Stránka 1 z 1

Platba v marketplace přes operátora

Napsal: pát dub 19, 2013 8:35
od azzurit
Před pár dny jsem někde zachytil zprávu, že je možné z WP v marketplace platit přes operátora (o utracenou částku se mi navýší měsíční faktura). Je to pravda?

Máte s tím někdo zkušenosti? Nevíte, jak tuto možnost zpřístupnit?

Platba v marketplace přes operátora

Napsal: pát dub 19, 2013 8:41
od mceza
Je to pravda, ale z hlavy vím, že to umí jen T-mobile. Jak ostatní, nevím. Ale pohledej, vše je to tu na fóru.

Platba v marketplace přes operátora

Napsal: pát dub 19, 2013 9:38
od karelchadim
zjistit to lze velmi snadno při nákupu aplikace než potvrdím platbu kliknu na odkaz "Přidat nebo změnit způsoby plateb" pokud se mi tam zobrazí T-Mobile m-platba tak ji jen vyberu, ostatní operátoři to nemají nebo alespoň doposud neměli, pokud by to bylo podporované tak by se mezi možnými způsoby placení tato položka objevila

Platba v marketplace přes operátora

Napsal: sob črc 06, 2013 18:27
od Cheetah007
Mám předplacenou kartu od mobil.cz, je to virtuální operátor, používající síť T-Mobile a pokud chci aplikaci koupit, strhne se mi daná částka z kreditu pomocí T-Mobile m-platba, jednodušší už to snad být ani nemůže :wink:

Jen doplní že přímu u Mobil.cz to nechodí ač jedou přes TM sít a nabízí se m-platba, patrně to mají zablokované, koupil jsem si nakonec vodafone kartu se vším všudy, která má sice vf peněženku, audiotext, premium sms v základu bloklé, ale po její aktivaci vám tyto služby na infolince operátor povolí, sami v samoobsluze to udělat nemůžete.
Teď tedy používám na volání simku mobil.cz a k nákupu aplikací, když bude nějaká kterou budu chtít, nahodím simku od vf a koupím si ji.
Prohazování přežiji a je to pro mě stále lepší/mm vše pod kontrolou, než kvůli občasným nákupům na store, zřizovat paypal nebo u banky další kreditku s podporou plateb přes internet.

Platba v marketplace přes operátora

Napsal: sob úno 22, 2014 19:25
od Matusalem
Zdravím, dnes som kupoval zo store Angry Birds za 0,99centov. Dával som tam paypal, no nedošiel mi žiaden email ani od MS ani Paypalu o kúpe. Na mojom účte paypal nevidím žiadnu tranzakciu. Hru mám dostupnú. Kedy mi stiahnú peniaze alebo ako tu funguje?
Ďaukjem

Re: Platba v marketplace přes operátora

Napsal: sob úno 22, 2014 19:37
od stomas
Email od MS mi při posledním nákupu přišel asi za 3 dny takže si nedělej starosti, kdyžtak se ještě podívej na historii transakcí v MS účtu a tam bys měl vidět svoje nákupy. Když nepřijde ani po delší době napiš na podporu MS, už jsem s nimi párkrát problémy řešil a pokaždé byli ochotní a vyřešili jsme to.