku (priamo po displeji s tym sibrinkovat mi nepride dobry napad). Ale cez foliu mi to sice fungovalo, ale citlivost bola dost chaba, horsia aj o 80%. Preto teraz nemam ani foliu ani stylus nepouzivam :). Mam jednu foliu doma, mozem to skusit cez nu.

Holt, no asi ma lumia 930 nejaky iny displej, resp tu kapacitnu plochu. Ak to tak je, tak sa s tym neda nic robit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Stylus

Příspěvek od htcjirka »

Nemá, 930 krasne reaguje na vodive predmety, jak nozik ci vidlicku nebo tenky sroubovak.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů